О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года № 442 "О порядке, формах и сроках представления и публикации годовой финансовой отчетности страховыми (перестраховочными) организациями"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 ноября 2004 года № 161. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2004 года № 3290. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 ноября 2010 № 88
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 01.11.2010 № 88 (вводится в действие с 01.07.2011).
В целях урегулирования порядка представления финансовой отчетности страховыми брокерами, Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 442 "О порядке, формах и сроках представления и публикации годовой финансовой отчетности страховыми (перестраховочными) организациями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2639, опубликованное 15-31 декабря 2003 года в печатных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана") внести следующие дополнения:
название после слов "страховыми (перестраховочными) организациями" дополнить словами "и страховыми брокерами";
в пункте 1:
в абзаце первом после слов "Страховым (перестраховочным) организациям" дополнить словами "и страховым брокерам";
в абзаце седьмом после слов "страховой (перестраховочной) организацией" дополнить словами "и страховыми брокерами";
в абзаце восьмом после слов "страховыми (перестраховочными) организациями" дополнить словами "и страховыми брокерами";
в пункте 2:
в абзаце первом после слов "Страховым (перестраховочным) организациям" дополнить словами "и страховым брокерам";
в подпункте 3) после слов "страховым (перестраховочным) организациям" дополнить словами "и страховым брокерам";
в правом верхнем углу приложений 1-5 после слов "страховыми (перестраховочными) организациями" дополнить словами "и страховыми брокерами";
в названии приложений 1-4 после слов "страховой (перестраховочной) организации" дополнить словами "и страхового брокера";
в приложении 5:
в пункте 2:
в подпункте 2) после слов "страховой (перестраховочной) организацией" дополнить словами "/страховым брокером";
в подпункте 5) после слов "страховой (перестраховочной) организации" дополнить словами "/и страхового брокера".

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының жылдық қаржылық есебін ұсыну және жариялау тәртібі, нысандары мен мерзімдері туралы" 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 442 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 22 қарашадағы N 161 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 20 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3290. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2010.11.01 № 88 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2010.11.01 № 88 (2011.07.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Сақтандыру брокерлерінің қаржылық есебін ұсыну тәртібін реттеу мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының жылдық қаржылық есебін ұсыну және жариялау тәртібі, нысандары мен мерзімдері туралы" 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 442  қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2639 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" баспасөз басылымдарында 2003 жылғы 15-31 желтоқсанда жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
атауы "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
бірінші абзацта "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлері" деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзацта "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлері" деген сөздермен толықтырылсын;
сегізінші абзацта "сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлері" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
бірінші абзацта "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлері" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшада "сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлері" деген сөздермен толықтырылсын;
1-5-қосымшалардың жоғарғы оң жақ бұрыштағы "сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерлерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
1-4-қосымшалардың атауындағы "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының" деген сөздерден кейін "және сақтандыру брокерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
5-қосымшада:
2-тармақта:
2) тармақшада "сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы" деген сөздерден кейін "/сақтандыру брокері" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшада "сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы" деген сөздерден кейін "/және сақтандыру брокері" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 февраля 2005 года.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, страховых (перестраховочных) организаций и страховых брокеров.
4. Управлению по обеспечению деятельности руководства Национального Банка Республики Казахстан (Терентьев А.Л.) в трехдневный срок со дня получения настоящего постановления принять меры к опубликованию его в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Абдулину Н.К.
Председатель
Национального Банка
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
26 ноября 2004 г.

2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мүдделі бөлімшелеріне және аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасының қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігіне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына және сақтандыру брокерлеріне жіберсін.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басшылығының қызметін қамтамасыз ету басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулыны алған күннен бастап үш күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Н.Қ.Абдулинаға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығы мен қаржы
ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттігінің
Төрағасы
2004 жылғы 26 қараша