О внесении изменения в Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 99-п "Об утверждении Правил организации деятельности Центров социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 10 декабря 2004 г. N 295-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 января 2005 г. за N 3332
В совершенствования деятельности Центров социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства, приказываю:
1. Внести в  Приказ  и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 99-п "Об утверждении Правил организации деятельности Центров социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2000 года за № 1204, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2000 год, № 9) следующее изменение:
в Правилах организации деятельности Центров социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 2 слова ", не более 3-х месяцев," исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Согласовано:                    Согласовано:
Министр внутренних дел          Министр здравоохранения
Республики Казахстан            Республики Казахстан
22.12.2004 г.                   21.12.2004 г.

"Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімделу орталықтарының қызметін ұйымдстыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі міндетін атқарушының 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 99-ө бұйрығына өзнеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 295-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 7 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3332
Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімделу орталықтарының қызметін жетілдіру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімделу орталықтарының қызметін ұйымдастыру ережесін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2000 жылғы 29 шілдеде N 1204 тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2000 жылғы N 9 жарияланған) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі міндетін атқарушының 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 99-ө  бұйрығына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Бұйрықпен бекітілген Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімделу орталықтарының қызметін ұйымдастыру ережесінде:
2-тармақтағы ", 3 айдан аспайтын уақытқа," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
"___"____________ 2004 ж
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
21.12.2004 ж