Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2004 года N 660. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2005 года N 3362. Утратило силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 133
Сноска. Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2004 года N 660 утратило силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 марта 2007 года  N 133 .
В целях реализации  статьи 31  Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые формы уведомлений:
1) о сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет, исчисленных налоговым органом;
2) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет и пени по результатам налоговой проверки;
3) о принимаемых мерах по обеспечению исполнения не выполненного в срок налогового обязательства;
4) о принимаемых мерах принудительного взыскания налоговой задолженности;
5) об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов;
6) об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля;
7) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет и пени по результатам рассмотрения жалобы налогоплательщика;
8) об устранении нарушений налогового законодательства.
2. Признать утратившими силу:
1)  приказ  Министра государственных доходов Республики Казахстан от 28 октября 2001 года № 1466 «Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2001 года за № 1696, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 11);
2)  приказ  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2004 года № 300 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 28 октября 2001 года № 1466 «Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 июля 2004 года за № 2926, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 33-36, ст. 990).

Салық міндеттемесін орындау бойынша салық қызметінің органдары хабарламаларының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 660 бұйрығы. Қазастан Республикасының Әділет министрілінде 2005 жылғы 17 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3362. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 11 наурыздағы N 133 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 11 наурыздағы   N 133   (қолданысқа енгізілу тәртібін   5-тармақтан   қараңыз) бұйрығымен.
________________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  (Салық кодексі) 31-бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған хабарламалардың нысандары бекітілсін:
1) салық органы есептеген салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің сомасы туралы;
2) салық тексеруінің нәтижесі бойынша салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің және өсімпұлдардың сомасы туралы;
3) мерзімінде орындалмаған салық міндеттемесін орындауды қамтамасыз ету бойынша қабылданатын шаралар туралы;
4) салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алуға қабылданатын шаралар туралы;
5) өндіріп алуды дебиторлардың банктік шоттарындағы ақшаға айналдыру туралы;
6) камералдық бақылаудың нәтижесі бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы;
7) салық төлеушінің шағымын қараудың нәтижесі бойынша салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің және өсімпұлдардың есептелген сомасы туралы;
8) салық заңнамасын бұзушылықтарды жою туралы.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Салықтық міндеттемелерді орындау жөніндегі салық қызмет органдары хабардар етулерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы  N 1466  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылы 13 желтоқсанда N 1696 болып тіркелген, 2002 жылы наурызда N 11 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған) бұйрығы;
2) "Салықтық міндеттемелерді орындау жөніндегі салық қызмет органдары хабардар етулерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1466 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 маусымдағы  N 300  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2004 жылы 2 шілдеде N 2926 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., N 33-36, 990-құжат) бұйрығы.

3. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Председатель
Утверждено
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 г. № 660
Уведомление
о сумме налогов и других обязательных платежей
в бюджет, исчисленных налоговым органом
"____" __________ 200 __ год                            № ______
В соответствии со  статьями 30  и  31 Кодекса  Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) Налоговый комитет по _____________________
(область, город, район)
уведомляет Вас ______________________________________________
_____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН, адрес)
о необходимости уплаты следующих налогов и других обязательных
платежей в бюджет:
тенге
Виды налогов
и других
обязательных
платежей
в бюджет
Местонахождение
объекта
налогообложения
Объект
налогообложения
Налоговая
база
Продолжение таблицы
Код бюджетной
классификации
Сумма налога
за текущий
год
Недоимка (-),
переплата (+)
прошлых лет
Пени
Итого к
уплате
за _____________________________________
(налоговый период)
В срок до "____" ____________ 200 __ года Вам необходимо
уплатить данную сумму.
В случае неуплаты данной суммы в срок, указанный в настоящем уведомлении, начисляется пеня в размере, установленном  статьей 46  Налогового кодекса.
В случае неуплаты исчисленных сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет в срок, указанный настоящим уведомлением, будет рассмотрен вопрос о привлечении к административной ответственности в соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со  статьей 566  Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель
(Заместитель Председателя) Налогового комитета __________
_________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил  ____________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, дата)
Уведомление вручено налогоплательщику ___________________
_________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику ________________
_________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Утверждено
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 г. № 660
Уведомление
о начисленной сумме налогов и других обязательных
платежей в бюджет и пени по результатам
налоговой проверки
"____" __________ 200 __ год                            № ______
В соответствии со  статьей 31  Налогового кодекса и на
основании акта налоговой проверки от "____" ____________ 200 __ г.
Налоговый комитет по
_________________________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас __________________________________________________
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика,
РНН, адрес)
о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в
бюджет и пени:
1
(код, наименование
платежа)
(сумма платежа)
(сумма пени)
2
(код, наименование
платежа)
(сумма платежа)
(сумма пени)
3
(код, наименование
платежа)
(сумма платежа)
(сумма пени)
4
(код, наименование
платежа)
(сумма платежа)
(сумма пени)
5
(код, наименование
платежа)
(сумма платежа)
(сумма пени)
Итого
(сумма платежа)
(сумма пени)
за __________________________________________________________
(налоговый период)

3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (А.М. Қыпшақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 660 бұйрығымен бекітілген
Салық органы есептеген салық және бюджетке
төленетін басқа да міндетті төлемдердің сомасы
туралы хабарлама
200 __ жылғы "____" __________                      N ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 30 және
31-баптарына  сәйкес ________________________ бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
___________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе толық атауы, СТН)
______________________________________________________________ үшін
(салық кезеңі)
200 __ жылғы "____" ____________ мерзімге дейін бюджетке мынадай
салық және басқа да міндетті төлемдерді төлеу қажеттілігі туралы
хабардар етеді:
теңге
Салық және
бюджетке
төленетін
басқа да
міндетті төлемдер-
дің
түрлері
Салық
салу
объек-
тісі-
нің
орна-
ласқан
жері
Салық
салу
объе-
ктісі
Салық
ба-
засы
Бюд-
жет-
тік
жік-
теме
коды
Ағым-
дағы
жыл
үшін
салық
со-
масы
Өткен
жыл-
дар-
дың
бе-
ресі
(-),
артық
төлеу
(+)
Өсім-
ақы-
лар
Төлен-
уге
жиыны
Осы хабарламадағы мерзімде аталған сома төленбеген жағдайда,
Салық кодексінің  46-бабында  белгіленген мөлшерде өсімпұл есептеледі.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің
есептелген сомалары осы хабарламада көрсетілген мерзімде төленбеген
жағдайда, Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар
туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы
мәселе қаралады.
Салық кодексінің  566-бабына  сәйкес салық төлеушінің салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне
(әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе
сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің Төрағасы
(Төраға орынбасары) _______________________________________________
___________________________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды __________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды_______________________________
___________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді _______________________________
___________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 660 бұйрығымен бекітілген
Cалық тексеруінің нәтижесі бойынша салық және
бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің
және өсімпұлдардың сомасы туралы хабарлама
200 __ ж."____" __________ N ______
Салық кодексінің  31-бабына  сәйкес және 200__ ж. "__" ________
салықтық тексеру актісінің негізінде ______________________________
(облыс, қала, аудан)
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
Сізді _____________________________________________________________
___________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні немесе толық, СТН-і, мекен-жайы)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің және
өсімпұлдардың есептелген сомасы туралы хабардар етеді:
1
(төлемнің коды, атауы)
(төлемнің сомасы)
(өсімпұл сомасы)
2
(төлемнің коды, атауы)
(төлемнің сомасы)
(өсімпұл сомасы)
3
(төлемнің коды, атауы)
(төлемнің сомасы)
(өсімпұл сомасы)
4
(төлемнің коды, атауы)
(төлемнің сомасы)
(өсімпұл сомасы)
5
(төлемнің коды, атауы)
(төлемнің сомасы)
(өсімпұл сомасы)
Жиыны
(төлемнің сомасы)
(өсімпұл сомасы)
_____________________________________________________________ үшін
(салық кезеңі)

В соответствии с пунктом 2  статьи 32  Налогового кодекса Вам
необходимо в течение пятнадцати рабочих дней со дня, следующего за
днем вручения настоящего уведомления, уплатить данную сумму в
Налоговый комитет по _____________________________________________
__________________________________________________________________
(область, город, район)
РНН ______________________________ на счет №______________________
(налогового органа)
в ________________________________________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В случае невыполнения законных требований органов налоговой службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры административного взыскания в соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии с пунктом 3  статьи 32  Налогового кодекса в случае согласия с указанной в уведомлении начисленной суммой налогов, других обязательных платежей в бюджет, пени и штрафов (кроме начисленных сумм акцизов и налогов, удерживаемых у источника выплаты) сроки исполнения налогового обязательства по заявлению налогоплательщика могут быть продлены на шестьдесят рабочих дней.
В соответствии со  статьей 553  Налогового кодекса Вы имеете право обжаловать данное уведомление в вышестоящий орган налоговой службы в течение 15 рабочих дней со дня вручения или его получения, либо в суд.
Председатель
(Заместитель Председателя) Налогового комитета __________
_________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил  ____________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику ___________________
_________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику ________________
_________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Утверждено
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 г. № 660
Уведомление
о принимаемых мерах по обеспечению исполнения не
выполненного в срок налогового обязательства
"____" __________ 200 __ год                            № ______
В соответствии со  статьями 31 47 и  48   Налогового кодекса
Налоговый комитет по ___________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас _________________________________________________
________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН, адрес)
о применении способов обеспечения исполнения не выполненного в
установленный срок налогового обязательства:

Салық кодексі  32-бабының  2-тармағына сәйкес Сізге аталған
соманы осы хабарлама тапсырылған күннен кейінгі күннен бастап он
бес жұмыс күні ішінде _____________________________________________
__________________________________________ бойынша Салық комитетіне
(облыс, қала, аудан)
СТН-і ______________________________
(салық органының)
___________________________________________________________________
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
N_____________________шотына төлеуіңіз қажет.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды
тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан
Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы  кодексіне
сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің  553-бабына  сәйкес Сіздің көрсетілген
хабарлама табыс етілген немесе оны алған күннен бастап он бес жұмыс
күні ішінде салық қызметінің жоғары тұрған органына не сотқа шағым
беруге құқығыңыз бар.
Салық комитетінің Төрағасы
(Төраға орынбасары) ______________________________________________
__________________________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды _________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды______________________________
__________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді ______________________________
__________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 660 бұйрығымен бекітілген
Мерзімінде орындалмаған салық міндеттемесін
орындауды қамтамасыз ету бойынша қабылданатын
шаралар туралы хабарлама
200 __ ж. "____" __________                               N ______
Салық  кодексінің  31,  47 және 48-баптарына  сәйкеc
_____________________________________________бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
___________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні немесе толық атауы, СТН-і, мекен-жайы)
мерзімінде орындалмаған салық міндеттемесін орындауды қамтамасыз
ету бойынша әдістердің қолданылатыны туралы:
___________________________________________________________________
(Салық кодексінің 47-бабында айқындалған тоқтата тұрудың
себебі көрсетілсін)

1) о вынесении распоряжения о приостановлении расходных
операций по банковским счетам с "____" __________ 200 __ г. в случаях:
________________________________________________________________
(указать причину приостановления, определенную
статьей 47  Налогового кодекса)
2) о вынесении решения об ограничении в распоряжении
имуществом  в счет налоговой задолженности с "__" _______200__г.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры административного взыскания в соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со  статьей 566  Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель
(Заместитель Председателя) Налогового комитета __________
_________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил  ____________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику ___________________
_________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику ________________
_________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Утверждено
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 г. № 660
Уведомление
о принимаемых мерах принудительного взыскания
налоговой задолженности
"____" __________ 200 __ год                            № ______
В соответствии со  статьями 31  и  49 Налогового  кодекса
Налоговый комитет по _____________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас ___________________________________________________
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование
налогоплательщика, РНН, адрес)
о следующих принимаемых мерах принудительного взыскания налоговой
задолженности по истечении 5 рабочих дней со дня вручения или
получения настоящего уведомления:
1) за счет денег, находящихся на банковских счетах;
2) за счет наличных денег;
3) со счетов дебиторов;
4) за счет реализации ограниченного в
распоряжении имущества;
5) принудительного выпуска объявленных акций.*
Ваша налоговая задолженность в бюджет в разрезе видов налогов
и других обязательных платежей в бюджет: __________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________

1) жағдайларда 200 __ ж. "____" __________ бастап банктік
шоттар бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкім
шығарылғаны туралы
2) 200 __ ж. "____" ___________ бастап мүлікке билік етуді
салық берешегінің есебіне шектеу туралы шешім шығарылғандығы туралы
хабардар етеді.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды
тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан
Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне
сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің  566-бабына  сәйкес салық төлеушінің салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне
(әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе
сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің Төрағасы
(Төраға орынбасары) _______________________________________________
___________________________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды __________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы, (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды_______________________________
___________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді _______________________________
___________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 660 бұйрығымен бекітілген
Салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алуға
қабылданатын шаралар туралы хабарлама
200 __ ж. "____" __________                              N ______
Салық  кодексінің  31 және  49-баптарына  сәйкес
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
___________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні немесе толық атауы, СТН-і, мекен-жайы)
осы хабарлама табыс етілген немесе алынған күннен бастап 5 жұмыс
күні өткен соң мынадай:
1) банктік шоттардағы ақшаның есебінен;                        ____
2) қолма-қол ақшаның есебінен;                                 ____
3) дебиторлардың есебінен;                                     ____
4) билік етуіндегі шектелген мүлікті сатудың есебінен;         ____
5) жарияланған акцияларды мәжбүрлеп шығарумен*                 ____
салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алуға қабылданатын шаралар туралы
хабардар етеді.
Сіздің салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер түрлерінің бөлінісіндегі бюджетке салық берешегіңіз
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________

В соответствии с пунктом 1-1  статьи 52  Налогового кодекса Вам
необходимо в течение 10 рабочих дней со дня получения настоящего
уведомления представить в Налоговый комитет по  ___________________
___________________________________________________________________
(область, город, район)
список дебиторов с указанием сумм дебиторской задолженности.
В случае непредставления списка дебиторов в срок, указанный
настоящим уведомлением, Налоговый комитет по ______________________
___________________________________________________________________
(область, город, район)
вправе провести налоговую проверку налогоплательщика.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры административного взыскания в соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со  статьей 566  Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель
(Заместитель Председателя) Налогового комитета __________
_________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил  ____________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику ___________________
_________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику ________________
_________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Примечание: * данная мера применяется в отношении налогоплательщика - акционерного общества с участием государства в уставном капитале.
Утверждено
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 г. № 660
Уведомление
об обращении взыскания на деньги на банковских
счетах дебиторов
"____" __________ 200 __ год                            № ______
В соответствии со  статьями 31  и  52 Налогового  кодекса
Налоговый комитет по ___________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество
________________________________________________________________
или полное наименование дебитора налогоплательщика, РНН, адрес)
об обращении взыскания на деньги с Вашего банковского счета в счет
погашения налоговой задолженности налогоплательщика ____________
(фамилия, имя,
________________________________________________________________
или полное наименование налогоплательщика, РНН, адрес)
на сумму __________________________________ тенге
Со дня получения настоящего уведомления Вам необходимо в
течение 10 рабочих дней представить в Налоговый комитет по _____
________________________________________________________________
(область, город, район)
акт сверки взаиморасчетов, составленный совместно с
налогоплательщиком на дату получения уведомления, в соответствии с

Салық кодексі  52-бабының  1-1-тармағына сәйкес Сізге осы
хабарлама алынған күннен бастап 10 жұмыс күні ішінде
___________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан)
бойынша Салық комитетіне дебиторларлық берешектің сомаларын
көрсетумен дебиторлардың тізімін беру қажет.
Дебиторлардың тізімі, осы хабарламада көрсетілген мерзімде
берілмегенде_______________________________________________________
(облыс, қала, аудан)
__________________________________ бойынша Салық комитеті салық
төлеушіге салық тексеруін жүргізуге құқылы.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды
тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан
Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне
сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің  566-бабына  сәйкес салық төлеушінің салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне
(әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе
сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің Төрағасы
(Төраға орынбасары) _______________________________________________
___________________________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды __________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы, (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды_______________________________
___________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді _______________________________
___________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Ескерту : * - көрсетілген шара жарғылық капиталында мемлекеттің
қатысуы бар акционерлік қоғам - салық төлеушіге қатысты қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 660 бұйрығымен бекітілген
Өндіріп алуды дебиторлардың банктік шоттарындағы
ақшаға айналдыру туралы хабарлама
200 __ ж. "____" __________                               N ______
Салық  кодексінің  31 және  52-баптарына  сәйкес
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
(дебитор салық төлеушінің аты-жөні
___________________________________________________________________
немесе толық атауы, СТН-і, мекен-жайы)
__________________________________ теңге сомада Сіздің банктік
шотыңыздан салық төлеуші___________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні
___________________________________________________________________
немесе толық атауы, СТН-і, мекен-жайы)
салық берешегін өтеу есебіне өндіріп алуды ақшаға айналдыру туралы
хабардар етеді.
Осы хабарламаны алған сәттен бастап Сізге Салық кодексі

пунктом 1-2  статьи 52  Налогового кодекса.
В случае непредставления акта сверки взаиморасчетов, в срок,
указанный настоящим уведомлением, Налоговый комитет по___________
_________________________________________________________________
(область, город, район)
вправе провести налоговую проверку дебитора налогоплательщика.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры административного взыскания в соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со  статьей 566  Налогового кодекса налогоплательщик имеет право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Председатель
(Заместитель Председателя) Налогового комитета __________
_________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил  ____________________________________
(Ф.И.О., наименование дебитора налогоплательщика,
подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено дебитору налогоплательщика __________
_________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено дебитору налогоплательщика _______
_________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Утверждено
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2004 г. № 660
Уведомление
об устранении нарушений, выявленных по результатам
камерального контроля
"____" __________ 200 __ год                            № ______
В соответствии со  статьями 31  и  543 Налогового  кодекса
Налоговый комитет по ___________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество
________________________________________________________________
или полное наименование налогоплательщика, РНН, адрес)
о допущенных нарушениях, выявленных "____" __________ 200 __ г.:
1) по налоговой отчетности:  ___________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
за  ____________________________________________________________
(указать налоговый период)
для самостоятельного устранения допущенных ошибок;

52-бабының  1-2-тармақтарына сәйкес хабарламаны алу күніне салық
төлеушімен бірлесе отырып жасасқан өзара есеп айырысуларды
салыстыру актісін _________________________________________________
(облыс, қала, аудан)
___________________________________________бойынша Салық комитетіне
10 күннің ішінде беру қажет.
Осы хабарламада көрсетілген мерзімде өзара есеп айырысуларды
салыстыру актісі берілмеген жағдайда ______________________________
(облыс, қала, аудан)
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
салық төлеушінің дебиторына салық тексеруін жүргізуге құқылы.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды
тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан
Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне
сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің  566-бабына  сәйкес салық төлеушінің салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне
(әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе
сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің Төрағасы
(Төраға орынбасары) _______________________________________________
___________________________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды __________________________________________________
(салық төлеуші дебиторының аты-жөні, қолы, (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушінің дебиторына тапсырылды___________________
___________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушінің дебиторына жіберілді ___________________
___________________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2004 жылғы 23 желтоқсандағы
N 660 бұйрығымен бекітілген
Камералдық бақылаудың нәтижесі бойынша анықталған
бұзушылықтарды жою туралы хабарла ма
200 __ ж. "____" __________                               N ______
Салық  кодексінің  31 және  543-баптарына  сәйкес _______________
_____________________________________________бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні
___________________________________________________________________
немесе толық атауы, СТН-і, мекен-жайы)
200__ ж. "___"______ анықталған бұзушылықтар туралы хабардар етеді:
1)____________________________________________________________ үшін
(салық кезеңі көрсетілсін)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
салық есептілігі бойынша жіберілген қателерді өз бетінше жою үшін;