О внесении изменений в постановление акимата района от 2 июня 2003 года N 116
Постановление Акимата Мартукского района Актюбинской области от 26 апреля 2004 года N 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области за N 2769 от 28 мая 2004 года. Утратило силу - Постановлением Акимата Мартукского района Актюбинской области от 28 августа 2009 года N 247
Сноска. Утратило силу - Постановлением Акимата Мартукского района Актюбинской области от 28 августа 2009 года N 247.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государтсвенном управлении в Республике Казахстан" от 23.01.2001 года статьи 37, "О нормативных правовых актах" от 24.03.1998 года статьи 28, акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в постановление акимата района N 116 от 2 июня 2003 года "Об утверждении Правил использования средств резерва акимата района" следующее изменение:
В ч.2 п.3 и п.4 в заголовках слова "распоряжения акима района" заменить словами "постановления акимата района".
2. Данное постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района

Аудан әкімиятының 2003 жылғы 2 маусымдағы N 116 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкiмдігінің 2004 жылғы 26 сәуірдегі N 134 қаулысы. Ақтөбе облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылығы 28 мамырда N 2769 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 247 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 37 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкiмияты ҚАУЛЫ ЕТТI:
1. Аудан әкiмиятының 2003 жылғы 2 маусымдағы N 116 "Аудан әкiмиятының қаржы резервтерiн пайдалану Ережесiн бекiту туралы" қаулысына келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-шi бөлiктегi 3-шi және 4-шi тармақтардағы сөздердiң бастарында "аудан әкiмiнiң өкiмi" сөздерi "аудан әкiмиятының қаулысы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Аудан әкiмi