О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 718с "Об организации территориальной обороны Республики Казахстан"
Решение Акима Карагандинской области от 1 апреля 2004 года N 38 дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2004 года за N 1476
Примечание РЦПИ: документы с грифом "ДСП" в базу данных "Закон"  не вводятся.

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 6 қарашадағы "Қазақстан Республикасының аумақтық қорғанысын ұйымдастыру туралы" N 718қ Жарлығын iске асыру шаралары туралы
Қарағанды облысы әкімінің 2004 жылғы 1 сәуірдегі N 38 дсп шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 7 сәуірде N 1476 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі: "ҚБПҮ" грифімен берілген құжаттар "Заң" деректер базасына енгізілмейді.