О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 13 декабря 2003 года N 269 "О реализации решения областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции от 14 января 2004 года N 1587)
Постановление Мангистауского областного акимата от 9 февраля 2004 года N 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 марта 2004 года за N 1630
В целях реализации  решения  областного маслихата от 30 января 2004 года N 3/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
Внести изменения и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 13 декабря 2003 года N 269 "О реализации решения областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в управлении юстиции от 14 января 2004 года N 1587), следующего содержания:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Принять к исполнению областной бюджет на 2004 год по:
доходам - 17188049 тыс.тенге;
полученным официальным трансфертам - 516565 тыс.тенге;
возврату кредитов - 144616 тыс.тенге;
затратам - 18619751 тыс.тенге;
кредитам - 70000 тыс.тенге.
с дефицитом областного бюджета - 840521 тыс.тенге, покрытие которого производится за счет увеличения доходов на сумму свободного остатка на начало финансового года";
2) в пункте 4:
в абзаце втором подпункта 1) цифру и слово "2 января" заменить цифрой и словом "16 февраля";
в подпункте 2) цифру и слово "10 января" заменить цифрой и словом "23 февраля";
3) дополнить пунктами 5-1 и 5-2 следующего содержания:
"5-1. Областному управлению образования (Сагимбаева Ж.Н.):
обеспечить целевое использование средств предусмотренных на строительство объектов образования в общей сумме 406900 тыс. тенге, переданные целевыми инвестиционными трансфертами из республиканского бюджета";
"5-2. Областному управлению здравоохранения (Торалиев С.К.):
обеспечить целевое использование средств предусмотренных на строительство объектов здравоохранения в общей сумме 50000 тыс. тенге, переданные целевыми инвестиционными трансфертами из республиканского бюджета";
4) в абзаце втором подпункта 7) пункта 6 цифру и слово "10 января" заменить цифрой и словом "20 февраля";

Маңғыстау облысы әкімиятының "Облыстық мәслихаттың 2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешімін іске асыру туралы" 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 269 қаулысына (әділет Департаментінде 2004 жылғы 14 қаңтарда N 1587 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының 2004 жылғы 9 ақпандағы N 23 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 2 наурызда N 1630 тіркелді
Облыстық мәслихаттың «2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы»"2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 3/38  шешімін  іске асыру мақсатында облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық мәслихаттың "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешімін іске асыру туралы" Маңғыстау облысы әкімиятының 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 269 қаулысына (әділет Департаментінде 2004 жылғы 14 қаңтарда N 1587 болып тіркелген), мынадай мазмұндағы өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылға арналған облыстық бюджет:
кірістері бойынша - 17188049 мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 516565 мың теңге;
несиелерді қайтару бойынша - 144616 мың теңге;
шығындар бойынша - 18619751 мың теңге;
несиелер бойынша - 70000 мың теңге;
облыстық бюджеттің тапшылығы - 840521 мың теңгемен орындауға алынсын, оның орнын жабу, қаржы жылының басында бос қалдық сомаға ұлғайту есебінен жүргізіледі";
2) 4 тармақта:
1) тармақшаның екінші азат жолындағы «2 қаңтар»саны мен сөзі «16 ақпан» саны мен сөзіне ауыстырылсын;
2) тармақшадағы 10 қаңтар»саны мен сөзі«23 ақпан» саны мен сөзіне ауыстырылсын;
3) Мынадай мазмұндағы 5-1 және 5-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"5-1. Облыстық білім басқармасы (Ж.Н.Сағымбаева):
республикалық бюджеттен көзделген мақсатты инвестициялық трансферттер арқылы берілген білім беру нысаналарының құрылысын салуға жалпы сомасы 406900 мың теңге қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін";
"5-2. Облыстық денсаулық сақтау басқармасы (С.К.Төрәлиев):
республикалық бюджеттен көзделген мақсатты инвестициялық трансферттер арқылы берілген денсаулық сақтау нысаналарының құрылысын салуға жалпы сомасы 50000 мың теңге қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін";
4) 6 тармақтың 7 тармақшасының екінші азат жолындағы «10 қаңтар» саны мен сөзі "20 ақпан"»саны мен сөзіне ауыстырылсын;:

6090
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
153486
1
Государственная пошлина
153486
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
73730
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий, а также за выдачу копий (дубликатов) нотариально удостоверенных документов
232
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
2470
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
1469
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
4674
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
121
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
1885
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
78
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, пневматического и газовых аэрозольных устройств)
492
11
Государственная пошлина за выдачу паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан
35818
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
106
14
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу водительских удостоверений
6856
15
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу свидетельств о государственной регистрации транспортных средств
7640
16
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу государственных номерных знаков

6090
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
153486
1
Мемлекеттік баж
153486
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
73730
3
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін (дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
232
4
АХАЖ тіркегені, азаматтарға АХАЖ тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2470
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
1469
6
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4674
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
121
8
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1885
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
78
10
Азаматтық қаруды (аңшылық суық қаруды, пневматикалық және аэрозольды газды құрылғыларды қоспағанда) тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
492
11
Қазақстан Республикасының азаматтарының паспорттары мен және куәліктерін  бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
35818
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
106
14
Жүргізуші куәліктерін бергені алынатын мемлекеттік баж
6856
15
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктер бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
7640
16
Мемлекеттік тіркеу нөмір белгілерін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж