О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата 166/2 (II сессия, III созыв) от 26 декабря 2003 года "О программе индустриально-инновационного развития области на 2004-2006 годы."
Решение Павлодарского областного Маслихата от 21 октября 2004 года N 69/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 ноября 2004 года за N 2788. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Павлодарского областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26 декабря 2003 года N 166/2 "О программе индустриально - инновационного развития области на 2004-2006 годы ",(зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2214 от 20 января 2004 года), опубликованное в газете "Звезда Прииртышья" от 7 февраля 2004 года N 16, в газете "Сарыарка самалы" от 10 февраля 2004 года N 17), следующее дополнение:
в плане мероприятий по реализации программы индустриально - инновационного развития области на 2004-2006 годы:
раздел 1. "Развитие инвестиционной деятельности" дополнить строкой, порядковый номер 15-1, следующего содержания:
"15-1
Подготовить предложения по определению возможности организации кластеров области
Отчет акиму области
Отчет экономики, индустрии и торговли, сельского хозяйства
IY квартал 2004 года
Финансирование не требуется"
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии А.Гуськов
Секретарь областного маслихата Р.Гафуров

Павлодар облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы (III сайланған, II сессия) "2004-2006 жылдарға арналған облыстың индустриалды-инновациялық дамуының бағдарламасы" N 166/2 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 21 қазандағы N 69/8 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 7 қарашада N 2788 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы (III сайланған, II сессия) "2004-2006 жылдарға арналған облыстың индустриалды- инновациялық дамуының бағдарламасы туралы" N 166/2  шешiмiне (облыс әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 20 қаңтарда 2214 нөмiр арқылы тiркелген, "Сарыарқа Самалы" газетiнiң 2004 жылғы 10 ақпандағы 17 нөмiрiнде, "Звезда Приртышья" газетiнiң 2004 жылғы 7 ақпандағы 16 нөмiрiнде жарияланған) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2004-2006 жылдарға арналған облыстың индустриалды- инновациялық дамуының бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"Инвестициялық қызметтi дамыту" 1 тарауы реттiк саны 15-1 мынадай мазмұндағы жолмен  толықтырылсын:
1.
Кластерлердi ұйымдастыру мүмкiндiктердi айқындау бойынша ұсыныстарды даярлау
Облыс әкiмiне есеп беру
Облыс экономика,  индустрия  мен сауда, ауыл шаруашылық департаменттерi
2004 ж.  IV тоқсан
Қаржыландыру талап етiлмейдi
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            А. Гуськов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров