О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей" (зарегистрировано в управлении юстиции г. Алматы 19 декабря 2001 года № 414).
Решение Алматинского городского маслихата N 39 от 26 марта 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 апреля 2004 года за N 588. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 ноября 2005 года N 194 (V05R681)
В соответствии со статьей 394  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в  решение  XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей":
приложение N 2 изложить в следующей редакции, прилагается.
2. Признать утратившим силу решение IV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 24 декабря 2003 года N 21 "О внесении изменений и дополнений в решение XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.), председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель
внеочередной V-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва                                            А. Карапетян
Секретарь
маслихата города Алматы
III-го созыва                                            Т. Мукашев
Приложение
к решению внеочередной V-й сессии
маслихата города Алматы III-го созыва
от 26 марта 2004 г.
"Приложение N 2
к решению XIII-й сессии
Алматинского городского
маслихата II-го созыва
от 5 декабря 2001 г.
Ставки фиксированного суммарного налога
Наименование объектов обложения
Ставки фиксированного суммарного налога в месячных расчетных показателях в год
Игровой стол,
в которых игорное заведение участвует через своих представителей как сторона
6000
в которых игорное заведение участвует через своих представителей как  организатор и(или) наблюдатель
6000
Игровой автомат с денежным выигрышем

II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХIII-сессиясында 2001 жылғы 5-шi желтоқсандағы "Төлемдердiң мөлшерлерiн бекiту туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы (Алматы қалалық әдiлет басқармасында 2001 жылғы 19-шы желтоқсанда тiркелген)
ІІІ-ші сайланған Алматы қаласы Мәслихатының V сессиясының 2004 жылғы 26 наурыздағы N 39 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 2 сәуірде N 588 тіркелді Күші жойылды - IІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІХ сессиясының 2005 жылғы 18 қарашадағы N 194 шешімімен
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"  Кодексiнiң  394 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХIII-сессиясының 2001 жылғы 5-шi желтоқсандағы "Төлемдердiң мөлшерлерiн бекiту туралы"  шешiмiне  келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
N 2 қосымша мынадай редакцияда берiлсiн, қоса берiлiп отыр.
2. III-шi сайланған Алматы қаласы Мәслихатының IV-сессиясының 2003 жылғы 24-шi желтоқсандағы "II-шi сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХIII-сессиясының 2003 жылғы 5-шi желтоқсандағы "Алматы қаласы бойынша төлем ставкаларын бекiту туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 21 шешiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссияға (А.И.Шелипанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетiнiң төрағасы Қ.Е.Баедиловке жүктелсiн.
ІII-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының кезектен тыс
V-сессиясының төрағасы
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының 2004 жылғы
26-шы наурыздағы кезектен тыс
V-сессиясының шешiмiне
N 39 қосымша
"II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының 2001 жылғы
5-шi желтоқсандағы
ХIII-сессиясының шешiмiне
N 2 қосымша
Тiркелген жиынтық салық
мөлшерлемелерi
Салық салынатын объектiнiң атауы
Тiркелген жиынтық салық
ставкалары бiр жылғы айлық есептiк
көрсеткiшiнiң
мөлшерiнде
Ойын үстелi
ойын  мекемес i тарап  рет iнде  өз өкiлдер i арқылы  қатысады
6000
ойын  мекемес i өз өкiлдер i арқылы ұйымдастырушы  және (немесе ) байқаушы  рет iнде  қатысады
6000
Ақшалай ұтысы бар ойын автоматы