О внесении изменений и дополнений в решение IV сессии Маслихата города Алматы III созыва от 24.12.2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год" (зарегистрировано в управлении юстиции г. Алматы 30.12.2003 г. N 573)
Решение Алматинского городского маслихата N 38 от 26 марта 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 апреля 2004 года N 589. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Алматы от 26 августа 2005 года N 902
Маслихат города Алматы III-го созыва  Р Е Ш И Л :
Внести в  решение IV сессии Маслихата города Алматы III созыва от 24.12.2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
В Пункте 1:
- после слов "из республиканского бюджета" цифру "5100000" заменить цифрой "5381364";
-  после слова "расходы" цифру "71538567" заменить цифрой "71819931".
В пункте 6 цифру "1096566" заменить цифрой "1047404".
В пункте 8 цифру "2838454" заменить цифрой "2886523".
В пункте 9 цифру "10411855" заменить цифрой  "9369410".
В пункте 10 цифру "8654582" заменить цифрой "8315256".
В пункте 11 цифру "2818422" заменить цифрой "2826406".

ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының кезектен тыс ІV-ші сессиясының 24.12.2003 ж-ғы "2004 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Алматы қалалық әділет басқармасында 30.12.2003ж. N 573 тіркелген)
Алматы қаласы Мәслихатының 2004 жылғы 26 наурыздағы N 38 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 2 сәуірде N 589 тіркелді
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
_____________________________________
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ІV-ші сессиясының 24.12.2003 жылғы "2004 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы"  шешіміне  төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
"республикалық бюджеттен" деген сөздерінен кейінгі "5100000" саны "5381364" санына өзгертілсін;
"шығыстар" деген сөзден кейінгі "71538567" саны "71819931" санына өзгертілсін.
6 тармақтың "1096566" саны "1047404" санына өзгертілсін.
8 тармақтың "2838454" саны "2886523" санына өзгертілсін.
9 тармақтың "10411855" саны "9369410" санына өзгертілсін.
10 тармақтың "8654582" саны "8315256" санына өзгертілсін.
11 тармақтың "2818422" саны "2826406" санына өзгертілсін.

В пункте 12 цифру "2655747" заменить цифрой  "1951666".
В пункте 13 цифру "2444365" заменить цифрой "2125491".
В пункте 17 цифру "946428" заменить цифрой "3625627", цифру "500000" заменить  цифрой "488527".
Приложения 1, 2 и 3 изложить в новой редакции.
Председатель внеочередной
V-й сессии Маслихата
г. Алматы III-го созыва           А.Карапетян
Секретарь
Маслихата г. Алматы
III-го созыва                     Т.Мукашев
Приложение N 1
к решению внеочередной V-й сессии
Маслихата г. Алматы III-го созыва

12 тармақтың "2655747" саны "1951666" санына өзгертілсін.
13 тармақтың "2444365" саны "2125491" санына өзгертілсін.
17 тармақтың "946428" саны "3625627" санына өзгертілсін, "500000" саны "488527" санына өзгертілсін.
10. N 1, 2 және 3-қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын.
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының кезектен тыс
V-ші сессиясының төрағасы
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы
ІІІ-сайланған
Алматы қалалық Мәслихатының
кезектен тыс V-ші сессиясының

3370
14
Плата за использование особо охраняемых природных территорий местного значения
7900
15
Плата за пользование земельными участками
996078
16
Плата за загрязнение окружающей среды
510600
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
924620
1
Сбор за регистрацию физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью
38260
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
94360
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
82900
4
Сбор с аукционных продаж
30800
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
31200
18
Сбор за регистрацию недвижимости
75900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктов
571200
7
Прочие налоги
18600
1
Прочие налоги
18600
9
Прочие налоговые поступления в республиканский бюджет
0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
18600
8
1
Госпошлина
862100
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с кассационных жалоб, а также за выдачу судом копий (дубликатов документов)
293380
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий, а также за выдачу копий (дубликатов) нотариально удостоверенных документов
4430
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу повторных свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением
14120
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов за право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств,  а также за внесение изменений в эти документы
4220
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
45210
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
740
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

3370
14
Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем
7900
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
996078
16
қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
510600
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
924620
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
38260
2
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
94360
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
82900
4
Аукциондық сатудан алынатын алым
30800
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
31200
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
75900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
571200
7
Басқа да салықтар
18600
1
Басқа да салықтар
18600
9
Республикалық бюджетке түсетін басқа да салық түсiмдері
0
10
Жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық түсімдер
18600
8
1
Мемлекеттік баж
862100
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
293380
3
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін (дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4430
4
АХА* тіркегені, азаматтарға АХА тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мем.баж**
14120
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
4220
6
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
45210
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
740
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

251
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из местного бюджета
2
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на местном уровне
3
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
3
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
4
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
3
Детское дошкольное воспитание и обучение на местном уровне
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
4
Общеобразовательное обучение на местном уровне
5
Информатизация системы среднего образования на местном уровне
6
Приобретение и доставка учебников для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего образования
7
Предоставление начального профессионального образования в межшкольных учебно-производственных комбинатах
8
Дополнительное образование для детей и юношества на местном уровне
3
Начальное профессиональное образование
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
11
Начальное профессиональное образование на местном уровне
5
Дополнительное профессиональное образование
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
13
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
9
Прочие услуги в области образования
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
14
Оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению по обследованию психического здоровья детей и подростков
5
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
4
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
2
Охрана здоровья населения
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
5
Производство крови (заменителей) на местном уровне
6
Охрана материнства и детства
7
Пропаганда здорового образа жизни на местном уровне
278
Исполнительный орган санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемого из местного бюджета
2
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
3
Специализированная медицинская помощь
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
8
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
4
Поликлиники
251
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
8
Оказание медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей в амбулаторно-поликлинических организациях
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
9
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
5
Другие виды медицинской помощи
251
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
9
Оказание стационарной медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
10
Оказание скорой и неотложной помощи
12
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
9
Прочие услуги в области здравоохранения
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа здравоохранения, финансируемого из местного бюджета
14
Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий граждан
16
Обеспечение лекарственными средствами населения  по видам заболеваний на местном уровне
6
Социальное обеспечение и социальная помощь
1
Социальное обеспечение
258
Исполнительный орган труда и социальной защиты населения,финансируемый из местного бюджета
8
Специальные государственные пособия
9
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
18
Социальное обеспечение детей
2
Социальная помощь
258
Исполнительный орган труда и социальной защиты населения,финансируемый из местного бюджета
10
Программа занятости
13
Государственная адресная социальная помощь
14
Жилищная помощь
15
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
16
Социальная поддержка инвалидов на местном уровне
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
258
Исполнительный орган труда и социальной защиты населения,финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа труда и социальной защиты населения, финансируемого из местного бюджета
2
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
5
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3
Водоснабжение
274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
14
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4
Благоустройство населенных пунктов
274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
18
Обеспечение санитарного состояния населенных пунктов
19
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
20
Проведение работ по благоустройству населенных пунктов
21
Проведение работ по озеленению населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
20
Обеспечение культурного досуга населения на местном уровне
22
Хранение историко-культурных ценностей на местном уровне
23
Сохранение исторического и культурного наследия, содействие развитию исторических, национальных и культурных традиций и обычаев населения
2
Спорт и туризм
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
26
Проведение спортивных мероприятий на местном уровне
27
Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне
3
Информационное пространство

251
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкi iстер атқарушы органы
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2
Жергілікті деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
3
қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
3
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен қаражаттарды іске қосу
4
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
3
Жергілікті деңгейдегі мектеп жасына дейінгі балаларды тәрбиелеу және білім беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
4
Жергілікті деңгейдегі жалпы білім беру
5
Жергілікті деңгейде орта білім жүйесін ақпараттандыру
6
Орта білім беру мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтарды сатып алу және жеткізу
7
Мектепаралық оқу-өндірістік комбинаттарда бастапқы кәсіптік білім беруді ұсыну
8
Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
11
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
5
қосымша кәсіби білім беру
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
13
Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
14
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеріп байқау жөнінде халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңестер беру көмегін көрсету
5
Денсаулық сақтау
1
Кең бейiндi ауруханалар
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
4
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету мамандарының және денсаулық сақтау ұйымдарының жіберуіне байланысты стационарлық медициналық көмек көрсету
2
Халықтың денсаулығын қорғау
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
5
Жергілікті деңгейде қан (ауыстырғыш) өндіру
6
Ана мен баланы қорғау
7
Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын насихаттау
278
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалаудың атқарушы органы
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2
Санитарлық-эпидемиологиялық әл-ауқатын қамтамасыз ету
3
Мамандандырылған медициналық көмек
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
8
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
4
Емханалар
251
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкi iстер атқарушы органы
8
Амбулаторлық-емханалық ұйымдарда ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына медициналық көмек көрсету
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
9
Халыққа бастапқы медициналық-санитаралық көмек көрсету
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
251
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкi iстер атқарушы органы
9
Ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына стационарлық медициналық көмек көрсету
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
10
Жедел және шұғыл көмек көрсету
12
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
14
Азаматтардың жекелеген санаттарын арнаулы балалардың және емдік тағамдардың өнімдерімен қамтамасыз ету
16
Жергілікті деңгейде аурулар бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
6
Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
258
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың атқарушы органы
8
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
9
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
18
Балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
258
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың атқарушы органы
10
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14
Тұрғын үй көмегі
15
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік төлемдер
16
Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау
9
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
258
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың атқарушы органы
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызмет көрсетулерге төлем жүргізу
6
Белгілі тұрағы жоқ адамдардың әлеуметтік бейімделуі
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1
Тұрғын үй шаруашылығы
274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
5
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
6
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3
Сумен жабдықтау
274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
14
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
4
Елді мекендерді көркейту
274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
18
Елді мекендердің санитарлық жағдайын қамтамасыз ету
19
Жерлеу орындарын ұстау және тексіздерді жерлеу
20
Елді мекендерді көркейту бойынша жұмыстар жүргізу
21
Елді мекендерді көгалдандыру бойынша жұмыстар жүргізу
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
20
Жергілікті деңгейде халықтың мәдени демалысын қамтамасыз ету
22
Жергілікті деңгейде тарихи-мқдени құндылықтарды сақтау
23
Тарихи-мқдени мұраларды сақтау, халықтың тарихи, ұлттық және мәдени дәстүрлері мен салттарын дамытуға жәрдемдесу
2
Спорт және туризм
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
26
Жергілікті деңгейде спорттық іс-шараларды өткізу
27
Жергілікті деңгейде туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар
3
Ақпараттық кеңiстiк

261
Исполнительный орган управления архивами, финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа управления архивами, финансируемого из местного бюджета
2
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование на местном уровне
263
Исполнительный орган  образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
29
Обеспечение общедоступности информации на местном уровне
264
Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
4
Проведение государственной информационной политики на местном уровне
5
Развитие государственного и других языков
6
Участие в проведении государственной политики по обеспечению внутриполитической стабильности
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства
264
Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемого из местного бюджета
2
Проведение региональной молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды
1
Сельское хозяйство
105
Аппарат акима
8
Зонирование земель
5
Охрана окружающей среды
256
Исполнительный орган по природопользованию и охране окружающей среды финансируемый из местного бюджета
1
Обеспечение деятельности исполнительного органа по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемого из местного бюджета
2
Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
4
Содержание особо охраняемых природных территорий на местном уровне
11
Промышленность и строительство
2
Строительство
273
Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета
11
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
12
Транспорт и связь
1
Автомобильный транспорт
274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
24
Организация межрайонного (межгородского) пассажирского транспортного сообщения
26
Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения, улиц городов и иных населенных пунктов
30
Ремонт автомобильных дорог в городе Алматы
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
13
Прочие
9
Прочие
105
Аппарат акима
10
Резерв местного исполнительного органа по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
11
Резерв местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
12
Представительские затраты

261
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органы
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2
Мұрағат қорының баспа өнімдерінің сақталуын қамтамасыз ету және оларды жергілікті деңгейде арнайы пайдалану
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
29
Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпы қол жетімділігін қамтамасыз ету
264
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қарым-қатынастар және ішкі саясатты талдау атқарушы органы
4
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
5
Мемлекеттік және басқа да тілдерді дамыту
6
Ішкі саясат тұрақтылығын қамтамасыз ету жөнінен мемлекеттік саясатты жүргізуге атсалысу
9
Мәдениеттi, спортты және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
264
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қарым-қатынастар және ішкі саясатты талдау атқарушы органы
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастар мен ішкі саясатты талдау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2
өңірлік жастар саясатын жүргізу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
1
Ауыл шаруашылығы
105
Әкiм аппараты
8
Жерлерді аудандастыру
5
қоршаған ортаны қорғау
256
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы орган
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды жүргізу
4
Жергілікті деңгейде ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау
11
Өнеркәсіп және құрылыс
2
құрылыс
273
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
11
Елді мекендерде құрылыс салудың бас жоспарларын әзірлеу
12
Көлiк және байланыс
1
Автомобиль көлiгi
274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
24
Ауданаралық (қалааралық) жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
26
Жергілікті деңгейдегі, қала көшелеріндегі және елді мекендердегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
30
Алматы қаласының автомобиль жолдарын жөндеу
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін ресми трансферттер есебінен жүзеге асыру
13
Басқалар
9
Басқалар
105
Әкiм аппараты
11
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар мен өзгеде көзделмеген шығындарды жою үшін жергілікті атқарушы органның резерві
12
өкілеттік шығындар

272
Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета
5
Кредитование для развития малого предпринимательства на местном уровне
273
Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета
2
Развитие объектов коммунальной собственности
Председатель внеочередной
V-й сессии Маслихата
г. Алматы III-го созыва           А.Карапетян
Секретарь
Маслихата г. Алматы
III-го созыва                     Т.Мукашев

272
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органы
5
Жергілікті деңгейдегі шағын кәсіпкерлікті дамытуды кредиттеу
273
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
2
Коммуналдық меншік объектілерін дамыту
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының кезектен тыс
V-ші сессиясының төрағасы
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы