Об утверждении отчета об исполнении бюджета города Алматы за 2003 год
Решение внеочередной VII-й сессии Алматинского городского Маслихата III созыва от 10 июня 2004 года N 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 июня 2004 года за N 606. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Маслихата города Алматы от 26 августа 2005 года N 902
В соответствии со статьей 6  Закона  Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» № 148-II от 23.01.2001 года и заслушав отчет об исполнении бюджета города за 2003 год Маслихат города Алматы III-го созыва  Р Е Ш И Л:
1. Утвердить отчет об исполнении бюджета города за 2003 год согласно приложению в следующих объемах:
доходы - 63154848 тыс.тенге;
погашение основного долга по ранее выданным из бюджета кредитам - 156651 тыс.тенге;
расходы - 61331773 тыс.тенге;
кредитование - 80000 тыс.тенге;
свободные остатки на начало 2004 года - 5064442 тыс.тенге.
2. Отчет опубликовать в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы".
Председатель VII-й внеочередной
сессии Маслихата г.Алматы
III-го созыва                                В. Булекбаев
Секретарь
Маслихата г.Алматы
III-го созыва                                Т. Мукашев
Приложение
к решению VII внеочередной сессии
Маслихата города Алматы III созыва

"Алматы қаласының 2003 жылға арналған бюджетінің орындалуы жөніндегі есептемені бекіту туралы"
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VII сессиясының 2004 жылғы 10 маусымдағы N 61 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 24 маусымда N 606 тіркелді Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
_________________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың қаңтар айының 23-індегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-ІІ  Заңының  6 бабына сәйкес және ІІІ-ші сайланған Алматы қаласының Мәслихаты 2003 жылға арналған қала бюджетінің орындалуы жөніндегі есептемені тыңдап,  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қаланың 2003 жылға арналған бюджетінің орындалуы жөніндегі есептеме қосымшаға сәйкес келесі мөлшерлерде бекітілсін:
кірістер - 63154848 мың теңге;
бюджеттен күні бұрын берілген несиелер бойынша негізгі борышты өтеу - 156651 мың теңге;
шығыстар - 61331773 мың теңге;
несиелендіру - 80000 мың теңге;
2004 жылдың басына қалған бос қалдық қаржы - 5064442 мың теңге.
Есептеме "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жариялансын.
ІІІ-ші сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының кезектен тыс
VІІ-ші сессиясының төрағасы
ІІІ-ші сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы
ІІІ-ші сайланған
Алматы қалалық Мәслихатының
кезектен тыс кезектен тыс
VІІ-ші сессиясының