О внесении изменений и дополнений в решение ХХVII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение VIII сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 29 июля 2004 года N 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 августа 2004 года за N 612. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 года N 388
Сноска. Утратило силу решением ХХХIV-й сессии Маслихата города Алматы IV-го созыва от 13.12.2010 N 388.
В соответствии со статьей 7  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
1.   Внести следующие изменения и дополнения в  решение ХХVII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы":
В заголовке решения слово "Положения", в пункте 1 решения и в заголовке приложения к решению слова "Положение" заменить словом "Правил", далее по тексту.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и здравоохранения (Тажиев Е.Б.), заместителя акима города Алматы Бижанова А.Х.
Председатель
VIII-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва                     А. Несипбаев
Секретарь
Маслихата города
Алматы III-го созыва                            Т. Мукашев

“Алматы қаласында тұрғын үй жәрдемiн көрсету көлемi мен тәртiбi туралы” 2003 жылғы 16 қыркүйектегi II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ХХVII-сессиясының шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VIII сессиясының 2004 жылғы 29 шілдедегі N 69 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 05 тамызда N 612 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 388 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІV сессиясының 2010.12.13 N 388 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  заңының 7 бабына сәйкес III-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. "Алматы қаласында тұрғын үй жәрдемiн көрсету көлемi мен тәртiбi туралы" 2003 жылғы 16 қыркүйектегi II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ХХVII-сессиясының  шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Шешiмнiң айдарындағы "Ереже" сөзi, шешiмнiң 1 тармағы мен шешiмге қосымшаның айдарындағы "Ереже" сөзi "Тәртiп" сөзiмен ауыстырылсын, бұдан әрi мәтiн бойынша.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау әлеуметтiк мәселелер және денсаулық сақтау жөнiндегi тұрақты комиссияға (Е.Б.Тәжиев), Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А.Қ.Бижановқа жүктелсiн.
III-сайланған Алматы
қаласы Мәслихатының
VIII-сессиясының төрағасы
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы