О ставках платежей за загрязнение окружающей среды на 2004 год
Решение Северо-Казахстанского областного Маслихата от 27 января 2004 года N 4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2004 года за N 1153. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии со статьей 6 п.2 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" областной маслихат РЕШИЛ:
Установить ставки платежей за загрязнение окружающей среды на 2004 год по Северо-Казахстанской области согласно приложений 1, 2.
Председатель IV сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Согласовано:
с департаментом архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры акима области
с Северо-Казахстанским областным территориальным управлением охраны окружающей среды
Приложение 1
"О ставках платежей за загрязнение
окружающей среды на 2004 год"
к решению IV сессии облмаслихата
N 4/2 от 27 января 2004г.
СТАВКИ
платежей за загрязнение окружающей среды на 2004 год по Северо-Казахстанской области
Вид загрязнения:
1
За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ от стационарных источников
от 212 тенге
за 1 усл.тонну
2
За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ передвижными источниками (автомобилями, дорожно-строительной, сельскохозяйственной техникой, тепловозами, речными судами) при сжигании 1 тонны автомоторного топлива:
бензина неэтилированного
320 тенге
бензина этилированного
395 тенге
дизельного топлива
508 тенге
сжиженного газа
288 тенге
3
За сбросы загрязняющих веществ в водоемы и накопители
10006 тенге
за 1 усл.тонну
4
За размещение в природной среде 1 тонны твердых бытовых отходов, отходов производства :
V класса токсичности
87 тенге
IV класса токсичности
174 тенге
III класса токсичности
348 тенге
II класса токсичности
1392 тенге
I класса токсичности
2784 тенге
5
За размещение в природной среде 1 тонны нетоксичных горных пород:
вскрышные породы
6 тенге
Приложение 2
"О ставках платежей за загрязнение
окружающей среды на 2004 год"
к решению IV сессии облмаслихата
N 4/2 от 27 января 2004г.
ПЕРЕЧЕНЬ
ставок платежей за загрязнение окружающей среды на 2004 год
Наименование загрязняющих веществ
Предложение по ставкам на 2004 год тенге/ тонн
Выбросы в атмосферу
Зола

2004 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 4/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 17 ақпанда N 1153 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңның 6-бабы 2-тармағына және Қазақстан Республикасының "Бюджетке салықтар және басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 462-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша 2004 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлем мөлшерлері 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
Облыстық мәслихаттың IV сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Келісілді:
Облыс әкімінің сәулет, құрылыс және
әлеуметтік инфрақұрылым департаментімен
Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық
қоршаған ортаны қорғау басқармасымен
Облыстық мәслихаттың IV сессиясының
2004 жылғы 27 қаңтардағы
"2004 жылға арналған қоршаған
ортаны ластағаны үшiн төлем
мөлшерлері туралы"
N№4/2 шешiмiне 1 қосымша
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша
2004 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшiн
төлем мөлшерлері
Ластану түрi:
1
Стационарлық көздердің атмосфераға ластағыш заттектер шығарындысына
1 шартты тонна үшін - 212 теңге
2
Жылжымалы көздермен (автомобиль, жол-құрылыс, ауыл шаруашылық техникаларымен, тепловоздармен, өзен кемелерiмен) 1 тонна автожылжытқыш отын жаққанда атмосфераға ластағыш заттектердің шығарындысына
этил қосылмаған жанармай
этилдi жанармай
дизель отыны
сұйытылған газ
320 теңге
395 теңге
508 теңге
288 теңге
3
Су қоймалары мен жинақтауларға ластауыш заттар төгiндісіне
1 шартты тонна үшін - 10006 теңге
4
Табиғи ортада тұрмыс қатты қалдықтары мен өндіріс қалдықтарының 1 тоннасын  орналастырғанға:
улылығы V класс
улылығы IV класс
улылығы III класс
улылығы II класс
улылығы I класс
87 теңге
174 теңге
348 теңге
1392 теңге
2784 теңге
5
Табиғи ортада 1 тонна улылықсыз тау-кен жыныстарын орналастырғанға:
аршыма тау-кен жыныстары
6 теңге
Облыстық мәслихаттың IV сессиясының
2004 жылғы 27 қаңтардағы
"2004 жылға арналған қоршаған
ортаны ластағаны үшiн төлем
мөлшерлері туралы"
N№4/2 шешiмiне 2 қосымша
2004 жылға арналған табиғи ортаны ластағаны үшiн төлемдер мөлшерлерінің тiзбесі
Ластайтын заттардың атауы
2004 жылға төлемдер мөлшерлері жөнiндегі ұсыныстар теңге/тн.
Ауаға шығарылатын заттар
Күл