Об утверждении Правил предоставления отдельных видов социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление Акимата г. Петропавловска N 549 от 10 сентября 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 октября 2004 года N 1361. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 N 432
В соответствии с пунктом 14 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", на основании статьи 20 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Правила предоставления отдельных видов социальных льгот участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" обеспечить назначение социальной помощи с зачислением средств на лицевые счета получателей.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 14.06.2007 N 750
3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Петропавловска" обеспечить финансирование социальной помощи в пределах ассигнований утвержденных бюджетом города.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 14.06.2007 N 750
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города                                 В. Никандров
Утверждены
постановлением акимата города
от 10 сентября 2004 г. N 549
"Об утверждении Правил предоставления
отдельных видов социальных льгот
участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны"
Правила
предоставления отдельных видов социальных льгот участникам
и инвалидам Великой Отечественной войны
1. Право на отдельные виды социальных льгот (далее по тексту "социальная помощь") имеют участники и инвалиды Великой Отечественной войны.
2. Назначение социальной помощи производится государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 14.06.2007 N 750
3. Размер социальной помощи для посещения бани и парикмахерской установить в качестве дополнительной меры по социальной защите участников и инвалидов Великой Отечественной войны в сумме 230 тенге ежемесячно.
Назначение социальной помощи производится с месяца подачи заявления со всеми необходимыми документами.

Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік жеңілдіктердің жекелеген түрлерін беру Ережелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 549 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 18 қазанда N 1361 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148 Заңының 31-бабы 14-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға жеңілдіктер және оларды әлеуметтік қорғау туралы" N 2247 заң күші бар Жарлығының
20-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедек-теріне әлеуметтік жеңілдіктердің жекелеген түрлерін беру Ережесі бекітілсін.
2. Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі алушылардың жеке шоттарына қаражат аударумен әлеуметтік көмек тағайындалуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы әкімшілігінің 2007.06.14 N 750 Қаулысымен.
3. Петропавл қаласының қаржы бөлімі қала бюджетінде бекітіліп бөлінген қаражат шегінде әлеуметтік көмектің қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласының әкімшілігінің 2007.06.14 N 750 Қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсін.
Қала әкімі                                 В.Никандров
Қала әкімдігінің 2004 жылғы 10 қыркүйектегі
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне әлеуметтік жеңілдіктердің
жекелеген түрлерін беру Ережелерін
бекіту туралы" N 549 қаулысымен
бекітілген
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне
әлеуметтік жеңілдіктердің жекелеген түрлерін беру
Ережелері
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері әлеуметтік жеңілдіктердің жекелеген түрлерін алуға құқылы.
2. Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жүргізеді.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласының әкімшілігінің 2007.06.14 N 750 Қаулысымен.
3. Монша мен шаштаразға баруға арналған әлеуметтік көмектің мөлшері Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шара ретінде ай сайын 230 теңге сомада белгіленсін.
Әлеуметтік көмекті тағайындау барлық қажетті құжаттарымен бірге өтініш берген айдан бастап жүргізіледі.

4. Для получения социальной помощи необходимо представить в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" следующие документы: заявление установленного образца, копию удостоверения участника или инвалида Великой Отечественной войны сберегательную книжку, на счет которой зачисляется пенсия, пенсионную книжку, удостоверение личности.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 14.06.2007 N 750
5. Выплата социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны производится через банки второго уровня, с которыми в установленном законодательством порядке заключен договор на оказание платных услуг, путем зачисления средств на лицевые счета согласно списка получателей, составленным государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением Акимата города Петропавловска от 27.04.2005 N 353.

4. Әлеуметтік көмек алу үшін Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жүргізеді мынадай құжаттар әкеліп тапсыру қажетті: белгіленген үлгідегі өтініш, Ұлы Отан соғысының қатысушысы немесе мүгедегі туралы куәлігінің көшірмесі, жеке шотына зейнетақысы аударылатын жинақ кітапшасы, зейнеткерлік кітапшасы, жеке басының куәлігі.
Ескерту: 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласының  әкімшілігінің 2007.06.14 N 750 Қаулысымен.
5. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмекті төлеу, заңнамамен белгiленген тәртiппен, ақылы қызмет көрсетуге келiсiм-шарт жасалған екiншi деңгейдегi банкiлер арқылы "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi жасаған, алушылардың тізіміне сәйкес жеке шоттарына қаражаттар аударылып жүргізіледі.<*>
Ескерту: 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімшілігінің 2005.03.27 N 353 Қаулысымен.