О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы
Решение Атырауского областного Маслихата 8 декабря 2004 года N 169-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 января 2005 года N 2272. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 03.10.2011 275/1711/-МШ.
Извлечение из письма N 3-2185/06 от 23.05.2006.
"Согласно заключения, проведенной повторной юридической экспертизы департаментом юстиции Атырауской области и письма ДРНПА Министерства юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 44-2-1/и623 направляется список ранее зарегистрированных нормативно-правовых актов, не отвечающие требованиям статьи 38 Закона "Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", и, следовательно, не подлежащие государственной регистрации для внесения соответствующей записи в Базу Данных "Закон"
Приложение на 2 листах.
Начальник ДЮ
24) Решение Атырауского областного Маслихата 8 декабря 2004 года N 169-III. "О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 января 2005 года N 2272)
В целях реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 19 марта 2004 года "К конкурентоспособному Казахстану, конкурентоспособной экономике, конкурентоспособной нации" Атырауский областной маслихат III созыва на IХ сессии решил:
1. Утвердить прилагаемую "Региональную программу укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы", внесенную на сессию постановлениями областного акимата от 30 сентября 2004 года N 188 "О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы" и от 2 декабря 2004 года N 233 "О внесений изменений в постановление акимата области от 30 сентября 2004 года N 188 "О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы" (прилагается).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной защиты, здравоохранения, образования, культуры и по делам молодежи областного маслихата (Ж.Б. Умирбекова).
Председатель IХ сессии областного маслихата
Секретарь маслихата

Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 169-ІІІ шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 18 қаңтарда N 2272 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 03.10.2011 № 275/1711/-МШ хатымен.
ҚР Атырау облысы әділет департаментінің 23.05.2006 № 3-2185/06 хатынан үзінді:
Атырау облыстық әділет департаменті ертеде тіркелген нормативтік құқықтық актілеріне қайта тексеріс жүргізілген қорытындысы бойынша және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 4-2-1/и623 хатына сәйкес, Сізге Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 38-бабының талаптарына сәйкес келмейтін тіркелген нормативтік құқықтық актілердің тізімін, "Заң" деректер базасына тиісті жазбаларды енгізу үшін, жолдайды.
Қосымша 2 бетте.
АОӘД бастығы
Қосымша:
24) Атырау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 169-ІІІ "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы" шешімі (Атырау облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 18 қаңтарда N 2272 тіркелді)
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 19 наурыздағы "Бәсекеге қабілетті Қазақстан үшін, бәсекеге қабілетті экономика үшін, бәсекеге қабілетті халық үшін" Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру мақсатында, Атырау облыстық Мәслихаты шешім етеді:
1. Облыс әкімиятының 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 188 "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы" және 2004 жығы 2 желтоқсандағы N 233 "Облыс әкімиятының 2004 жылғы 30 қыркүйегіндегі N 188 "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептердің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларымен сессияға енгізілген "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы" бекітілсін (жалғанды).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ж.Б. Өмірбекова).
Облыстық мәслихаттың IX сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

Постановление областного акимата от 2 декабря 2004 г. N 233
О внесений изменений в постановление акимата области от 30 сентября 2004 года N 188 "О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы"
В целях реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 19 марта 2004 года "К конкурентоспособному Казахстану, конкурентоспособной экономике, конкурентоспособной нации", акимат области постановляет:
1. "Внести в постановление акимата области от 30 сентября 2004 года N 188 "О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Реализация Программы" будет осуществляться из следующих источников:
1) местного бюджета;
2) республиканского бюджета.
Предполагается привлечение технической и грантовой помощи международных организаций, спонсорской поддержки неправительственных организации, общественных фондов и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
Реализация Программы требует финансирования из средств местного бюджета:
в 2005 году - 426 066,0 тысяч тенге;
в 2006 году - 477 410,0 тысяч тенге;
в 2007 году - 557 839,0 тысяч тенге.
из республиканского бюджета требуется денег:
в 2005 году - 641 902,0 тысяч тенге;
в 2006 году - 728 776,0 тысяч тенге;
в 2007 году - 845 976,0 тысяч тенге".
пункт 8 изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мурсалиеву Т.К. - заместителя акима области.
Аким области

Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы N 233 қаулысы
Облыс әкімиятының 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 188 "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы""қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 19 наурыздағы "Бәсекеге қабілетті Қазақстан үшін, бәсекеге қабілетті экономика үшін, бәсекеге қабілетті халық үшін" Қазақстан халқына" Жолдауын іске асыру мақсатында облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 188 "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы:
6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
Бағдарламаның іске асуы келесі көздерден жүзеге асырылатын болады:
1) жергілікті бюджет;
2) республикалық бюджет.
Халықаралық ұйымдардың техникалық және гранттық көмегін, үкіметтік емес ұйымдардың, қоғамдық қорлардың демеушілік қолдауын және Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған өзге де қаржыландыру көздерін тарту ұйғарылып отыр.
Бағдарламаны іске асыру жергілікті бюджет қаражатынан мынадай қаржыландыруды талап етеді:
2005 жылы - 426 066,0 мың теңге;
2006 жылы - 477 410,0 мың теңге;
2007 жылы - 557 839,0 мың теңге.
республикалық бюджеттен:
2005 жылы - 641 902,0 мың теңге;
2006 жылы - 728 776,0 мың теңге;
2007 жылы - 845 976,0 мың теңге қаржы талап етіледі.
8-тармақ осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ. Мүрсәлиеваға жүктелсін.
Облыс әкімі

Постановление областного акимата от 30 сентября 2004 г. N 188
О региональной программе укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы
В целях реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 19 марта 2004 года конкурентоспособному Казахстану, конкурентоспособной экономике, конкурентоспособной нации", акимат области постановляет:

Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 188 қаулысы
Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 19 наурыздағы "Бәсекеге қабілетті Қазақстан үшін, бәсекеге қабілетті экономика үшін, бәсекеге қабілетті халық үшін" Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру мақсатында, облыс әкімияты қаулы етеді:

1. Одобрить прилагаемую "Региональную программу укрепления материально-технической базы общеобразовательных школ Атырауской области на 2005-2007 годы" (далее - Программа) и внести на утверждение очередной сессии областного маслихата.
2. Акимам города Атырау и районов, областным управлениям:
1) принять необходимые меры по выполнению Программы;
2) проводить мониторинг по организации и оказанию содействия в реализации Программы.

1. Қоса берілген "Атырау облысы жалпы білім беретін мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасы" (бұдан әрі - Бағдарлама) мақұлдансын және облыстық мәслихаттың кезекті сессиясына бекітуге енгізілсін.
2. Атырау қаласы мен аудан әкімдері, облыстық басқармалар:
1) Бағдарламаны орындау жөніндегі қажетті шараларды алсын;
2) Бағдарламаны іске асыруды ұйымдастыру және жәрдемдесу жөнінде мониторинг өткізсін.