Об утверждении статистического отчета формы N 1-ОГ "О рассмотрении обращений граждан" и Инструкции по его составлению
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 19 мая 2005 года N 18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2005 года N 3685. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 мая 2007 года N 20
Сноска. Приказ Генерального прокурора РК от 19 мая 2005 г. N 18 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 30 мая 2007 г.  N 20 .
В целях обеспечения ведения субъектами правовой статистики и специальных учетов статистической отчетности по рассмотрению ими обращений граждан, руководствуясь подпунктом 4-1)  статьи 11  Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) статистический отчет формы N 1-ОГ "О рассмотрении обращений граждан" согласно приложению N 1;
2) Инструкцию по составлению статистического отчета формы N 1-ОГ "О рассмотрении обращений граждан" согласно приложению N 2.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан настоящий приказ направить в Министерство юстиции Республики Казахстан для проведения государственной регистрации.
3. Настоящий приказ направить заинтересованным государственным органам, Главному военному прокурору, прокурорам городов Астана, Алматы, областей и приравненным к ним, начальникам территориальных органов Комитета.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан - Председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам (Ким Г.В.).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 19 мая 2005 года N 18
Сноска. Приложение 1 в новой редакции - приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года  N 74  (вводится в действие с 1 января 2007 года).
Кем представляется: _______________________________
_______________________________
СТАТИСТИЧЕСКИЙ ОТЧЕТ
Отчет формы N 1-ОГ
полугодовой
Куда представляется ______________________________________________
отчет формы N 1-ОГ                       Представляется
"О рассмотрении обращений      городскими районного значения,
граждан"                       поселковыми, аульными (сельскими),
за _____________________г.     аульными (сельскими) окружными акима-
тами в районные акиматы к 8 числу
месяца следующего за отчетным
периодом;
Руководитель                   районными (города областного значе-
____________________________   ния), районными в городе республикан-
ф.и.о.                 ского значения (столицы) акиматами в
____________________________   территориальные органы Комитета к 10
ф.и.о., подпись             числу месяца, следующего за отчетным
периодом;
департаментами (управлениями, отдела-
"___"_________________г.       ми) акиматов и аппаратами акимов по
городам Астана, Алматы и областей, в
Исполнитель                    территориальные органы Комитета к 10
____________________________   числу месяца, следующего за отчетным
ф.и.о., тел., подпись       периодом;
территориальными органами субъектов
"____"______________________г. района (города) городов Астана,
Алматы, областей и приравненным к ним
субъектам по городам Астана, Алматы и
областей к 8 числу месяца, следующего
за отчетным периодом;
субъектами по городам Астана, Алматы,
областей и приравненным к ним в тер-
риториальные органы Комитета к 10
числу месяца, следующего за отчетным
периодом;
центральными аппаратами субъектов,
без учета результатов деятельности
своих территориальных органов, терри-
ториальными органами Комитета в Коми-
тет к 14 числу месяца, следующего за
отчетным периодом;
Комитет представляет сводный статис-
тический отчет по республике в Депар-
тамент по надзору за законностью в
деятельности государственных органов
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан к 18 числу месяца, следую-
щего за отчетным периодом.
Республика      Приложение                    Приложение N 1
Казахстан       к приказу Генерального        к приказу Генерального
Все органы      Прокурора Республики          Прокурора Республики
2006 год.       Казахстан                     Казахстан
(полугодие)     от 15 декабря 2006 года N 74  от 19 мая 2005 года N 18
Форма N 1-ОГ "О рассмотрении обращений граждан"
Обращения
граждан по
вопросам:
код
строки
обра-
щения,
нахо-
див-
шиеся
в
произ-
вод-
стве
в
отчет-
ном
перио-
де
пос-
тупи-
ло
обра-
щений,
в
т.ч.
уст-
ных
за
отчет-
ный
пе-
риод
в т.ч.
пос-
тупи-
ло из
других
госу-
дар-
ствен-
ных
орга-
нов,
в т.ч.
выше-
стоя-
щих
нере-
зиден-
тов
кол-
лек-
тив-
ных
в
элект-
рон-
ном
виде
А
Б
1
2
3
4
5
6
всего
1
госу-
дар-
ства
государст-
венного
управления,
службы
2
обществен-
ных и рели-
гиозных
объединений
3
политичес-
ких партий
4
коррупции
5
соб-
ст-
вен-
ности
государ-
ственного
имущества
6
недвижи-
мости
7
земли и
земле-
пользо-
вания
8
другие
9
труда и
занятости
населения
10
брака и семьи
11
социального и
пенсионного
обеспечения
12
фи-
нан-
со-
вой
дея-
тель-
нос-
ти
о налогах
и других
платежах
в бюджет
13
банковской
деятель-
ности
14
страховой
деятель-
ности
15
таможенной
деятель-
ности
16
другие
17
гос-
ре-
гул-
нию
хоз-
дея-
тель-
сти
лицензи-
рования и
права на
вид дея-
тельности
18
транспорта
19
связи и
коммуни-
каций
20
торговля
и услуги
21
внешнеэко-
номической
деятель-
ности
22
сельского
хозяйства
23
статистики
24
охраны
окружающей
среды
25
образования
и науки
26
культуры
27
здравоохранения
28
средств
массовой
информации
29
со-
циа-
льно-
куль-
тур-
ных
отно-
ше-
ний
спорта
30
туризма
31
воинской
службы
32
обеспе-
чение
безопас-
ности
33
обес-
пече-
ния
пра-
вопо-
рядка
следствия
и
дознания
34
ОРД
35
другие
36
международных отношений
37
жилищных отношений и коммунального хозяйства
38
чрезвычайной ситуации
39
прочие
40
выборов
41
легализации
имущества
42
продолжение таблицы
код
стро-
ки
из них (из гр. 2):
Направ-
лено в
подчи-
ненные
органы
для
раз-
реше-
ния
(из
графы 2)
рас-
смот-
рено
(из
гр.

"Азаматтардың жүгінулерін қарастыру туралы" N1-ОГ нысанды статистикалық есеп және оның құрылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 19 мамырдағы N 18 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 22 маусымда тіркелді. Тіркеу N 3685. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының 2007.05.30. N 20 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының 2007.05.30.  N 20  бұйрығымен.
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілерінің азаматтардың жүгінулерін қарастырудағы статистикалық есептіліктің қамтамасыз етілуі мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  11 бабы 4-1) бабын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Бекітілсін:
1) 1 қосымшаға сәйкес, "Азаматтардың жүгінулерін қарастыру туралы" N1-ОГ нысанды статистикалық есеп;
2) 2 қосымшаға сәйкес, "Азаматтардың жүгінулерін қарастыру туралы" N1-ОГ нысанды статистикалық есептің құрылуы бойынша Нұсқаулық.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуіне шара қолдансын.
3. Осы бұйрық барлық қатысты мемлекеттік органдарға, Әскери бас прокурорға, Астана, Алматы қалаларының прокурорларына, облыс және оларға теңестірілген прокурорларға, Комитеттің жергілікті орган бастықтарына жолдансын.
4. Бұйрықтың орындалуындағы бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитет Төрағасына (Г.В. Ким) жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2005 жылғы 19 мамырдағы
N 18 бұйрығына N 1 қосымша
Ескерту: 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 74  бұйрығымен  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) .
1-бет
Кіммен ұсынылады________________________
________________________
МЕМЛЕКЕТТІК СТАТИСТИКАЛЫҚ ЕСЕПТІЛІК
1-ОГ нысанды есеп
жартыжылдық
Қайда ұсынылады ______________________________________________
N1-ОГ нысанды есеп                      Ұсынылады
"Азаматтардың жүгінулерін   аудандық маңызы бар қалалық,
қарастыру туралы"          поселкелік, ауылдық, ауылдық округ ______________ж.            әкімдіктерімен аудандық әкімдіктерге
есептік кезеңнен кейінгі айдың 8 күніне;
аудандық (облыстық маңызы бар қалалық),
Басшы __________________    республикалық маңызы бар қаладағы
аты-жөні           аудандық әкімдіктермен Комитеттің
________________________    аумақтық органдарына есептік кезеңнен
аты-жөні, қолы          Астана, Алматы қалалары бойынша және
облыстар әкімдерінің аппараттарымен
"____"____________ ж.       және әкімдіктердің департаменттерімен
(басқарма, бөлім) Комитеттің аумақтық
органдарына есептік кезеңнен кейінгі
айдың 10 күніне;
Орындаушы ________________  Астана, Алматы қалалары, облыстар және
аты-жөні, тел., қолы  оларға теңестірілген субъектілерінің
аумақтық органдарымен Астана, Алматы
"____"____________ ж.       қалалары мен облыстар бойынша
субъектілеріне есептік кезеңнен кейінгі
айдың 8 күніне;
Астана, Алматы қалалары, облыстар
бойынша субъектілермен және соларға
теңестірілгендермен Комитеттің аумақтық
органдарына есептік кезеңнен кейінгі
айдың 10 күніне;
өздерінің аумақтық органдары
қызметтерінің нәтижелерін есепке алусыз
субъектілердің орталық аппараттарымен,
Комитеттің аумақтық органдарымен
Комитетке есептік кезеңнен кейінгі
айдың 14 күніне;
Комитет республика бойынша жинақталған
статистикалық есепті Қазақстан
Республикасы Бас прокуратурасының
Мемлекеттік органдардың қызметіндегі
заңдылықты қадағалау жөніндегі
департаментіне есептік кезеңнен кейінгі
айдың 18 күніне тапсырады.
2-бет
"Азаматтардың жүгінулерін қарастыру туралы" N 1-ОГ нысан
Мәселелер бойынша азаматтардың жүгінулері:
код жолдары
есептік кезеңде өндірісте болған жүгінулер
есептік кезеңде келіп түскен, соның ішінде ауызша жүгінулер
А
Б
1
2
барлығы
1
мемлекет
мемлекеттік басқармалар, қызметтер
2
қоғамдық және діни бірлестіктер
3
политикалық партиялар
4
коррупция
5
жеке меншіктер
мемлекеттік мүлік
6
тұрғын үйлер
7
жер, жерді қолданушылар
8
басқалары
9
еңбек және халықты қорғау
10
неке және отбасы
11
әлеуметтік және зейнеткерлік қамтамасыз ету
12
қаржылық қызмет
бюджетке салық төлеу және басқа да төлемдер
13
банкілік қызмет
14
сақтандыру қызметі
15
кедендік қызмет
16
басқалары
17
шаруашылық қызметтің мемлекеттік реттелуі
қызмет түріне құқық және рұқсат
18
көлік
19
байланыс, коммуникация
20
сауда және көмек
21
сыртқы экон. қызмет
22
ауылшаруашылық
23
статистика
24
қоршаған ортаны қорғау
25
білім және ғылым
26
мәдениет
27
денсаулық сақтау
28
жаппай ақпараттандыру
29
әлеуметтік-мәдениетті қатынас
спорт
30
туризм
31
әскери қызмет
32
қауіпсіздікті қамтамасыз ету
33
қауіпсіздікті қамтамасыз ету
тергеу және анықтау
34
ЖІҚ
35
басқалары
36
халықаралық қатынас
37
тұрғын үй, коммун.шаруашылық
38
төтенше жағдайлар
39
басқалары
40
сайлау туралы
41
мүлікті заңдастыру жөнінде
42
кестенің жалғасы
о.і.
(о.і. 2-бағаннан):
басқа мемлекеттік органдардан, соның ішінде жоғары тұрған органнан келіп түскен
резидент еместер
ұжымдық
электрондық түрде
ұсыныстар
өтініштер
шағымдар
пікірлер
анықтамаға бер сұрау
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
бағынышты органдарға шешілу үшін берілді (2-бағаннан)

3. Органами правовой статистики и специальных учетов в соответствии с требованиями настоящей Инструкции составляется сводный отчет.
Глава 2. Подготовка отчета
4. Отчет составляется на основании данных Журналов учета обращений граждан либо информационных учетных документов (карточек) по обращениям граждан, в которых регистрируются обращения граждан по установленным правилам. Отчет составляется по нарастающей за полугодие и год. Учет обращений граждан может составляться в электронном виде.
5. В отчете отражаются количество поступивших обращений и результаты их рассмотрения. Подписанный руководителем субъекта отчет направляется в Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) или его территориальные органы (далее - территориальные органы).
6. За достоверность и полноту статистических отчетов несут ответственность руководители субъектов.
7. Территориальные органы на основе представленных отчетов субъектов составляют сводный отчет.
8. Сводный отчет по региону подписывает руководитель территориального органа, который контролирует полноту и достоверность отчетных данных и принимает необходимые меры для устранения искажений в отчетности.
9. Отчеты по региону направляются по модемной связи после проверки и подписания его руководителем территориального органа. Оригиналы отчетов с подписью начальника территориального органа направляются в Комитет.
При обнаружении несоответствия показателей в отчетах, поступивших по модемной связи и почтой, за основу берутся показатели отчета, поступившего по модемной связи.
10. Сводный отчет по республике подписывается Заместителем Генерального Прокурора Республики Казахстан - Председателем Комитета.
Глава 3. Составление отчета и его структура
11. В отчете отражаются сведения о количестве поступивших в государственный орган обращений граждан, классифицированных по видам обращений, за исключением:
1) анонимных обращений;
2) обращений по приему на работу, если это не связано с жалобой на неправомерные решения субъектов или должностных лиц;
3) обращений, поданных от сотрудников в государственные органы, в которых они работают или поступившие от сотрудников подчиненных государственных органов.
В отчете отражаются сведения о количестве рассмотренных обращений граждан субъектами. Результаты рассмотрения обращений граждан включаются в отчет после фактического выполнения и надлежащего документального оформления.
Рассмотренным обращением считается всякое удовлетворенное, отклоненное, направленное по компетенции другому государственному органу, а также обращения, по которым государственным органом даны разъяснения.
Сноска. В пункт 11 внесены изменения - приказом Генерального Прокурора РК от 15 декабря 2006 года  N 74  (вводится в действие с 1 января 2007 года).

3. Осы Нұсқаулықтың талаптарына сәйкес, құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары арқылы "Азаматтардың жүгінулерін қарастыру туралы" N1-ОГ нысанды статистикалық есеп құрылады және қалыптасады.
2 тарау. Есепті дайындау
4. Есеп азаматтардың жүгінулерін есепке алу Журналының немесе анықталған ереже бойынша азаматтардың жүгінулері тіркелген ақпараттық есеп құжаттарының (кәртішкелерінің) негізінде қалыптасады. Есеп жартыжыл және жыл бойында өсуіне қатысты қалыптасады. Азаматтардың жүгінулерін есепке алу электрондық түрде қалыптасады.
5. Есепте келіп түскен жүгінулер саны және оларды қарастыру нәтижелері бейнеленеді. Субъект басшысы арқылы қол қойылған есеп, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитетіне (бұдан әрі - Комитет) немесе оның аумақтық органдарына (бұдан әрі - органдар) жолданады.
6. Субъектінің ұсынған есептері негізінде, аумақтық органдар мемлекеттік органдар бойынша сұрыпталған N1-ОГ нысаны бойынша жинақталған есеп құрайды.
7. Жергілікті органдар субъектілердің ұсынған есептері негізінде жинақталған есеп құрайды.
8. Аймақ бойынша жинақталған есепке есептік мәліметтердің нақтылығы мен толықтығын бақылайтын және есепшіліктегі бұрмалануды жою үшін қажетті шаралар қабылдайтын аумақтық органның басшысы қол қояды.
9. Аймақ бойынша есептер модемдік байланыс арқылы басшының тексеруі мен қол қоюынан кейін аймақтарға жолданады. Аумақтық басқарма бастығының қолы қойылған есеп түпнұсқасы қызмет арқылы Комитетке жолданады.
Модемдік байланыс және пошта арқылы келіп түскен есептегі көрсеткіштердің сәйкессіздігі айқындалса, модемдік байланыс арқылы келіп түскен есеп көрсеткіштері негіз алады.
10. Республика бойынша жинақталған есеп Бас Прокурордың Орынбасары - комитет Төрағасы арқылы қол қойылады.
3 тарау. Есептің құрылуы және оның құрылымы
11. Есепте, төмендегілерді қоспағанда, өтініштердің түрлері бойынша топтастырылған азаматтардың мемлекеттік органдарға келіп түскен өтініштерінің саны туралы мәліметтер бейнеленеді:
1) жасырын түрдегі өтініштер;
2) егер бұл субъектілердің немесе лауазымды тұлғалардың заңсыз шешімдеріне жасалған шағымдармен байланысты болмаса, жұмысқа қабылдау жөніндегі өтініштер;
3) өздері қызмет атқаратын мемлекеттік органдарға қызметкерлердің берген өтініштері.
Есепте қарастырылған субъект бойынша келіп түскен жүгінулерге қабылданған мәліметтері бейнеленеді. Азаматтар жүгінулерін қарастыру нәтижесі іс жүзінде орындалғаннан кейін және тиісті құжатты рәсімделгеннен кейін есепке қосылады.
Қаралған жүгінулер кейбір қанағаттандырылған, алынған, құзыреті бойынша басқа да органдарға жолданған, сондай-ақ мемлекеттік орган арқылы түсінік берілген жүгінулер болып саналады.
Ескерту: 11-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 74  бұйрығымен  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) .

12. Обращения, по которым продлен срок разрешения, должны быть учтены, как разрешенные с продлением срока.
13. В отчете отражается количество разрешенных повторных обращений за исключением дубликатов. Под повторными обращениями понимаются обращения, поступившие в данный субъект:
1) на отказ в удовлетворении ранее поданных обращений, разрешавшихся этим же субъектом;
2) на длительное разрешение ранее поданных обращений.
14. В отчете отражается:
в графе 1 - количество обращений граждан, находившихся в производстве в отчетном периоде, в том числе не рассмотренные обращения в предыдущем периоде и перешедшие к рассмотрению в отчетный период;
в графе 2 - количество поступивших на рассмотрение субъекту обращений граждан в отчетном периоде, без учета количества обращений, перешедших к рассмотрению из предыдущего отчетного года (графа 1). Показатель графы 2 соответствует сумме граф 7, 8, 9, 10, 11;
в графе 3 - количество обращений граждан, поступивших из других государственных органов;
в графе 4 - количество обращений граждан, являющихся нерезидентами Республики Казахстан;
в графе 5 - количество коллективных обращений граждан;
в графе 6 - количество обращений граждан, полученных в электронном виде с наличием электронной подписи;
в графах 7, 8, 9, 10, 11 - количество обращений граждан в виде предложений, заявлений, в том числе о приеме на работу, жалоб, откликов, запросов, определяемых  Указом , при этом к запросам следует относить обращения, результатами разрешения которых является выдача справок;
в графе 12 - количество обращений граждан, которые были направлены в подчиненные органы для разрешения;
в графе 13 - количество рассмотренных обращений граждан, при этом к рассмотренным обращениям относятся разрешенные обращения и направленные в другие государственные органы, ведомства по территориальности или подследственности, и соответствует сумме показателей граф 16 и 17;
в графе 14 - количество обращений граждан, которые были рассмотрены с продлением срока;
в графе 15 - количество обращений граждан, которые были рассмотрены с превышением срока, установленного Указом;
в графе 16 - количество обращений граждан, которые были направлены на рассмотрение в другой государственный орган (ведомство) по территориальности или подследственности из графы 13;
в графе 17 - количество разрешенных обращений граждан, которое соответствует сумме показателей граф 18, 19 и 20;
в графе 18 - количество обращений граждан и организаций, которые в результате разрешения удовлетворены;
в графе 19 - количество обращений граждан, в рассмотрении которых отказано, в том числе обращения, в отношении которых прекращено производство в соответствии со  статьей 7  Указа;
в графе 20 - количество обращений граждан, по которым дано разъяснение;
в графе 21 - количество обращений граждан, которые разрешены повторно без учета дубликатов;
в графе 22 - количество повторных обращений граждан, которые в результате разрешения удовлетворены, а также удовлетворены по тем обращениям, которым ранее было субъектом отказано;
в графе 23 - количество повторных обращений граждан, в рассмотрении которых отказано, в том числе по которым принято решение о прекращении производства;
в графе 24 - количество повторных обращений граждан, по которым дано разъяснение;
в графе 25 - количество обращений граждан, не рассмотренных за отчетный период и перешедших к рассмотрению на следующий период;
в графе 26 - количество фактов привлечения к административной либо дисциплинарной ответственности лиц (работников субъекта) за ненадлежащее рассмотрение обращений граждан;
в графе 27 - количество фактов привлечения к административной ответственности за нарушение порядка рассмотрения обращений граждан;
в графе 28 - количество фактов привлечения к дисциплинарной ответственности за нарушение порядка рассмотрения обращений граждан.
Глава 4. Сроки представления отчетов

12. Шешілу мерзімі ұзартылған жүгінулер, мерзімінің ұзартылуымен шешілген деп танылуы қажет.
13. Есепте екінші нұсқасынан бөлек қайта шешілген жүгінулер саны бейнеленеді. Қайталанған жүгінулер деп, аталған субъектіге арызбен түскен жүгінулер түсіндіріледі:
1) осы субъектімен шешілетін алдында берілген жүгінулерді қанағаттандырудан бас тарту;
2) алдында берілген жүгінулердің ұзақ мерзімде шешілуі.
14. Есепте бейнеленеді:
1-бағанда - есептік кезеңде өндірістегі, сонымен қатар өткен кезеңде қарастырылмаған және қарастырылуға есептік кезеңде келіп түскен азаматтардың жүгінулері;
2-бағанда - есептік кезеңде субъектінің қарастырылуына келіп түскен азаматтардың жүгінулері, жүгінулер санының тіркелуісіз өткен есептік кезеңнен қарастырылу үшін келген азаматтардың жүгінулері (1-баған);
2-бағанның көрсеткіштері 6, 7, 8, 9, 10 бағандар сомасына сәйкес келеді;
3-бағанда - басқа мемлекеттік органдардан келіп түскен азаматтардың жүгінулері;
4-бағанда - Қазақстан Республикасының резиденті емес болып табылатын азаматтар жүгінулерінің саны;
5-бағанда - азаматтардың ұжымдық жүгінулерінің саны;
6-бағанда - электрондық қолдары қойылған электрондық түрде алынған азаматтар жүгінулерінің саны;
7, 8, 9, 10, 11 бағандарда - Жарлықпен анықталған ұсыным, өтініш, арыз, сұраным, үндеу түріндегі азаматтардың жүгінулерінің саны, сонымен бірге, сұранымға анықтама беру шешімнің нәтижесі болып табылатын жүгінулер қатысуы тиіс;
12-бағанда - шешім қолдану үшін бағынышты органдарға жолданған азаматтар жүгінулерінің саны;
13-бағанда - азаматтардың қарастырылған жүгінулерінің саны, сондай-ақ қарастырылған жүгінулерге қолданылған шешімдер және аумақтық ведомстволар, басқа да мемлекеттік органдарға жолданған немесе айыпкерлілік және 16, 17 бағандар көрсеткіштерінің сомасына сәйкес келетін жүгінулер қатысады;
14-бағанда - мерзімінің ұзартылуымен қарастырылған азаматтар жүгінулерінің саны;
15-бағанда - Жарлықпен анықталған мерзімнің бұзылуымен қарастырылған азаматтар жүгінулерінің саны;
16-бағанда - аумақ немесе айыпкерлілік бойынша басқа мемлекеттік органдарға (ведомство) қарастырылуға жолданған азаматтар жүгінулерінің саны;
17-бағанда - 18, 19, 20 бағандар көрсеткіштері сомасына сәйкес келетін шешім қолданылған азаматтар жүгінулерінің саны;
18-бағанда - шешім нәтижесінде қанағаттандырылған азаматтар жүгінулерінің саны;
19-бағанда - қарастырылудан бас тартылған, сондай-ақ Жарлықтың 7 бабына сәйкес өндіріс тоқтатылған азаматтар жүгінулерінің саны;
20-бағанда - түсінік берілген, соның ішінде бір жүгіну болып ескерілетін қауымдық жүгінулер саны;
21-бағанда - екінші нұсқасыз қайта шешілген азаматтар жүгінулерінің саны;
22-бағанда - шешілу нәтижесінде қанағаттандырылған, сондай-ақ алдыңғы уақытта субъектілер арқылы бас тартылған жүгінулер бойынша қанағаттандырылған жүгінулердің саны;
23-бағанда - қарастырылудан бас тартылған, сондай-ақ өндірістің тоқтатылуы туралы шешім қабылданған азаматтардың қайталанған жүгінулерінің саны;
24-бағанда - азаматтардың түсінік берілген қайталанған жүгінулерінің саны;
25-бағанда - азаматтардың есептік кезеңде қарастырылмаған және қарастырылуға келесі есептік кезеңде келіп түскен жүгінулерінің саны;
26-баған - азаматтардың жүгінулерін немқұрай қарастырған тұлғаларды (субъект қызметкерді) әкімшіліктік немесе тәртіптік жауаптылыққа тарту фактілерінің саны;
27-баған - азаматтардың жүгінулерін қарастыру тәртібін бұзғандық үшін әкімшіліктік жауаптылыққа тартылған фактілердің саны;
28-баған - азаматтардың жүгінулерін қарастыру тәртібін бұзғандық үшін тәртіптік жауаптылыққа тартылған фактілердің саны.
4 тарау. Есепті ұсыну мерзімдері

15. Отчет представляется по итогам полугодия и года:
1) городскими районного значения, поселковыми, аульными (сельскими), аульными (сельскими) окружными акиматами в районные акиматы к 8 числу месяца следующего за отчетным периодом;
2) районными (города областного значения), районными в городе республиканского значения (столицы) акиматами в территориальные органы Комитета к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом;
3) департаментами (управлениями, отделами) акиматов и аппаратами акимов по городам Астана, Алматы и областей в территориальные органы Комитета к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом;
4) территориальными органами субъектов района (города) городов Астана, Алматы, областей и приравненным к ним субъектам по городам Астана, Алматы и областей к 8 числу месяца, следующего за отчетным периодом;
5) субъектами по городам Астана, Алматы, областей и приравненным к ним в территориальные органы Комитета к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом;
6) центральными аппаратами субъектов, без учета результатов деятельности своих территориальных органов, территориальными органами Комитета в Комитет к 14 числу месяца, следующего за отчетным периодом;
7) Комитет представляет сводный статистический отчет по республике в Департамент по надзору за законностью в деятельности государственных органов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан к 18 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
Сноска. Пункт 15 в редакции - приказом Генерального Прокурора РК от 15 декабря 2006 года  N 74  (вводится в действие с 1 января 2007 года).

15. Есеп жартыжылдық және бір жылдық қорытындылар бойынша ұсынылады:
1) аудандық маңызы бар қалалық, поселкелік, ауылдық, ауылдық округ әкімдіктерімен аудандық әкімдіктерге есептік кезеңнен кейінгі айдың 8 күніне;
2) аудандық (облыстық маңызы бар қалалық), республикалық маңызы бар қаладағы аудандық әкімдіктермен Комитеттің аумақтық органдарына есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне;
3) Астана, Алматы қалалары бойынша және облыстар әкімдерінің аппараттарымен және әкімдіктердің депаратаменттерімен (басқарма, бөлім) Комитеттің аумақтық органдарына есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне;
4) Астана, Алматы қалалары, облыстар және оларға теңестірілген субъектілерінің аумақтық органдарымен Астана, Алматы қалалары мен облыстар бойынша субъектілеріне есептік кезеңнен кейінгі айдың 8 күніне;
5) Астана, Алматы қалалары, облыстар бойынша субъектілермен және соларға теңестірілгендермен Комитеттің аумақтық органдарына есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне;
6) өздерінің аумақтық органдары қызметтерінің нәтижелерін есепке алусыз субъектілердің орталық аппараттарымен, Комитеттің аумақтық органдарымен Комитетке есептік кезеңнен кейінгі айдың 14 күніне;
7) Комитет республика бойынша жинақталған статистикалық есепті Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Мемлекеттік органдардың қызметіндегі заңдылықты қадағалау жөніндегі департаментіне есептік кезеңнен кейінгі айдың 18 күніне тапсырады.
Ескерту: 15-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 74  бұйрығымен  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз) .