Об утверждении перечня показателей государственного учета лесного фонда и форм соответствующих документов
Приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 150. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 июля 2005 года № 3741. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 630
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 28.09.2010 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации  статьи 59  Лесного кодекса Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень показателей государственного учета лесного фонда;
2) формы показателей государственного учета лесного фонда, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
2. Управлению по лесу и особо охраняемым природным территориям в установленном порядке согласовать настоящий приказ с Агентством Республики Казахстан по статистике и направить его на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
8 июля 2005 г.
Утвержден
приказом Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 июля   2005 года N 150
Перечень
показателей государственного учета лесного фонда
N
п/п
Перечень показателей государственного учета лесного фонда
Единица
измерения
1
Лесные угодья
гектар
2
Покрытые лесом угодья
гектар
3
Лесные культуры
гектар
4
Плантации специального значения
гектар
5
Плантации для промышленных
и энергетических целей
гектар
6
Плантации для пищевых и
иных целей
гектар
7
Не сомкнувшиеся лесные
культуры
гектар
8
Лесные питомники
гектар
9
Не покрытые лесом угодья
гектар
10
Вырубки
гектар
11
Гари и погибшие насаждения
гектар
12
Прогалины
гектар
13
Редины
гектар
14
Нелесные угодья
гектар
15
Пашни
гектар
16
Залежи
гектар
17
Сенокосы
гектар
18
Пастбища
гектар
19
Дороги
гектар
20
Квартальные просеки
гектар
21
Противопожарные разрывы
гектар
22
Пески
гектар
23
Ледники
гектар
24
Прочие угодья
гектар
25
Общая площадь лесных и
нелесных угодий
гектар
26
Площадь долгосрочного
лесопользования для
заготовки древесины
гектар
27
Общая площадь земель
лесного фонда
гектар
28
Особо охраняемые лесные
территории
гектар
29
Государственные лесные
памятники природы
гектар
30
Леса государственных
природных заповедников,
включая биосферные и
заповедники-сепортеры
гектар
31
Леса государственных
национальных природных
парков
гектар
32
Леса государственных
природных резерватов
гектар
33
Леса государственных
природных парков
гектар
34
Леса государственных
заповедных зон
гектар
35
Леса и не покрытые лесной
растительностью земельные
участки на землях
государственного лесного
фонда
гектар
36
Участки леса
государственного лесного
фонда, где допускаются рубки
главного пользования
гектар
37
Участки леса и не покрытые лесной растительностью
земельные участки на землях
государственного лесного
фонда, имеющие научное
значение
гектар
38
Генетические резерваты
гектар
39
Особо ценные лесные массивы
гектар
40
Орехопромысловые зоны
гектар
41
Лесоплодовые насаждения
гектар
42
Субальпийские леса
гектар
43
Государственные защитные
лесные полосы
гектар
44
Городские леса и лесопарки
гектар
45
Зеленые зоны населенных
пунктов и лечебно-
оздоровительных учреждений
гектар
46
Противоэрозионные леса
гектар
47
Запретные полосы лесов по
берегам рек, озер,
водохранилищ, каналов и
других водных объектов
гектар
48
Защитные лесные полосы
вдоль железных дорог и
автомобильных дорог общего
пользования международного
и республиканского значения
гектар
49
Полепочвозащитные леса
гектар
50
Защитные насаждения на
полосах отвода железных и
автомобильных дорог общего
пользования международного и
республиканского значения,
магистральных трубопроводов
и других линейных сооружений
гектар
51
Общая площадь лесов
государственного лесного
фонда
гектар
52
Общая площадь лесов
государственного лесного
фонда, переданных в
долгосрочное лесопользование
для заготовки древесины
гектар
53
Возраст рубки
лет
54
Площадь и общий запас
насаждений
гектар/
тысяч
кубических
метров
55
Площадь и общий запас
насаждений молодняков
1 класса
гектар /
тысяч
кубических
метров
56
Площадь и общий запас
насаждений молодняков
2 класса
гектар /
тысяч
кубических
метров
51
Средневозрастные насаждения
гектар /
тысяч
кубических
метров
58
Приспевающие насаждения
гектар /
тысяч
кубических
метров
59
Спелые насаждения
гектар /
тысяч
кубических
метров
60
Перестойные насаждения
гектар /
тысяч
кубических
метров
61
Общий средний прирост
тысяч
кубических
метров
62
Средний возраст
лет
63
Хвойные
гектар /
тысяч
кубических
метров
64
Сосна
гектар /
тысяч
кубических
метров
65
Ель
гектар /
тысяч
кубических
метров
66
Пихта
гектар /
тысяч
кубических
метров
67
Лиственница
гектар /
тысяч
кубических
метров
68
Кедр
гектар /
тысяч
кубических
метров
69
Можжевельник
древовидный (арша)
гектар /
тысяч
кубических
метров
70
Итого хвойных
гектар /
тысяч
кубических
метров
71
Береза
гектар /
тысяч
кубических
метров
72
Осина
гектар /
тысяч
кубических
метров
73
Ольха
гектар /
тысяч
кубических
метров
74
Тополь
гектар /
тысяч
кубических
метров
75
Ивы древовидные
гектар /
тысяч
кубических
метров
76
Итого мягколиственных
гектар /
тысяч
кубических
метров
77
Дуб
гектар /
тысяч
кубических
метров
78
Ясень
гектар /
тысяч
кубических
метров
79
Клен
гектар /
тысяч
кубических
метров
80
Вяз и другие ильмовые
гектар /
тысяч
кубических
метров
81
Итого твердолиственных
гектар /
тысяч
кубических
метров
82
Саксаул белый, зайсанский
гектар /
тысяч
кубических
метров
83
Саксаул черный
гектар /
тысяч
кубических
метров
84
Итого саксаульников
гектар /
тысяч
кубических
метров
85
Прочие древесные породы
86
Кустарники
гектар /
тысяч
кубических
метров
87
Тальники
гектар /
тысяч
кубических
метров
88
Прочие виды кустарников
гектар /
тысяч
кубических
метров
89
Создание лесных культур,
всего
гектар
90
Создание лесных культур
хвойными породами
гектар
91
Создание лесных культур
мягколиственными породами
гектар
92
Создание лесных культур
твердолиственными породами
гектар
93
Создание лесных культур
саксаулом
гектар
94
Естественное заращивание,
всего
гектар
95
Естественное заращивание
хвойными породами
гектар
96
Естественное заращивание
мягколиственными породами
гектар
97
Естественное заращивание
твердолиственными породами
гектар
98
Естественное заращивание
саксаулом
гектар
99
Угодья без хозвоздействия
гектар

Орман қорының мемлекеттiк есебi көрсеткіштерiнiң тiзбесiн және тиiстi құжаттардың нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 6 шілдедегі N 150 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылда 21 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 3741. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 630 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2010.09.28 № 630  (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
МАЗМҰНЫ
Қазақстан Республикасы Орман  кодексiнiң 59-бабын iске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Орман қорының мемлекеттiк есебi көрсеткiштерiнiң тiзбесiн;
2) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес орман қорының мемлекеттiк есебi көрсеткiштерiнiң нысандары бекiтiлсiн.
2. Орман және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар басқармасы осы бұйрықты белгiленген тәртiпте Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiмен келiсуге және оны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне тiркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Статистика жөніндегі агенттігі
8 шілде 2005 жылғы
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитет төрағасының 2005 жылғы
6 шілдедегі N 150 бұйрығымен
бекiтiлген
Орман қорының мемлекеттiк есебi көрсеткiштерiнiң
тiзбесi
рет
N
Орман қорының мемлекеттiк есебi
көрсеткiштерiнiң тiзбесi
Өлшеу
1
Орманды алқабы
гектар
2
Орманданған
гектар
3
Орман өсiмдiктері
гектар
4
Арнаулы алқаптар
гектар
5
Өнеркәсiптiк және энергетикалық мақсаттағы алқаптар
гектар
6
Тамақтық және басқа да мақсаттағы алқаптар
гектар
7
Тұтаспаған орман өсiмдiктер
гектар
8
Орман тұқым бақтары
гектар
9
Орманданбаған алқаптар
гектар
10
Ағашы кесiлген жерлер
гектар
11
Өртенген, бүлiнген екпеағаштар
гектар
12
Аланқай жерлер
гектар
13
Сирек ормандар
гектар
14
Ормансыз алқаптар
гектар
15
Аңыздар
гектар
16
Тыңайған жерлер
гектар
17
Шабындықтар
гектар
18
Жайылымдар
гектар
19
Жолдар
гектар
20
Орам соқпақтары
гектар
21
Өртке қарсы жыралар
гектар
22
Құмдар
гектар
23
Мұздақтар
гектар
24
Басқа жерлер
гектар
25
Орманданған және орманданбаған алқаптардың жалпы ауданы
гектар
26
Сүрек дайындау үшiн ұзақ мерзiмге пайдалануға берiлген ормандар
гектар
27
Орман қоры жерiнiң жалпы ауданы
гектар
28
Ерекше күзетiлетiн орман аумақтары
гектар
29
Мемлекеттiк табиғи орман ескерткiштерi
гектар
30
Биосфералық және қорық-сепортерларды қосқандағы мемлекеттiк табиғи қорықтардың ормандары
гектар
31
Мемлекеттiк ұлттық табиғи парктердің ормандары
гектар
32
Мемлекеттiк табиғи резерваттардың ормандары
гектар
33
Мемлекеттiк табиғи парктердiң ормандары
гектар
34
Мемлекеттiк қорық аймақтарының ормандары
гектар
35
Мемлекеттiк орман қоры жерлерiндегi
орман және орман өсiмдiктерiсiз жер
учаскелерi
гектар
36
Басты мақсатта пайдалану үшін шабуға болатын учаскелер
гектар
37
Ғылыми негiзi бар орман учаскелерi мемлекеттiк орман қоры жерлерiндегi орман және орман өсiмдiктерiсiз
гектар
38
Орман генетикалық резерваттары
гектар
39
Аса бағалы орман алқаптары
гектар
40
Кәсiби жанғақ аймақтары
гектар
41
Орман жемiс екпеағаштары
гектар
42
Субальпiлiк ормандар
гектар
43
Мемлекеттік қорғаныш орман алқаптары
гектар
44
Қаладағы ормандар және орман бақтар
гектар
45
Елдi мекендер мен емдеу-сауқтыру мекемелерiнiң жасыл аймақтары
гектар
46
Эрозияға қарсы ормандар
гектар
47
Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар және басқа да су объектiлерiнiң жағаларындағы тыйым салынған алқаптар
гектар
48
Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын темiр жол және автожолдар бойындағы қорғаныштық орман алқаптары
гектар
49
Дала-топырақ қорғаныш ормандары
гектар
50
Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын темiр жол және автожолдар, магистральдық құбыр және басқа да жол бойындағы құрылыстарға бөлiнген алқаптардағы қорғаныш екпеағаштары
гектар
51
Мемлекеттiк орман қоры ормандарының жалпы ауданы
гектар
52
Басты мақсатта пайдалану үшiн кесуге болатын учаскелердiң жалпы ауданы
гектар
53
Кесу жасы
жас
54
Алқаағаштардың аумақ және жалпы қоры
гектар/мың текше метр
55
1 класс балауса алқаағаштардың аумақ және жалпы қоры
гектар/мың текше метр
56
2 класс балауса алқаағаштардың аумақ және жалпы қоры
гектар/мың текше метр
57
Орта жастағы алқаағаштары
гектар/мың текше метр
58
Жетiлiп келе жатқан алқаағаштары
гектар/мың текше метр
59
Толысқан алқаағаштары
гектар/мың текше метр
60
Көнергендер алқаағаштары
гектар/мың текше метр
61
Жалпы орташа өсiм
гектар/мың текше метр
62
Орташа жасы
гектар/мың текше метр
63
Қылқан жапырақтылар
гектар/мың текше метр
64
Қарағай
гектар/мың текше метр
65
Шырша
гектар/мың текше метр
66
Май қарағай
гектар/мың текше метр
67
Бал қарағай
гектар/мың текше метр
68
Самырсын
гектар/мың текше метр
69
Арша
гектар/мың текше метр
70
Қылқан жапырақтылар бойынша жиынтығы
гектар/мың текше метр
71
Қайың
гектар/мың текше метр
72
Көктерек
гектар/мың текше метр
73
Қанды ағаш
гектар/мың текше метр
74
Терек
гектар/мың текше метр
75
Ағаш тарiздi талдар
гектар/мың текше метр
76
Жұмсақ жапырақтылар бойынша жиынтығы
гектар/мың текше метр
77
Емен
гектар/мың текше метр
78
Шаған
гектар/мың текше метр
79
Үйеңкi
гектар/мың текше метр
80
Шегiршiн және басқалар
гектар/мың текше метр
81
Қатты жапырақтылардың жиынтығы
гектар/мың текше метр
82
Сексеуiл тоғайлары
гектар/мың текше метр
83
Ақ сексеуiл, Зайсан сексеуiлi
гектар/мың текше метр
84
Қара сексеуiл
гектар/мың текше метр
85
Сексеуiлдер жиынтығы
гектар/мың текше метр
86
Бұталар
гектар/мың текше метр
87
Тал шоқтары
гектар/мың текше метр
88
Басқа бұталар
гектар/мың текше метр
89
Табиғи ормандану, барлығы
гектар
90
Қылқанды тұқымдармен
гектар
91
Жұмсақ жапырақты тұқымдармен орман құру
гектар
92
Қатты жапырақты тұқымдармен орман құру
гектар
93
Сексеуiлмен орман құру
гектар
94
Орман өсiрудi қалпына келтiру (орман өсiмдiктерiн құру), барлығы
гектар
95
Қылқан жапырақты тұқымдармен орман өсiрудi қалпына келтiру
гектар
96
Жұмсақ жапырақты тұқымдармен орман өсiрудi қалпына келтiру
гектар
97
Қатты жапырақты тұқымдармен орман өсiрудi қалпына келтiру
гектар
98
Сексеуiлмен орман өсiрудi қалпына келтiру
гектар
99
Шаруашылық әсерiнен тыс қалған жерлер
гектар

100
Насаждения, нуждающиеся в
реконструкции
гектар
101
Насаждения, нуждающиеся в
рубках ухода и санитарных
рубках по состоянию на год
учета лесного фонда, всего
гектар
102
Хвойные насаждения,
нуждающиеся в рубках ухода
и санитарных рубках по
состоянию на год учета лесного фонда
гектар
103
Мягколиственные насаждения,
нуждающиеся в рубках ухода и
санитарных рубках по
состоянию на год учета
лесного фонда
гектар
104
Твердолиственные насаждения,
нуждающиеся в рубках ухода
и санитарных рубках по
состоянию на год учета
лесного фонда
гектар
105
Саксауловые насаждения,
нуждающиеся в рубках ухода и
санитарных рубках по
состоянию на год учета
лесного фонда
гектар
106
Годовой расчетный размер
рубок ухода и санитарных
рубок, всего
гектар
107
Годовой расчетный размер
рубок ухода и санитарных
рубок в хвойных насаждениях
гектар
108
Годовой расчетный размер
рубок ухода и санитарных
рубок в мягколиственных
насаждениях
гектар
109
Годовой расчетный размер
рубок ухода и санитарных
рубок в твердолиственных
насаждениях
гектар

100
Қайта құруды қажет ететiн екпеағаштар ауданы
гектар
101
Орман қорының есеп жылына күтiп- баптау және санитарлық кесулердi қажет ететiн екпеағаштар, барлығы
гектар
102
Орман қорының есеп жылына күтiп- баптау және санитарлық кесулердi қажет ететiн екпеағаштардың қылқан жапырақтылардың алқаағаштары
гектар
103
Орман қорының есеп жылына күтiп- баптау және санитарлық кесулердi қажет ететiн екпеағаштардың жұмсақ жапырақтыларының алқаағаштары
гектар
104
Орман қорының есеп жылына күтiп- баптау және санитарлық кесулердi қажет ететiн екпеағаштардың қатты жапырақтылардың алқаағаштары
гектар
105
Орман қорының есеп жылына күтiп - баптау және санитарлық кесулердi қажет ететiн екпеағаштардың сексеуiл алқаағаштары
гектар
106
Күтiп-баптау және санитарлық кесулердiң жылдық есептi мөлшерi, барлығы
гектар
107
Күтiп-баптау және санитарлық кесулердiң жылдық есептi мөлшерi қылқан жапырақты екпеағаштарында
гектар
108
Күтiп-баптау және санитарлық кесулердiң жылдық есепті мөлшерi жұмсақ жапырақты екпеағаштарында
гектар
109
Күтiп-баптау және санитарлық кесулердiң жылдық есептi мөлшерi қатты жапырақты екпеағаштарында
гектар

110
Годовой расчетный размер
рубок ухода и санитарных
рубок в саксауловых
насаждениях
гектар
111
Осветления
гектар
112
Прочистки
гектар
113
Прореживания
гектар
114
Проходные
гектар
115
Выборочные санитарные рубки
гектар
116
Сплошные санитарные рубки
гектар
117
Лесные культуры созданные на
непокрытых лесом угодьях,
всего
гектар
118
Хвойные лесные культуры,
созданные на непокрытых
лесом угодьях
гектар
119
Мягколиственные лесные
культуры, созданные на
непокрытых лесом угодьях
гектар
120
Твердолиственные лесные
культуры, созданные на
непокрытых лесом угодьях
гектар
121
Саксауловые лесные культуры,
созданные на непокрытых
лесом угодьях
гектар
122
Реконструированные
насаждения, всего
гектар
123
Реконструированные хвойные
насаждения
гектар
124
Реконструированные
мягколиственные насаждения
гектар
125
Реконструированные
твердолиственные насаждения
гектар
126
Реконструированные
саксауловые насаждения
гектар
127
Лесные культуры под пологом
леса, всего
гектар
128
Хвойные лесные культуры под
пологом леса
гектар
129
Мягколиственные лесные
культуры под пологом леса
гектар
130
Твердолиственные лесные
культуры под пологом леса
гектар
131
Саксауловые лесные культуры
под пологом леса
1    гектар
132
Содействие естественному
возобновлению, всего
гектар
133
Естественное заращивание
гектар
134
Выполнено мероприятий за
межучетный период
гектар
135
Переведено в покрытые
лесом угодья
гектар
136
Осталось не сомкнувшихся
лесных культур
гектар
137
Погибло (списано)
лесных культур
гектар
138
Количество региональных
отделений
штук
139
Количество лесничеств
штук
140
Количество инспекторских
участков
штук
141
Количество лесных обходов
штук
142
Охрана лесов наземная
тысяч
гектаров
143
Авиационная охрана лесов
тысяч
гектаров
144
Комбинированная охрана лесов
тысяч
гектаров
145
Количество искусственных и
естественных водоемов
штук
146
Количество площадок для
забора воды пожарными
насосами
штук
147
Протяженность
противопожарных разрывов
километров
148
Распределение площади по
классам пожарной опасности,
всего
тысяч
гектаров
149
Распределение площади по 1
классу пожарной опасности
тысяч
гектаров
150
Распределение площади по 2
классу пожарной опасности
тысяч
гектаров
151
Распределение площади по 3
классу пожарной опасности
тысяч
гектаров
152
Распределение площади по 4
классу пожарной опасности
тысяч
гектаров
153
Распределение площади по 5
классу пожарной опасности
тысяч
гектаров
154
Фактическое наличие
элементов противопожарного
устройства
штук

110
Күтiп-баптау және санитарлық кесулердiң жылдық есептi мөлшерi сексеуiл екпеағаштарында
гектар
111
Жарықтандыру
гектар
112
Тазарту
гектар
113
Сирету
гектар
114
Өтпелi
гектар
115
Санитарлық iріктеу кесулерi
гектар
116
Санитарлық жаппай кесулерi
гектар
117
Ормансыз жерлерде құрылған орман өсiмдiктерi, барлығы
гектар
118
Ормансыз жерлерде құрылған қылқан жапырақты орман өсiмдiктерi
гектар
119
Ормансыз жерлерде құрылған жұмсақ жапырақты орман өсiмдiктерi
гектар
120
Ормансыз жерлерде құрылған қатты жапырақты орман өсiмдiктерi
гектар
121
Ормансыз жерлерде құрылған сексеуiл орман өсімдіктері
гектар
122
Қайта құрылған екпеағашта, барлығы
гектар
123
Қайта құрылған қылқан жапырақты екпеағаштар
гектар
124
Қайта құрылған жұмсақ жапырақты екпеағаштар
гектар
125
Қайта құрылған қатты жапырақты екпеағаштар
гектар
126
Қайта құрылған сексеуiл екпеағаштар
гектар
127
Орман қолтығы астындағы өсiмдiктер, барлығы
гектар
128
Орман қолтығы астындағы қылқан жапырақты өсiмдiктер
гектар
129
Орман қолтығы астындағы жүмсақ жапырақты өсiмдiктер
гектар
130
Орман қолтығы астындағы қатты жапырақты өсiмдiктер
гектар
131
Орман қолтығы астындағы сексеуiл өсiмдiктер
гектар
132
Табиғи түлеуге ықпал ету барлығы
гектар
133
Табиғи өнiп-өсу
гектар
134
Есептiк кезеңде орындалған шаралар
гектар
135
Орманды жерлерге ауыстырылды
гектар
136
Тұтаспаған күйiнде қалды
гектар
137
Қурап қалған (есептен шығарылды) өсiмдiктер
гектар
138
Аймақтық бөлiмшелердiң саны
дана
139
Орманшылықтардың саны
дана
140
Инспекторлық учаскелердiң саны
дана
141
Орман шеберлерi учаскелерiнiң саны
дана
142
Жер үстiмен орманды күзету
мың гектар
143
Авиациямен орманды күзету
мың гектар
144
Құрастырулармен орманды күзету
мың гектар
145
Жасанды және табиғи су қоймаларының саны
дана
146
өрт сораптарымен су алатын алаңдар
дана
147
Орман өртiне қарсы жыралардың ұзындығы
киллометр
148
Табиғи өрт қауiптiлiгi кластары бойынша алаңдарды бөлу, барлығы
мың гектар
149
Табиғи өрт қауiптiлiгi 1 класс бойынша алаңдарды бөлу
мың гектар
150
Табиғи өрт қауiптiлiгi 2 класс бойынша алаңдарды бөлу
мың гектар
151
Табиғи өрт қауiптiлiгi 3 класс бойынша алаңдарды бөлу
мың гектар
152
Табиғи өрт қауiптiлiгi 4 класс бойынша алаңдарды бөлу
мың гектар
153
Табиғи өрт қауiптiлiгi 5 класс бойынша алаңдарды бөлу
мың гектар
154
Өртке қарсы құрылғылар элементтерiнiң нақты бары
дана

155
Запланировано проектами лесоустройства элементов противопожарного устройства
штук
156
Железные дороги
километр
157
Автомобильные дороги с
твердым покрытием
километр
158
Автомобильные дороги,
улучшенные без твердого
покрытия
километр
159
Автомобильные дороги
грунтовые общего пользования
километр
160
Автомобильные дороги
лесохозяйственные
километр
161
Всего дорог
километр
162
Тропы
километр
163
Протяженность дорог в
километрах в пределах
территории лесовладельца
общая
километр
164
Протяженность дорог в
километрах в пределах
территории лесовладельца на
1 тысячу га общей площади
километр
165
Наименования районов
расположения территории
государственного лесного
фонда лесовладельца и ее
площадь
наименование/
гектар
166
Наименование области
расположения территории
государственного лесного
фонда лесовладельца и ее
площадь
наименование/
гектар
167
Процент лесистости области
%
Приложение 1
к Приказу Председателя
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
Учет лесного фонда
по состоянию на ____________ Распределение лесного фонда
по категориям и угодьям
_______________________________
|Рельеф  равнинный + горный, горный  |          Площадь, гектар
|         (ненужное зачеркнуть)    |          (тысяч гектаров)
|__________________________________|
Категории
государст-
венного
лесного
фонда
к
о
д
Лесные угодья
покрытые
лесом
плантации специаль-
ного
назначения
не-
сомк-
нув-
шиеся
лесные
куль-
туры
лесные
питом-
ники
Ито-
го
в т.ч.
лесные
куль-
туры
для
про-
мыш-
лен-
ных
и
энер-
гети-
чес-
ких
для
пище-
вых
и
иных
целей
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Особо охраняемые
лесные
территории -
итого
1
из них госу-
дарственные
лесные памят-
ники природы
2
в том числе:
1) леса госу-
дарственных
природный
заповедников,
включая био-
сферные и
заповедники-
сепортеры
3
из них госу-
дарственные
лесные памят-
ники природы
4
2) леса госу-
дарственных
национальных
природных
парков
5
из них госу-
дарственные
лесные памят-
ники природы
6
3) леса госу-
дарственных
природных
резерватов
7
из них госу-
дарственные
лесные памят-
ники природы
8
4)   леса госу-
дарственных
природных
парков
9
5) леса госу-
дарственных
заповедных зон
10
6) государст-
венные лесные
памятники при-
роды на других
категориях
11
2. Леса и не
покрытые лес-
ной раститель-
ностью земель-
ные участки на
землях госу-
дарственного
лесного фонда - итого:
12
из них участ-
ки, где допус-
каются рубки
главного поль-
зования
13
X
X
X
X
X
в том числе:
1) участки
леса, имеющие
научное значе-
ние, включая
лесные генети-
ческие резер-
ваты
14
из них лесные
генетические
резерваты
15
2) особо
ценные лесные
массивы
16
3) орехопро-
мысловые зоны
17
4) лесоплодовые
насаждения
18
5) субальпийс-
кие леса
19
6) государст-
венные защит-
ные лесные
полосы
20

155
Өртке қарсы құрылғылар элементтерiнiң орман орналастыру құжаттарымен жоспарланды
дана
156
Темiр жолдар
киллометр
157
Қатты төсенiшпен жабылған автомобиль жолдары
киллометр
158
Қатты төсенiшсiз, жақсартылған автомобиль жолдары
киллометр
159
Жалпы пайдаланудағы далалық автомобиль жолдары
киллометр
160
Орман шаруашылығындағы автомобиль жолдары
киллометр
161
Барлық жолдар
киллометр
162
Соқпақтар
киллометр
163
Орман иеленушi аумағы шегiндегi ұзындығы, жалпы
киллометр
164
1 мың гектарға орман иеленушi аумағы шегiндегi ұзындығы
киллометр
165
Орман иеленушiнiң мемлекеттiк орман қоры орналасқан аудан атауы және оның аумағы
атауы/гектар
166
Орман иеленушiнiң мемлекеттiк орман қоры орналасқан облыс атауы және оның аумағы
атауы/гектар
167
Облыстың ормандану пайызы
%
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
1 қосымшасы
___ __________ ЖАҒДАЙЫНА ҚАЗАҚСТАН ОРМАН ҚОРЫНЫҢ ЕСЕБІ
Орман қорының санаттар мен пайдаланылатын
жерлер бойынша бөлінуі
Ауданы, гектар (мың гектар)
(керексізін сызып таста)
Рельф жазық + таулы, таулы
(керексізін сызып таста)
Мемлекеттік орман
қорының санаттары
Ко-
ды
Орманды жерлер
Орман-
данған
арнаулы
алқаптар
тұ-
тас-
паған
орман
өсім-
дік-
тері
орман
тұ-
қым-
бақ-
тары
жиын-
тығы
оның
ішін-
де
орман
өсім-
дік-
тері
өнер-
кә-
сіп-
тік
және
энер-
гети-
калық
мақ-
сат-
тар
үшін
та-
мақ-
тық
және
басқа
да
мақ-
сат-
тар
үшін
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Ерекше күзетіле-
тін орман аумақтары
- жиынтығы
1
оның ішінде:
мемлекеттік табиғи
орман ескерткіштері
2
оның ішінде:
1) биосфералық және
қорық-сепортерларды
қосқандағы мемле-
кеттік табиғи қо-
рықтардың ормандары
3
олардың ішіндегі
мемлекеттік табиғи
орман ескерткіштері
4
2) мемлекеттік ұлт-
тық табиғи бақтар-
дың ормандары
5
олардың ішіндегі
мемлекеттік табиғи
орман ескерткіштері
6
3) мемлекеттік
табиғи резерват-
тардың ормандары
7
олардың ішіндегі
мемлекеттік табиғи
орман ескерткіштері
8
4) мемлекеттік
табиғи бақтардың
ормандары
9
5) мемлекеттік
қорық аймақтарының
ормандары
10
6) басқа санаттағы
мемлекеттік табиғи
орман ормандары
11
2. Мемлекеттік ор-
ман қоры жерлерін-
дегі орман және
орман өсімдіктерін-
сіз жер учаскелері
12
оның ішінде: басты
мақсатта пайдалану
үшін шабуға болатын
учаскелер
13
х
х
х
х
оның ішінде:
1) орман генетика-
лық резерваттарын
қосқандағы ғылыми
маңызы бар
учаскелер
14
оның ішінде: орман
генетикалық
резерваттары
15
2) аса бағалы
орман алқаптары
16
3) кәсіби жаңғақ
аймақтары
17
4) орман жеміс
екпеағаштары
18
5) субальпілік
ормандар
19
6) мемлекеттік
қорғаныш орман
алқаптары
20

7) городские
леса и лесо-
парки
21
8) зеленые зо-
ны населенных
пунктов и ле-
чебно-оздоро-
вительных уч-
реждений
22
9) противо-
эрозионные
леса
23
10) запретные
полосы лесов
по берегам рек, озер,
водохранилищ,
каналов и
других водных
объектов
24
из них участ-
ки, где допус-
каются рубки
главного поль-
зования
25
X
X
X
X
X
11) защитные
лесные полосы
вдоль желез-
ных дорог и
автомобильных
дорог общего
пользования
международного
и республикан-
ского значения
26
12) полепочво-
защитные леса
27
из них участ-
ки, где допус-
каются рубки
главного поль-
зования
28
X
X
X
X
X
3. Защитные насаждения на полосах отвода
железных и ав-
томобильных дорог общего
пользования
международного
и республикан-
ского значе-
ния, магист-
ральных трубо-
проводов и других линей-
ных сооружений
29
Общая площадь
лесов государ-
ственного лес-
ного фонда
30
из них учас-
ток, где до-
пускаются руб-
ки главного
пользования
31
X
X
X
X
X
В том числе
передано в
долгосрочное
лесопользова-
ние для заго-
товки древеси-
ны
32
продолжение таблицы
к
о д
Лесные угодья
Нелесные угодья
не покрытые лесом
все-
го
лес-
ных
уго-
дий
паш-
ни,
за-
ле-
жи
се-
но-
ко-
сы
паст-
бища
доро-
ги,
кварт.
про-
секи,
п/п
раз-
рывы
вы-
руб-
ки
гари,
по-
гиб-
шие
на-
саж-
дения
про-
га-
лины
ре-
ди-
ны
ито-
го
не
пок-
ры-
тых
ле-
сом
уго-
дий
Б
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
X
Х
X
X
X
X
X
X
X
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
X
X
X
X
X
X
X
X
X
26
27
28
X
X
X
X
X
X
X
X
X
29
30
31
X
X
X
X
X
X
X
X
X
32
продолжение таблицы
к
о
д
Нелесные угодья
Об-
щая
пло-
щадь
лес-
ных
и
не-
лес-
ных
уго-
дий
В т.ч.
пере-
дано
в
долго-
сроч-
ное
лесо-
поль-
зова-
ние
для
заго-
тов-
ки
дре-
веси-
ны
Общая
пло-
щадь
особо
охра-
няе-
мых
лес-
ных
тер-
рито-
рий
(код
1,3,5, 7,8,
10)
усадь-
бы
во-
ды
бо-
ло-
та
пес-
ки
лед-
ни-
ки
про-
чие
уго-
дья
Все-
го
не-
лес-
ных
уго-
дий
Б
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
1
Х
2
X
X
3
X
4
X
X
5
X
6
X
7
X
8
X
X
9
X
10
X
11
X
X
12
X
13
X
X
X
X
X
X
X
X
14
X
X
15
X
X
16
X
17
X
X
18
X
X
19
X
X
20
X
X
21
X
X
22
X
X
23
X
X
24
X
25
X
X
X
X
X
X
X
X
26
X
X
27
X
28
X
X
Х
X
X
X
X
X
29
X
X
30
31
X
X
X
X
X
X
X
X
32
X
X
___________________________              Приложение 2
Лесовладелец____________   |         к Приказу Председателя
________________________   |           Комитета лесного и
___________________________|         охотничьего хозяйства
МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
УЧЕТ ЛЕСНОГО ФОНДА
ПО СОСТОЯНИЮ НА ______________ РАСПРЕДЕЛЕНИЕ ПОКРЫТЫХ ЛЕСОМ УГОДИЙ И ЗАПАСОВ
ПО ПРЕОБЛАДАЮЩИМ ПОРОДАМ И ГРУППАМ ВОЗРАСТА
_____________________________
Рельеф  равнинный+горный, горный  |
(ненужное зачеркнуть)   |
________________________________|
________________________________
Категория государственного      |               ______________
лесного фонда__________________ |              | Код          |
_______________________________ |              | формы N 1 __ |
________________________________|              |______________|
Пре-
об-
ла-
даю-
щие
дре-
вес-
ные
и
кус-
тар-
ни-
ко-
вые
по-
ро-
ды
Воз-
раст руб-
ки,
лет
Числитель - площадь, гектаров
(тысяч гектаров)
знаменатель - общий запас насаждений,
тысяч м 3  (миллион м 3 )
(ненужное зачеркнуть)
Об-
щий
сред-
ний
при-
рост,
ты-
сяч
м 3
(мил-
лион
м 3 )
Сред-
ний
воз-
раст,
лет
все-
го
молод-
няки
средне-
возрастные
при-
спе-
ваю-
щие
спелые
и пере-
стойные
I
кла-
сса
II
кла-
сса
все-
го
в
т.ч.
вклю-
чен-
ные
в
рас-
чет
все-
го
в
т.ч.
пере-
стой-
ные
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1. ОСНОВНЫЕ ЛЕСООБРАЗУЮЩИЕ ПОРОДЫ
Хвойные
Сос-
на
X
Ель
X
Пих-
та
X
Лист-
вен-
ница
X
Кедр
X
Мож-
же-
вель-
ник
дре-
во-
вид-
ный
(ар-
ша)
X
ИТО-
ГО
хвой-
ных
X
X
Мягколиственные
Бе-
ре-
за
X
Оси-
на
X
Оль-
ха
X
То-
поль
X
Ивы
дре-
во-
вид-
ные
X
ИТО-
ГО
мяг-
ко-
лист-вен-
ных
X
X
Твердолиственные
Дуб
X
Ясень
X
Клен
X
Вяз
и
др.
иль-
мо-
вые
X
ИТО-
ГО
твер-
до-
лист-
вен-
ных
X
X
ИТО-
ГО
хвой-
ных,
мяг-
ко-
лист-
вен-
ных
и
твер-
до-
лист-
вен-
ных
X
X
Саксаульники
Сак-
са-
ул
бе-
лый,
зай-
сан-
ский
X
Сак-
саул
чер-
ный
ИТО-
ГО
сак-
сау-
ль-
ни-
ков
X
ВСЕ-
ГО
по 1
раз-
делу
X
X
2. ПРОЧИЕ ДРЕВЕСНЫЕ ПОРОДЫ
ВСЕ-
ГО
по 2
раз-
делу
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
втом числе: (порода - площадь, га)
3. КУСТАРНИКИ
ВСЕ-
ГО
по 3
раз-
делу
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
в
том
чис-
ле:
та-
ль-
ни-
ки
X
прочие виды кустарников - данные приводятся отдельно
по каждому виду (порода - площадь, гектар)
ВСЕ-
ГО
ПО
РАЗ-
ДЕ-
ЛАМ
1+2+3
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
Приложение 3
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
ИЗМЕНЕНИЕ ПЛОЩАДЕЙ И ЗАПАСОВ
ДРЕВЕСИНЫ ЗА МЕЖУЧЕТНЫЙ ПЕРИОД
Площадь, гектар (тысяч гектаров);
запас, тысяч м 3  (миллион м 3 )
(ненужное зачеркнуть)
Показатели
Годы учета ЛФ
Изменения за межучетный период

7) қаладағы
ормандар және
орман бақтар
21
8) елді мекендер
мен емдеу-сауықты-
ру мекемелерінің
жасыл аймақтары
22
9) эрозияға қарсы
ормандар
23
10) өзендер, көл-
дер, су қоймалары,
каналдар және басқа
да су объектілері-
нің жағаларындағы
тыйым салынған
алқаптар
24
оның ішінде: басты
мақсатта пайдалану
үшін кесуге бола-
тын учаскелер
25
х
х
х
х
х
11) халықаралық
және республикалық
маңызы бар жалпы
пайдаланылатын те-
мір жол және авто-
жолдар бойындағы
қорғаныштық орман
алқаптары
26
12) дала-топырақ
қорғаныш ормандары
27
оның ішінде: басты
мақсатта пайдалану
үшін кесуге бола-
тын учаскелер
28
х
х
х
х
х
3. халықаралық және
республикалық маңы-
зы бар жалпы пайда-
ланылатын темір жол
және автожолдар,
магистральдық құ-
бырлар және басқа
да жол бойындағы
құрылыстарға бөлін-
ген алқаптардағы
қорғаныш екпеағаш-
тары
29
Мемлекеттік орман
қоры ормандарының
жалпы ауданы
30
оның ішінде: басты
мақсатта пайдалану
үшін кесуге
болатын учаскелер
31
х
х
х
х
х
Оның ішінде сүрек
дайындау үшін ұзақ
мерзімге пайдала-
нуға берілген
ормандар
32
кестенің жалғасы
Ко-
ды
Орманды жерлер
Ормансыз жерлер
Орманданбаған
ор-
ман-
ды
жер-
лер-
дің
жи-
ын-
тығы
аңыз-
дар,
ты-
ңай-
ған
жер-
лер
ша-
бын-
дық-
тар
жа-
йы-
лым-
дар
жол-
дар,
орам
соқ-
пақ-
тары,
ө/қ
жыра-
лар
аға-
шы
ке-
сіл-
ген
жер-
лер
өр-
тең-
дер,
бү-
лін-
ген
екпе-
ағаш-
тар
алаң-
қай
жер-
лер
си-
рек
ор-
ман-
дар
ор-
ман-
дан-
баған
жер-
лер-
дің
жиын-
тығы
Б
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
х
х
х
х
х
х
х
х
х
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
х
х
х
х
х
х
х
х
х
26
27
28
х
х
х
х
х
х
х
х
х
29
30
31
х
х
х
х
х
х
х
х
х
32
кестенің жалғасы
Ко-
ды
Ормансыз жерлер
орман-
данған
және
орман-
дан-
баған
жер-
лердің
жалпы
ауданы
оның
ішінде
сүрек
дайын-
дау
үшін
ұзақ
мер-
зімге
пайда-
лануға
беріл-
ген
орман-
дар
орман
қоры
жері-
нің
жалпы
ауданы
ме-
кен-
дер
су-
лар
бат-
пақ-
тар
құм-
дар
мұз-
дақ-
тар
бас-
қа
жер-
лер
ор-
ман-
дан-
баған
жер-
лер-
дің
жиын-
тығы
Б
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
1
х
2
х
3
х
4
х
5
х
6
х
7
х
8
х
9
х
10
х
11
х
12
х
13
х
х
х
х
х
х
х
х
х
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
х
х
х
х
х
х
х
х
26
27
28
х
х
х
х
х
х
х
х
х
29
30
31
х
х
х
х
х
х
х
х
х
32
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
2 қосымшасы
200__ жылдан 200__ жылға дейінгі кезеңдегі
Қазақстан Республикасы орман қорының мемлекеттік
есебі
Орманды жерлердің және қорлардың басым
тұқымдар және жас топтары бойынша бөлінуі
Жер бедері - жазық+таулы, таулы
(керексізін сызып таста)
___________________________________          ____________________
|Мемлекеттік орман қорының санаты - |        | N 1 пішінінің коды |
|___________________________________|        |____________________|
Басым сүректі
және бұта
тұқымдары
Кесу
жа-
сы,
жыл
Жас топтары алымы -
аудан, гектар (мың, гектар)
бөлімі - алқаағаштардың жалпы
қоры, мың. м 3 (миллион м 3 )
бар-
лығы
балауса
ағаштар
орта жас-
тағылар
жеті-
ліп
келе
жат-
қан-
дары
І
класс
ІІ
класс
бар-
лығы
оның
ішінде
есепке
кір-
гізіл-
гені
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Негізгі орман құрауша тұқымдар
Қылқан жапырақтылар
Қарағай
х
Шырша
х
Май қарағай
х
Бал қарағай
х
Самырсын
х
Арша
х
Қылқан жа-
пырақтылар
бойынша
жиынтығы
х
х
Жұмсақ жапырақтылар
Қайың
х
Көктерек
х
Қандыағаш
х
Терек
х
Ағаш тәрізді
талдар
х
Жұмсақ жа-
пырақтылар
жиынтығы
х
х
Қатты жапырақтылар
Емен
х
Шаған
х
Шаған
Үйеңкі
х
Шегіршін
және
басқалар
х
Қатты жапы-
рақтылардың
жиынтығы
х
х
Қылқандылар,
жұмсақ және
қатты жапы-
рақтылардың
жиынтығы
х
х
Сексеуіл тоғайлар
Ақ сексеуіл,
Зайсан
сексеуілі
х
Қара сексеуіл
х
х
Сексеуілдер
жиынтығы
х
х
1-бөлім бойынша
барлығы
х
х
2. Басқа сүректі тұқымдар
2-бөлім бойынша
барлығы
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
оның ішінде (тұқым - аудан, гектар)
3. Бұталар
3-бөлім
бойынша
барлығы
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
оның ішінде:
тал шоқтары
х
басқа бұталар - көрсеткіштер әр түр бойынша
жеке келтіріледі (тұқым - аудан, гектар)
Бөлімдер
бойынша
барлығы
1+2+3
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
кестенің жалғасы
Басым сүректі
және бұта
тұқымдары
Жас топтары
алымы - аудан,
гектар (мың,
гектар)
бөлімі - алқа-
ағаштардың жалпы
қоры, мың. м 3
(миллион м 3 )
Жалпы
орташа
өсім,
мың. м 3
(млн. м 3 )
Орташа
жасы,
жыл
толысқан және
көнергендері
бар-
лығы
оның
ішінде
көнер-
гендері
А
7
8
9
10
1. Негізгі орман құрауша тұқымдар
Қылқан жапырақтылар
Қарағай
Шырша
Май қарағай
Бал қарағай
Самырсын
Арша
Қылқан жа-
пырақтылар
бойынша
жиынтығы
Жұмсақ жапырақтылар
Қайың
Көктерек
Қандыағаш
Терек
Ағаш тәрізді
талдар
Жұмсақ жа-
пырақтылар
жиынтығы
Қатты жапырақтылар
Емен
Шаған
Шаған
Үйеңкі
Шегіршін
және
басқалар
Қатты жапы-
рақтылардың
жиынтығы
Қылқандылар,
жұмсақ және
қатты жапы-
рақтылардың
жиынтығы
Сексеуіл тоғайлар
Ақ сексеуіл,
Зайсан
сексеуілі
Қара сексеуіл
Сексеуілдер
жиынтығы
1-бөлім бойынша
барлығы
2. Басқа сүректі тұқымдар
2-бөлім бойынша
барлығы
х
х
х
х
х
х
оның ішінде (тұқым - аудан, гектар)
3. Бұталар
3-бөлім
бойынша
барлығы
х
х
х
х
х
х
оның ішінде:
тал шоқтары
басқа бұталар - көрсеткіштер әр түр бойынша
жеке келтіріледі (тұқым - аудан, гектар)
Бөлімдер
бойынша
барлығы
1+2+3
х
х
х
х
х
х
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
3 қосымшасы
ЕСЕП КЕЗЕҢДЕГІ ЖЕР АУДАНЫ МЕН СҮРЕК ҚОРЫНЫҢ ӨЗГЕРУI
Ауданы, га (мың гектар);
қоры, мың текше метр
(миллион текше метр)
(керексізі сызылады)
Көрсеткiштер
______
жылдың

на   01.01. года
на
01.01. года
-
+
1
2
3
4
5
Общая площадь
Покрытые лесом угодья - всего
в том числе: хвойные
мягколиственные
твердо-
лиственные
саксаул
Запас древесины общий - всего
в том числе: хвойные
мягколиственные
твердо-
лиственные
саксаул
из него перестойных - всего
в том числе: хвойные
мягколиственные
твердо-
лиственные
саксаул
Общий средний прирост
Искусственные насаждения
Несомкнувшиеся лесные культуры
Не покрытые лесом угодья
Нелесные угодья
Приложение 4
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ НE ПОКРЫТЫХ ЛЕСОМ УГОДИЙ
ПО ВИДАМ ВОСПРОИЗВОДСТВА ЛЕСОВ И СВЕДЕНИЯ
О НАСАЖДЕНИЯХ, НУЖДАЮЩИХСЯ В РЕКОНСТРУКЦИИ
Площадь, гектар (тысяч гектаров)
(ненужное зачеркнуть)
Показатели
Не покрытые лесом угодья
вырубки
гари и
погибшиенасаж-
дения
прога-
лины
итого
1
2
3
4
5
1. Не покрытые лесом угодья, всего
в том числе:
1) создание лесных культур,
всего
из них:
хвойными породами
мягко-
лиственными породами
твердо-
лиственными породами
саксаулом
2) содействие естественному возобновлению, всего
из них:
хвойными породами
мягко-
лиственными породами
твердо-
лиственными породами
саксаулом
3) естественное
заращивание,   всего
из них:
хвойными породами
мягко-
лиственными породами
твердо-
лиственными породами
саксаулом
4) угодья без хозвоздействия
Насаждения, нуждающиеся в реконструкции _______ тысяч гектаров
Приложение 5
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
CВЕДЕНИЯ ОТ РУБКАХ УХОДА
ЗА ЛЕСОМ И САНИТАРНЫХ РУБКАХ
Площадь, гектар (тысяч гектаров)
(ненужное зачеркнуть)
Группы насаждений
Виды рубок ухода
Виды санитарных рубок
освет-
ления и про-
чистки
про-
режи-
вания
про-
ход-
ные
ито-
го
выбо-
роч-
ные
сплош-
ные
ито-
го
А
1
2
3
4
5
6
7
1. Насаждения, нуждающиеся в рубках ухода и санитарных рубках по состоянию на год учета лесного фонда, всего
в том числе: хвойные
мягколиственные
твердо-
лиственные
саксаул
X
X
X
X
2. Годовой расчетный размер рубок ухода и санитарных рубок, всего
в том числе: хвойных насаждений
мягколиственныхнасаждений
твердо-
лиственных насаждений
саксаул
X
X
X
Приложение 6
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
ВОСПРОИЗВОДСТВО ЛЕСОВ ЗА МЕЖУЧЕТНЫЙ ПЕРИОД
Площадь, гектар (тысяч гектаров)
(ненужное зачеркнуть)
Виды
лесо-
восста-
новления
Всего
выпол-
нено
меро- приятий
за меж-
учетный
период
В том числе
пере-
ведено в
покрытые
лесом
угодья
оста-
лось
несомк-
нувши-
мися
погибло
(спи-
сано)
А
1
2
3
4
1. Лесные
культуры,
созданные на
не покрытых
лесом угодьях
всего
в том числе:
хвойные
мягко-
лиственные
твердо-
лиственные
саксаул
2) Реконструи-
рованные
насаждения,
всего
в том числе:
хвойные
мягко-
лиственные
твердо-
лиственные
саксаул
3) Лесные
культуры под
пологом леса,
всего
Х
в том числе:
хвойные
Х
мягко-
лиственные
Х
твердо-
лиственные
Х
саксаул
Х
4) Содействия
естественному
возобновлению,
всего
Х
Х

01.01-не
200__
жылдың
01.__не
Есеп
кезеңiндегi
өзгерiстер
-
+
1
2
3
4
5
Жалпы ауданы
Орманды жерлер - барлығы
оның iшiнде:
қылқан жапырақтылары
жұмсақ жапырақтылары
қатты жапырақтылары
сексеуiл
Сүрек қоры (20-бөлiмнен ша
N 1 пiшiнге - қосымша N 1)
оның iшiнде:
қылқан жапырақтылары
жұмсақ жапырақтылары
қатты жапырақтылары
сексеуiл
бұдан көнерген
сүрек-дiңдер, барлығы
оның iшiнде:
қылқан жапырақтылары
жұмсақ жапырақтылары
қатты жапырақтылары
сексеуiл
Жалпы орташа өсiм
(N 1 пiшiнге 1-қосымшаның
1-бөлімінен)
Жасанды екпеағаштар
Тұтаспаған орман өсiмдiктерi
Ормансыз жерлер
Орманы жоқ жерлер
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
4 қосымшасы
ОРМАНСЫЗ ЖЕРЛЕРДЕН ОРМАН ӨСIРУ ЖӘНЕ ОРМАНДАНДЫРУ
ТҮРЛЕРI БОЙЫНША БӨЛIНУI ЖӘНЕ ҚАЙТА ҚҰРУДЫ ҚАЖЕТ
ЕТЕТIН ЕКПЕАҒАШТАР ТУРАЛЫ МӘЛIМЕТТЕР
Ауданы, гектар (мың гектар)
(керексiзiн сызып таста)
Көрсеткiштер
Ормансыз жерлер
өртеңдер
және
қураған
екпеағашт.
кесiлген
аймақтар
алаңқай
жерлер
жиын-
тығы
1
2
3
4
5
1. Ормансыз жерлер,
барлығы
оның iшiнде:
1) табиғи ормандану,
барлығы
олардан:
қылқанды тұқымдармен
жұмсақ жапырақты
тұқымдармен
қатты жапырақты
тұқымдармен
сексеуiлмен
2) табиғи түлеуге
ықпал ету, барлығы
олардан:
қылқан жапырақты
тұқымдармен
Жұмсақ жапырақты
тұқымдармен
Қатты жапырақты
тұқымдармен
сексеуiлмен
3) Орман өсiрудi қалпына
келтiру (орман өсiмдiк-
терiн құру), барлығы
олардан:
қылқан жапырақты
тұқымдармен
Жұмсақ жапырақты
тұқымдармен
Қатты жапырақты
тұқымдармен
сексеуiлмен
4) Шаруашылық әсерiнен
тыс қалған жерлер
Қайта құруды қажет ететiн екпеағаштар ауданы ________ гектар
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
5 қосымшасы
ОРМАНДЫ КҮТIП-БАПТАУ ЖӘНЕ САНИТАРЛЫҚ
КЕСУЛЕР ЖӨНIНДЕГІ МӘЛIМЕТТЕР
Аудан, гектар (мың гектар)
(керексiзiн сызып таста)
Алқаағаштар
тобы
Күтiп-баптау
кесулерiнiң түрлерi
Санитарлық кесу-
лердiң түрлерi
жа-
рық-
тан-
дыру
та-
зарту
си-
ре-
ту
өт-
пе-
лі
жиын-
тығы
ірік-
теу
жап-
пай
жиын-
тығы
А
1
2
3
4
5
6
7
ОҚ есеп жылына
күтiп-баптау
және санитарлық
кесулердi қажет
ететiн екпеағаш-
тар, барлығы
оның iшiнде:
қылқан
жапырақтылар
Жұмсақ
жапырақтылар
Қатты
жапырақтылар
сексеуiл
х
х
х
х
2. Күтiп-баптау
және санитарлық
кесулердiң жыл-
дық есептi мөл-
шерi, барлығы
оның iшiнде:
қылқан жапырақ-
ты екпеағаштар
жұмсақ жапырақ-
ты екпеағаштар
қатты жапырақты
екпе ағаштар
х
х
х
х
сексеуiл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
6 қосымшасы
ЕСЕПТIК КЕЗЕҢДЕ ОРМАН ӨСIРУ ЖӘНЕ ОРМАНДАНДЫРУ
Аудан, гектар (мың гектар)
(керексiзiн сызып таста)
Орманды ұлғайта
өсiру түрлерi
Есептiк
кезеңде
орындалған
шаралар,
барлығы
Оның iшiнде:
орманды
жерлерге
ауыс-
тырылды
тұтас-
паған
күйiнде
қалды
қурап
қалғаны
(есептен
шығарылды)
А
1
2
3
4
1. Ормансыз жерлерде
құрылған орман
өсiмдiктерi, барлығы
оның iшiнде:
қылқан жапырақтылар
жұмсақ жапырақтылары
қатты жапырақтылар
сексеуiл
2. Қайта құрылған
екпеағаштар, барлығы
оның iшiнде:
қылқан жапырақтылар
жұмсақ жапырақтылар
қатты жапырақтылар
сексеуiл
3. Орман қолтығы
астындағы өсiмдiктер,
барлығы
х
оның iшiнде:
қылқан жапырақтылар
х
жұмсақ жапырақтылар
х
қатты жапырақтылар
х
сексеуiл
х
4. Табиғи түлеуге
ықпал ету, барлығы
х
х

5. Естественное
заращивание
Х
Х
Х
Приложение 7
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОТИВОПОЖАРНОГО УСТРОИСТВА
№N п/п
Наименование элементов
противопожарного устройства
Единица измерения
Факти-
ческое наличие
Преду-
смот-
рено проек-
том
1
2
3
4
5
1.
Количество:   региональных отделений лесничеств
штук
штук
2.
Количество:    инспекторских участков
лесных мастерских участков
штук
штук
3.
Количество:    инспекторских обходов
лесных обходов
штук
штук
4.
Охрана лесов:
1) наземная
2) авиа-
патрулирование
3) комбинированная
тысяч гектар
тысяч гектар
тысяч гектар
5.
Количество искусственных и естественных водоемов и площадок для
забора воды пожарными насосами
штук
6.
Протяженность противопожарных разрывов
километр
7.
Распределение площади по классам
природной пожарной
опасности - всего,
тысяч гектаров
в том числе:
1-й класс
тысяч гектаров
II-й класс
тысяч гектаров
III-й класс
тысяч
гектаров
IV-й класс
тысяч
гектаров
V-й класс
тысяч
гектаров
Приложение 8
к приказу Председателя
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства МСХ РК
от 6 июля 2005 года N 150
ХАРАКТЕРИСТИКА ПУТЕЙ ТРАНСПОРТА,
НАХОДЯЩИХСЯ В ПРЕДЕЛАХ ТЕРРИТОРИИ ЛЕСОВЛАДЕЛЬЦА
№N п/п
Виды дорог
Протяженность в километрах в пределах территории лесовладельца
общая
на 1 тысячу гектаров общей площади
1
2
3
4
1.
Железные
2.
3.
Автомобильные:
1) с твердым покрытием
2) улучшенные без твердого покрытия
3) грунтовые общего пользования
4) лесо-
хозяйственные
Всего дорог:
Тропы

5. Табиғи өнiп-өсу
х
х
х
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
7 қосымшасы
ӨРТКЕ ҚАРСЫ ҚҰРЫЛҒЫЛАРДЫҢ СИПАТТАМАСЫ
Рет
N N
Өртке қарсы құрылғылар
элементтерiнiң атауы
Өлшем
бiрлiгі
Нақты
бары
Ұйымшар
жоспармен,
генжоспармен
жоспарланғаны
1
2
3
4
5
1.
Саны: аймақтық бөлiмшелердiң,
(филиалдардың)
Орманшылықтардың
дана
-"-
2.
Саны: инспекторлық
учаскелердiң
орман шеберлерi
учаскелерiнiң
-"-
-"-
3.
Саны: инспекторлардың
аралап шығуының
орманды аралап шығудың
-"-
-"-
4.
Орманды күзету: 1) жер үстiмен
2) авиациямен
3) құрастырулармен
гектар
-"-
-"-
5.
Жасанды және табиғи су
қоймаларының саны мен өрт
сораптарымен су алатын
Алаңдар
дана
6.
Орман өртiне қарсы
жыралардың ұзындығы
килло-
метр
7.
Табиғи өрт қауiптегi
кластары бойынша
алаңдарды бөлу - барлығы
оның iшiнде:
I класс
II класс
III класс
IV класс
гектар
-"-
-"-
-"-
-"-
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 150 бұйрығымен бекілген
8 қосымшасы
Орман иеленушi аумағы шегiндегi
көлiк жолдарының сипаттамасы
Рет
N N
Жол түрлері
Орман иеленушi
аумағы шегiндегi
ұзындығы, киллометр
жалпы
1 мың
гектарға
1
2
3
4
1
Темiр жолдар
2
Автомобиль жолдары - барлығы
оның iшiнде:
қатты төсенiшпен жабылған
2) қатты төсенiшсiз, жақсартылған
3) жалпы пайдаланудағы далалық
жолдар
2) орман шаруашылығындағы -"-
Барлық жолдар
3
Соқпақтар