О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 марта 2003 года N 13-п "Об утверждении Правил оформления разрешительных документов в области связи и регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 17 ноября 2005 года N 414-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2005 года N 3956. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 13 июля 2009 года N 295 .
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по информатизации и связи от 13.07.2009 N 295 .
В целях упорядочения работы по оформлению разрешительных документов в области связи, регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств в соответствии с Законом Республики Казахстан "О связи" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1355 "Некоторые вопросы создания и запуска национального геостационарного спутника связи и вещания" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 марта 2003 года N 13-п "Об утверждении Правил оформления разрешительных документов в области связи и регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2234, внесены изменения приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 31 августа 2004 года N 181-п, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3068) (далее - Приказ),  следующие изменения и дополнения:
в преамбуле Приказа после слов "в соответствии с" дополнить словами " Законом Республики Казахстан "О связи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1355 "Некоторые вопросы создания и запуска национального геостационарного спутника связи и вещания" и";
в Правилах оформления разрешительных документов в области связи и регистрации радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, утвержденных Приказом (далее - Правила):
в пункте 4:
в подпункте 9) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2003 жылғы 11 наурыздағы N 13-п "Байланыс саласындағы рұқсат құжаттарын ресімдеу және радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу Ережесін бекіту туралы" бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 414-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 3 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3956. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 13 шілдедегі N 295 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009.07.13. N 295 Бұйрығымен.
Байланыс саласындағы рұқсат беру құжаттарын және радиоэлектрондық құралдар мен жоғарыжиілікті құрылғыларды тіркеуді ресімдеу жөніндегі жұмысты Қазақстан Республикасының "Байланыс туралы"  Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1355 "Байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигін жасау және ұшырудың кейбір мәселелері"  қаулысына сәйкес тәртіпке келтіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2003 жылғы 11 наурыздағы N 13-п "Байланыс саласындағы рұқсат құжаттарын ресімдеу және радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу Ережесін бекіту туралы"  бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 2234 тіркелген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 3068 тіркелген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті Төрағасының 2004 жылғы 31 тамыздағы N 181-п  бұйрығымен өзгертулер енгізілген) (бұдан әрі - Бұйрық) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесіндегі "сәйкес" деген сөзден кейін "Қазақстан Республикасының "Байланыс туралы"  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы  N 1355 "Байланыс және xaбap тарату ұлттық геостационарлық спутнигiн жасау және ұшырудың кейбiр мәселелерi" қаулысымен" және" деген сөздермен толықтырылсын;
Бұйрықпен бекітілген байланыс саласындағы рұқсат беру құжаттарын және радиоэлектрондық құралдар мен жоғарыжиілікті құрылғыларды тіркеуді ресімдеу Ережелерінде (бұдан әрі - Ережелер):
4-тармақта:
9) тармақшадағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;

"10) заключение экспертизы электромагнитной совместимости РЭС (приложения 27-29) с действующими и планируемыми для использования РЭС гражданского назначения, выдаваемое уполномоченной Правительством Республики Казахстан организацией.";
в пункте 5:
абзац второй исключить;
в абзаце третьем:
слова "с подготовкой технического заключения" исключить;
слово "девяти" заменить словом "трех";
абзац четвертый после слова "присвоение," дополнить словами "а также недостоверности предоставленных данных,";
в пункте 6:
слова "и технического заключения для диапазонов частот до 1 ГГц (кроме диапазона КВ), 2.1-2.7 ГГц и БФР," исключить;
после слова "для" дополнить словами "осуществления процедуры";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. В случае получения мотивированного отказа в выдаче разрешения на использование РЧС заявитель повторно предоставляет заявку с приложением документов, указанных в подпунктах 7)-10) пункта 4 настоящих Правил. При повторном представлении заявки, разрешение на использование РЧС выдается в порядке, установленном пунктами 3, 5-7 настоящих Правил.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. В случае изменения технических параметров, в том числе места установки РЭС, изменения фамилии, имени, отчества физического лица или наименования юридического лица, смены пользователя РЧС, либо при получении (переоформлении) лицензии на деятельность в области связи,  пользователю РЧС необходимо получить (переоформить) разрешение на использование РЧС в соответствии с порядком, установленным в пунктах 3-7 настоящих Правил. При изменениях не технического характера заключение экспертизы электромагнитной совместимости РЭС с действующими и планируемыми для использования РЭС гражданского назначения не требуется.";
в пункте 15:
в абзаце десятом знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) заключение экспертизы электромагнитной совместимости РЭС (приложения 27-29) с действующими и планируемыми для использования РЭС гражданского назначения выдаваемое уполномоченной Правительством Республики Казахстан организацией (для стационарных РЭС с географическими координатами местоположения).";
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. В случае изменения технических параметров, места установки РЭС, владельцу РЭС необходимо переоформить разрешение на эксплуатацию РЭС в порядке, установленном пунктами 15-17 настоящих Правил.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:

"10) жұмыс істеп тұрған және пайдалану жоспарланған азаматтық бағыттағы РЭҚ үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан уәкілеттігі бар ұйым берген РЭҚ электр магниттік үйлесімділігі сараптамасының қорытындысы (27-29 қосымшалар).";
5-тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын;
үшінші абзацта:
"техникалық қорытындыны әзірлеумен бірге" деген сөздер алынып тасталсын;
"тоғыз" сөзі "үш" сөзімен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "иелену" сөзінен кейін "сол сияқты берілген деректердің дәйексіздігі үшін" сөздері қосылсын;
6-тармақта:
"және 1 ГГц (КВ диапазонынан басқа), 2.1-2.7 ГГц және БФР дейінгі жиіліктер диапазондары үшін техникалық қорытынды" сөздері алынып тасталсын;
"үшін" сөзінен кейін "рәсімін жүзеге асыру" деген сөздер қосылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Радиожиілік спектрін (РЖС) пайдалануға рұқсат беруге дәлелді қабыл алмау алған жағдайда өтініш беруші осы Ережелердің 4 тармағының 7)-10) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды тіркей отырып өтінімді қайтадан береді. Өтінім қайтадан берілгенде радиожиілік спектрін пайдалануға рұқсат осы Ережелердің 3, 5-7-тармақтарында белгіленген тәртіп бойынша беріледі.";
Мына мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Техникалық параметрлері, соның ішінде РЭҚ қондырғысы орналасқан жер өзгерген, жеке тұлғаның фамилиясы, аты, әкесінің аты немесе заңды тұлғаның атауы өзгерген, РЖС пайдаланушы ауысқан жағдайда, немесе байланыс саласындағы қызметіне лицензия алған (қайта ресімдеген) кезде РЖС пайдаланушы осы Ережелердің 3-7-тармақтарында белгіленген тәртіп бойынша РЖС пайдалануға рұқсатты алуы (қайта ресімдеуі) керек. Жұмыс істеп тұрған және пайдалану жоспарланған азаматтық бағыттағы РЭҚ үшін өзгертулердің техникалық сипаты болмаса РЭҚ электр магниттік үйлесімділігі сараптамасының қорытындысы талап етілмейді.";
15-тармақта:
азат жолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) жұмыс істеп тұрған және пайдалану жоспарланған азаматтық бағыттағы РЭҚ үшін (орналасқан жерінің географиялық координаталары бар стационарлық РЭҚ үшін) Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан уәкілеттігі бар ұйым берген РЭҚ электр магниттік үйлесімділігі сараптамасының қорытындысы (27-29 қосымшалар).";
Мынадай мазмұндағы 22-1 тармақпен толықтырылсын:
"22-1. РЭҚ қондырғысының техникалық параметрлері, орны өзгерген жағдайда РЭҚ иесі осы Ережелердің 15-17-тармақтарында белгіленген тәртіп бойынша РЭҚ пайдалануға рұқсатты қайтадан ресімдеуі керек.";
30-тармақ мынадай редакцияда берілсін:

"30. До оформления разрешения на строительство (установку) РЭС Управлением производится:
1) проверка соответствия параметров проектируемого РЭС национальным стандартам;
2) согласование проектной документации с учетом экспертизы электромагнитной совместимости РЭС (приложения 27-29) с действующими и планируемыми для использования РЭС гражданского назначения.";
пункт 31 изложить в следующей редакции:
"31. Для получения разрешения на строительство (установку) РЭС (приложение 25), заявителю необходимо представить в соответствующее Управление следующие документы:
1) письмо-заявление;
2) заключение экспертизы электромагнитной совместимости РЭС (приложения 27-29) с действующими и планируемыми для использования РЭС гражданского назначения, выдаваемое уполномоченной Правительством Республики Казахстан организацией;
3) проектную документацию.";
дополнить Правила приложениями 27-29 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту государственного надзора и лицензирования (Нуршабеков Р.Р.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Жумагалиева А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации, вводится в действие со дня официального опубликования, подлежит ознакомлению и размещению на WEB-сайте Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по информатизации и связи
от 17 ноября 2005 года N 414-п
"Приложение 27
к Правилам оформления разрешительных
документов в области связи и регистрации
радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
ЭКСПЕРТИЗЫ ЭЛЕКТРОМАГНИТНОЙ
СОВМЕСТИМОСТИ РАДИОЭЛЕКТРОННОГО СРЕДСТВА
РАДИОВЕЩАТЕЛЬНОЙ СЛУЖБЫ
Выдано ____________________________________________________________
на РЭС типа _______________________ со следующими данными:
Пункт установки __________________________________________________;
полный адрес
Географические координаты:
долгота ________________________ , широта ________________________.
градусы, минуты, секунды         градусы, минуты, секунды
Технические данные:
Тип передатчика:    ______________________________________________;
Частота - приема, МГц _______________, передачи, МГц _____________;
Мощность передатчика, Вт: __________________, ____________________;
Видео               Звук
Несущие частоты, МГц:     __________________, ____________________;
Видео               Звук
Программа вещания _____; Номер канала _____; Стабильность, Гц ____;
СНЧ, кГц  _____ ; Способ подачи программы на передатчик __________;
Способ приема программы ____; Прием по эфиру _____________________.
канал, область, пункт
Характеристики Антенны:
Отметка над уровнем моря ____; Высота подвеса на уровнем земли ___;
Высота мачты  ______; Азимут максимального излучения, град  ______;

"30. РЭҚ құрылысына (қондырғысына) рұқсат ресімделгенше Басқарма мыналарды жүргізеді:
1) жобаланып жатқан РЭҚ параметрлерінің ұлттық стандарттарға сәйкестігін тексеру;
2) жұмыс істеп тұрған және пайдалану жоспарланған азаматтық бағыттағы РЭҚ Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан уәкілеттігі бар ұйым берген РЭҚ электр магниттік үйлесімділігі сараптамасының қорытындысын (27-29 қосымшалар) есепке ала отырып жобалық құжаттаманы келісу.";
31-тармақ мынадай жаңа редакцияда берілсін:
"31. Өтініш беруші РЭҚ құрылысына (қондырғысына) рұқсат (25 қосымша) алу үшін тиісті Басқармаға мына құжаттарды беруі керек:
1) хат-өтініш;
2) жұмыс істеп тұрған және пайдалану жоспарланған азаматтық бағыттағы РЭҚ Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан уәкілеттігі бар ұйым берген РЭҚ электр магниттік үйлесімділігі сараптамасының қорытындысы (27-29 қосымшалар);
3) жобалық құжаттаманы.";
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Ережелер 27-29 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Мемлекеттік қадағалау және лицензиялау департаменті (Р.Р.Нұршабеков) осы бұйрықтың заңда белгіленген тәртіп бойынша Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының Бірінші орынбасары А.Қ.Жұмағалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі, таныстырылуға және Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің WEB-сайтында орналастыруға жатады.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Ақпараттандыру және байланыс
жөніндегі агенттігі Төрағасының
2005 жылғы 17 қарашадағы N 414-ө
бұйрығына қосымша
"Байланыс саласындағы рұқсат беру
құжаттарын және радиоэлектрондық
құралдар мен жоғарыжиілікті
құрылғыларды тіркеуді ресімдеу
Ережелеріне 27 қосымша
РАДИО ХАБАРЛАРЫН ТАРАТУ ҚЫЗМЕТІ
РАДИОЭЛЕКТРОНДЫ ҚҰРАЛЫНЫҢ ЭЛЕКТР МАГНИТТІК
ҮЙЛЕСІМДІЛІГІ САРАПТАМАСЫНЫҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
___________________________________________________________ берілді
___________________________________ түрлі РЭҚ мынадай деректерімен:
Қондырғы тұрған жер ______________________________________________;
(толық мекен-жайы)
Географиялық координаталары:
бойлық ________________________, ендік ___________________________.
градустары, минуттары,           градустары, минуттары,
секундтары                        секундтары
Техникалық деректері:
Таратқыштың түрі:_________________________________________________;
Қабылдау жиілігі, МГц____________, тарату жиілігі, МГц____________;
Таратқыштың қуаты, Вт:_____________________, _____________________;
Бейне                    Дыбыс
Тасымалдаушы жиіліктер, МГц: __________________, __________________;
Бейне                Дыбыс
Хабар тарату бағдарламасы____; Арнаның нөмірі___; Тұрақтылығы, Гц__;
ТЖС, кГц________; Бағдарламаны таратқышқа беру тәсілі_____________;
Бағдарламаны қабылдау тәсілі____; Эфир арқылы қабылдау____________;
арна, облыс, пункт
Антеннаның сипаттамалары:
Теңіз деңгейі үстіндегі белгі____; Жер үстіндегі іліну биіктігі___;
Мачтаның биіктігі_____; Ең үлкен сәуле шығару азимуты, град________;

0,5 ширины главного лепестка, град. __; Коэффициент усиления, дБ _;
Коэффициент потерь в фидере, дБ ______; Поляризация ______________.
Планируемое  РЭС совместимо, с радиоэлектронными средствами, действующими в радиусе ____ км., при условии соответствия эксплуатационных параметров расчетным данным.
Дополнительная информация ________________________________________
заполняется в зависимости от типа оборудования
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи "___" ___________ 20__ года
_________________           __________    М.П.    _________________
(руководитель)               (подпись)               (Ф.И.О.)
Приложение 28
к Правилам оформления разрешительных
документов в области связи и регистрации
радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
ЭКСПЕРТИЗЫ ЭЛЕКТРОМАГНИТНОЙ
СОВМЕСТИМОСТИ РАДИОЭЛЕКТРОННОГО СРЕДСТВА
ФИКСИРОВАННОЙ СЛУЖБЫ
Выдано ____________________________________________________________
на РЭС типа _______________________ со следующими данными:
Пункт установки __________________________________________________;
полный адрес
Географические координаты:
долгота _________________________ , широта _______________________.
градусы, минуты, секунды         градусы, минуты, секунды
Технические данные:
Мощность передатчика, Вт ___________; Класс излучения ____________;
Количество используемых каналов __________________________________;
Частота приема/передачи, МГц  или занимаемый частотный диапазон
__________________________________________________________________;
Чувствительность, мкВ ________; Стандарт (протокол) связи ________;
Вид модуляции _______________.
Характеристики Антенны:
Тип антенны ______________________; Диаметр антенны, м ___________;
Коэффициент усиления, дБ _______;
Характеристика боковых лепистков _________________________________;
Отметка земли над уровнем моря, м  _______________________________;
Высота подвеса антенны над уровнем земли, м ______________________;
Азимут максимального излучения, град. ____________________________;
Поляризация _________________________; ___________________________;
прием                     передача
Угол места, град ______; Шумовая температура антенны, о К _________;
Данные по искусственному спутнику земли (для спутниковой земной станции):
ИСЗ, точка стояния, град. _______; Название луча _________________;
N транспондера ________; ЭИИМ в направлении на ЗССС, дБВт _________.
Планируемое  РЭС совместимо, с радиоэлектронными средствами, действующими в радиусе ____ км., при условии соответствия эксплуатационных параметров расчетным данным.
Дополнительная информация ________________________________________
заполняется в зависимости от вида связи
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи " ___ " ___________ 20__ года
________________           __________    М.П.     _________________
(руководитель)              (подпись)                   (Ф.И.О.)
Приложение 29
к Правилам оформления разрешительных
документов в области связи и регистрации
радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
ЭКСПЕРТИЗЫ ЭЛЕКТРОМАГНИТНОЙ
СОВМЕСТИМОСТИ РАДИОЭЛЕКТРОННОГО
СРЕДСТВА ПОДВИЖНОЙ СЛУЖБЫ
Выдано ____________________________________________________________
на РЭС типа _______________________ со следующими данными:
Пункт установки __________________________________________________;
полный адрес
Географические координаты:
долгота _________________________, широта ________________________.
градусы, минуты, секунды         градусы, минуты, секунды
Технические данные:
Мощность передатчика, Вт ___________; Класс излучения ____________;
Количество используемых каналов __________________________________;
Частота приема/передачи, МГц  или занимаемый частотный диапазон
__________________________________________________________________;
Чувствительность, мкВ _________; Стандарт (протокол) связи _______.
Характеристики Антенны:
Тип антенны ___________________; Коэффициент усиления, дБ _______ ;
Отметка земли над уровнем моря, м ________________________________;
Высота подвеса антенны над уровнем земли, м ______________________;
Количество секторов ______________________________________________;
Азимут максимального излучения по секторам, град. ________________;
Поляризация излучаемой антенны ___________________________________.
Планируемое РЭС совместимо, с радиоэлектронными средствами, действующими в радиусе ____ км., при условии соответствия эксплуатационных параметров расчетным данным.
Дополнительная информация _________________________________________
заполняется в зависимости от вида связи
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи " __ " ___________ 20__ года
________________           __________    М.П.     ________________ ".
(руководитель)             (подпись)                 (Ф.И.О.)

Басты жапырақшасының ені 0,5, град.___; Күшейту коэффициенті, дБ___;
Фидердегі шығын коэффициенті, дБ ____; Үйектеу_____________________;
Жоспарланып отырған РЭҚ пайдалану параметрлері есептік деректерге
сәйкес болған жағдайда ____км. радиуста жұмыс істейтін
радиоэлектронды құралдармен үйлесімді болады.
Қосымша ақпарат____________________________________________________
жабдықтың типіне байланысты толтырылады
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Берілген күні "___"_________________20___жыл
_______________________     __________ М.О.   ____________________
(басшы)                 (қолы)                (аты-жөні)
Байланыс саласындағы рұқсат беру
құжаттарын және радиоэлектрондық
құралдар мен жоғарыжиілікті
құрылғыларды тіркеуді ресімдеу
Ережелеріне 28 қосымша
БЕКІТІЛГЕН ҚЫЗМЕТ
РАДИОЭЛЕКТРОНДЫ ҚҰРАЛЫНЫҢ ЭЛЕКТР МАГНИТТІК
ҮЙЛЕСІМДІЛІГІ САРАПТАМАСЫНЫҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
___________________________________________________________ берілді
__________________ типті РЭҚ мынадай деректерімен:
Қондырғы тұрған жер_______________________________________________;
(толық мекен-жайы)
Географиялық координаталары:
бойлық ________________________, ендік ___________________________.
градустары, минуттары,           градустары, минуттары,
секундтары                         секундтары
Техникалық деректері:
Таратқыштың қуаты, Вт___________; Сәуле шығару класы______________;
Пайдаланылатын арналардың саны ___________________________________;
Қабылдау жиілігі, тарату жиілігі, МГц немесе пайдаланылып отырған
жиілік диапазоны _________________________________________________;
Сезімталдығы, мкВ_______; Байланыс стандарты(хаттамасы)___________;
Модульдеу түрі____________;
Антеннаның сипаттамалары:
Антеннаның түрі:____________; Антеннаның диаметрі, м______________;
Күшейту коэффициенті, дБ__________;
Бүйірлік жапырақшалардың сипаттамасы______________________________;
Теңіз деңгейі үстіндегі белгі, м__________________________________;
Антеннаның жер үстіндегі іліну биіктігі, м________________________;
Ең үлкен сәуле шығару азимуты, град_______________________________;
Үйектеу_______________________________;___________________________;
қабылдау                       тарату
Орынның бұрышы, град___________;
Антеннаның шуылдық температурасы,  0 К______________________________;
Жердің жасанды серігі бойынша деректер (жердегі спутниктік станция
үшін):
ЖЖС, тұрған нүктесі, град______; Сәуленің аты_____________________;
Транспондердің N_____; БЖҮҚ бағытындағы БИСҚ, дБВт________________;
Таратқыштың типі:_________________________________________________;
Қабылдау жиілігі, МГц____________, тарату жиілігі, МГц____________;
Таратқыштың қуаты, Вт:_____________________, _____________________;
Жоспарланып отырған РЭҚ пайдалану параметрлері есептік деректерге
сәйкес болған жағдайда ____км. радиуста жұмыс істейтін
радиоэлектронды құралдармен үйлесімді болады.
Қосымша ақпарат ___________________________________________________
байланыстың түріне байланысты толтырылады
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Берілген күні "___"_________________20___жыл
_______________________     __________ М.О.    _____________________
(басшы)                (қолы)                (аты-жөні)
Байланыс саласындағы рұқсат беру
құжаттарын және радиоэлектрондық
құралдар мен жоғарыжиілікті
құрылғыларды тіркеуді ресімдеу
Ережелеріне 29 қосымша
ЖЫЛЖЫМАЛЫ ҚЫЗМЕТТІҢ
РАДИОЭЛЕКТРОНДЫ ҚҰРАЛЫНЫҢ ЭЛЕКТР МАГНИТТІК
ҮЙЛЕСІМДІЛІГІ САРАПТАМАСЫНЫҢ
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
___________________________________________________________ берілді
___________________ типті РЭҚ мынадай деректерімен:
Қондырғы тұрған жер_______________________________________________;
(толық мекен-жайы)
Географиялық координаталары:
бойлық _______________________, ендік_____________________________.
градустары, минуттары,           градустары, минуттары,
секундтары                       секундтары
Техникалық деректері:
Таратқыштың қуаты, Вт:_____________; Сәуле шығару класы____________;
Пайдаланылатын арналар саны_______________________________________;
Қабылдау жиілігі, тарату жиілігі, МГц немесе пайдаланылып отырған
жиілік диапазоны__________________________________________________;
Сезімталдығы, мкВ_______; Байланыс стандарты(хаттамасы)___________;
Антеннаның сипаттамалары:
Антеннаның түрі______________; Күшейту коэффициенті, дБ___________;
Теңіз деңгейі үстіндегі белгі, м_; Жер үстіндегі іліну биіктігі, м_;
Секторлардың саны_________________________________________________;
Секторлар бойынша ең үлкен сәуле шығару азимуты, град_____________;
Сәуле шығаратын антеннаның үйектелуі______________________________.
Жоспарланып отырған РЭҚ пайдалану параметрлері есептік деректерге
сәйкес болған жағдайда ____км. радиуста жұмыс істейтін
радиоэлектронды құралдармен үйлесімді болады.
Қосымша ақпарат ___________________________________________________
байланыстың түріне байланысты толтырылады
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Берілген күні "___"_________________20___жыл
_______________________     __________ М.О.   __________________ ".
(басшы)                (қолы)                 (аты-жөні)