О внесении изменений и дополнения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 62 "Об утверждении статистического отчета формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования" и Инструкции по его составлению"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 64. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2006 N 4009. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Ресублики Казахстан от 8 октября 2014 года № 111
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях совершенствования статистической отчетности о преступности, руководствуясь подпунктом 4-1)  статьи 11  Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 62 "Об утверждении статистического отчета формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования" и Инструкции по его составлению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2576, внесены изменения и дополнения приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 48) следующие изменения и дополнение:
1) В Статистическом отчете формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования, утвержденном указанным приказом:
раздел 10 "Силы и средства, способствующие раскрытию преступлений" изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему приказу;
2) в Инструкции по составлению и формированию статистического отчета формы 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования", утвержденной названным приказом:
в пункте 20:
в подпункте 1) цифры "1-51" заменить цифрами "1-67";
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"В строках 26-67 показывается участие в раскрытии преступлений служб криминальной полиции, подразделений по борьбе с наркобизнесом, отделений предварительной изоляции подозреваемых и следственно-арестованных, других оперативных служб и органов финансовой полиции.";
в абзаце втором подпункта 3):
цифры "11", "12", "13", "15-23" заменить цифрами "14", "15", "16", "17-36";
после слов "(статьи 259-265 Уголовного кодекса)" дополнить словами в следующей редакции: "в графе 11 (из графы 10) показывается участие в раскрытии преступлений, связанных с незаконным изготовлением, переработкой, пересылкой, приобретением, перевозкой или хранением в целях сбыта наркотических средств или психотропных веществ (статья 259); в графе 12 (из графы 10) показывается участие в раскрытии преступлений, связанных с склонением к потреблению наркотических средств или психотропных веществ (статья 261); графе 13 (из графы 10) показывается участие в раскрытии преступлений, связанных с организацией или содержанием притонов для потребления наркотических средств или психотропных веществ (статья 264)".

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 31 қазандағы "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" N 1-М нысанды статистикалық есепті және оның құрастырылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" N 62 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 64 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4009. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 8 қазандағы № 111 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қылмыстылық туралы статистикалық есептілікті жетілдіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 31 қазандағы "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" N 1-М нысанды статистикалық есепті және олардың құрылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 1 қазанындағы N 48 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген нормативтік-құқықтық актілерді N 2576 мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген) N 62  бұйрығына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) осы бұйрықпен бекітілген "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" N 1-М нысанды статистикалық есепте:
10-бөлім "Қылмыстың ашылуына себеп болатын күштер және шаралар" осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) осы бұйрықпен бекітілген "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" 1-М нысанды статистикалық есептің құрылуы және қалыптасуы бойынша Нұсқаулықта:
20-тармақта:
1) тармақшада "1-51" сандары "1-67" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшаның бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"26-67 жолдарда қылмыстарды ашуда криминалдық полиция қызметтерінің, есірткі бизнесіне қарсы күрес бойынша бөлімшелерінің, күдіктілерді және тергеулік-тұтқындалғандарды алдын-ала оқшаулау бөлімшелерінің және басқа да қаржы полициясы органдарының жедел қызметтері және бөлімшелерінің қатысқандары көрсетіледі.";
3) тармақшаның екінші абзацында:
"11", "12", "13", "15-23" сандары "14", "15", "16", "17-36" сандарымен ауыстырылсын;
"(Қылмыстық Кодекстің  259 265 баптары )" сөздерінен кейін келесі редакциядағы сөздермен толықтырылсын: "11-бағанда (10-бағаннан) есірткі заттарды немесе жүйкеге әсер ететін заттарды заңсыз дайындау, иемденіп алу, тасымалдау немесе сақтауға байланысты қылмыстарды ашуға қатысу көрсетіледі ( 259-бап ); 12-баған (10-бағаннан) есірткі заттарды немесе жүйкеге әсер ететін заттарды тұтынуға көндірумен байланысты қылмыстарды ашуға қатысу көрсетіледі ( 261-бап ); 13-баған (10-бағаннан) есірткі заттарды немесе жүйкеге әсер ететін заттарды тұтыну үшін притондар ұйымдастыру немесе ұстаумен байланысты қылмыстарды ашуға қатысу көрсетіледі ( 264-бап )".

2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (Ким Г.В.):
1) принять меры к государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) настоящий приказ направить субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Верховного суда
Республики Казахстан
9 декабря 2005 года
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
29 ноября 2005 года
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
18 сентября 2005 года
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
2005 года
Министр обороны
Республики Казахстан
5 октября 2005 года
Министр юстиции
Республики Казахстана
30 декабря 2005 года
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстана
2005 года
Вице-министр - Председатель
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
26 сентября 2005 года
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 64
Наименование показателей
Шифр
стро
ки
ВСЕ
ГО
в т. ч. из графы 1
умыш лен- ное
убий
ство
умыш- лен- ное при- чине- ние вредаздо- ровью
в
т.
ч.
из-
на-
си-
ло-
ва-
ние
раз
бой
гра
беж
кра
жа
тяж-
кого
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Дорожная полиция
1
Лич-
ного сыс-
ка
Опе-
ра-
тив-
ных
рабо-
тни-
ков СКП
2
Опе-
ра-
тив-
ных рабо-
тни-
ков ЦКБ
ООП
3
Опе-
ра-
тив-
ных рабо-
тни-
ков УБН
4
Уча-
стко-
вых инс-
пек-
торов поли-
ции
5
Ин-
спек-
торов по делам несо-
вер-
шен- но- лет-
них
6
Со-
труд-
ников фи-
нан-
совой поли-
ции
7
Со-
труд-
ников ЛПН
8
Дру-
гих служб
9
Патрульно-
постовые наряды (стр. 11-16)
10
в том чис-
ле из стр. 10
Стро-
евые под-
раз-
де-
ления СПП
11
ГСО
12
СОБР
13
Стро-
евые под-
раз-
деле-
ния доро-
жной поли-
ции
14
Под
раз-
деле-
ния вну-
трен
них войск
15
Дру-
гие ППН
16
По
приемнику-
распреде-лителю
17
По спецприемнику
18
Служебно-
розыскные собаки
19
Научно-
технические средства методы
20
Экспертизы и исследования
21
Применение информационно-
справочных и розыскных учетов
22
АИПС
23
Автоматизирован-
ные учеты дорожной полиции
24
Паспортные службы
25
УКП
АП
26
АПИВС
27
А
28
АИВС
29
АСП
30
АПР
31
АД
32
УБН
АП
33
А
34
АД
35
УСУ
иК
АИВСОСУиК
36
АПИВСОСУиК
37
АСИЗО
38
АПСИЗО
39
Дру-
гие
опе-
ра- тив. службы
А
40
АП
41
АД
42
ПРЭиФП
А
43
АП
44
ОКГ
45
ДОП
46
ОД
47
ПРП
ДК
А
48
АП
49
ОКГ
50
ДОП
51
ОД
52
СпУ
А
53
АП
54
ОКГ
55
ДОП
56
ОД
57
УВБ
А
58
АП
59
ОКГ
60
ДОП
61
ОД
62
МУ
(О)ФП
А
63
АП
64
ОКГ
65
ДОП
66
ОД
67
продолжение таблицы
угон
свя-
занныес неза-
коннымоборо-
том
нарко-
тичес-
ких
средств и пси-
хотро-пных
или ве-
ществ
(ст.
259-
265)
в том числе
Взято-
чни-
чество(ст 311- 313)
Присво-ение или растра- та вверен- ного чужого имущес- тва
Мошен-
ничес-
тво
незакон-
ное
изгото-
вление,
перера-
ботка,
пересыл-ка,при-
обрете-
ние,
перевоз-
ка или хранениев целях сбыта наркоти-
ческих средств или психо- тропных веществ
(ст.259)
скло- нение к
потре-
блению нарко- тичес-
ких
средств или психо- тропныхвеществ(ст. 261)
органи- зация или содер- жание прито- нов для потре- бления нарко- тичес- ких средствили психо- тропныхвеществ(ст.
264)
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы
Вос-
препя-тство-
вание закон-
ной пред- прини- мательской дея- тель- ности (ст. 189)
Неза- кон- ное пред- при- нима- тель ство (ст. 190 ч.2)
Неза- кон- ная бан- ков- ская дея- тель- ность (ст. 191)
Лже- пред- при- ни- ма- тель- ство (ст. 192)
Легали- зация денеж- ных средств или иного имущес- тва, прио- бретен- ного неза- конным путем (ст. 193)
Моно- поли- сти- чес- кие дей- ствияи огра- ниче- ние кон- ку- рен- ции (ст. 196)
Неза- кон- ное ис- поль- зова- ние това- рно- го знака(ст. 199)
Изго- то- вле- ние и сбыт под- дель- ных денегили цен- ных бумаг(ст. 206)
Эко- но- ми- чес- кая кон- тра- бан- да (ст.209)
Невоз- враще- ние из-за границы средствв ино- стран- ной валюте (ст. 213)
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
продолжение таблицы
Укло- нениеот упла- ты тамо- жен- ных пла- тежейи сбо ров (ст. 214ч.2)
Не- пра- во- мер- ные дей- ствия при бан- крот-стве (ст. 215)
Пре- дна- ме- рен- ное банктор- ство(ст.216)
Лож- ное бан- крот ство(ст 217)
Пред- став- лениезаве- домо лож- ных све- денийо бан- ков- ских опе- ра- циях (ст. 219)
Неза- кон- ное ис- поль- зо- ваниеде- неж- ных сред- ств банка(ст. 220)
Ук- ло- не- ние гра- жда- нинаот уп- латына- ло- гов (ст.221)
Ук- ло- не- ние от уп- латына- ло- гов с ор- га- ни- за- ций (ст.222)
Обманпо- тре- бите- лей (ст. 223ч.2)
Неправо- мерный доступ к компью- терной информа- ции,     созда- ние, исполь- зование и распрос- транениевредо- носных программдля ЭВМ (ст. 227ч. 2,3,4)
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36

2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (Г.В. Ким):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуіне шара қабылдасын;
2) осы бұйрықты Құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Сот Төрағасы
9 желтоқсан 2005 жыл
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
29 қараша 2005 жыл
Қазақстан Республикасы
Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмыспен күрес
жөніндегі агенттігінің Төрағасы
(қаржы полициясының)
18 қыркүйек 2005 жыл
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
___ __________________2005 жыл
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
5 қазан 2005 жыл
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
30 желтоқсан 2005 жыл
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар
жөніндегі министрі
___ _________________2005 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Кедендік бақылау
комитетінің
Төрағасы - Вице-министр
26 қыркүйек 2005 жыл
Қазақстан Республикасының
Бас Прокурорының 2005 жылғы
12 желтоқсандағы N 64 бұйрығына
қосымша
10 бөлім. Қылмысты ашуға себебші болатын
күштер мен амал-тәсілдер
Көрсеткіштердің
атауы
Жол
коды
БАР-
ЛЫ-
ҒЫ
оның ішінде 1 бағаннан
Қаса-
қана
адам
өлтіру
Ден-
сау-
лыққа
қаса-
қана
зиян
кел-
тіру
оның
ішін
де
Зор-
лау
Қа-
рақ-
шы-
лық
Ауыр
А
Б
1
2
3
4
5
6
Жол полициясы
1
Жеке
тіміс-
кілеу
ҚПП-нің жедел қызмет-
керлерін
2
ҰҚКҚ-нің
жедел
қызмет-
керлерін
3
ЕКБ-нің
жедел
қызмет-
керлерін
4
Полиция-
ның
участке-
лік инс-
пектор-
ларын
5
Кәмелет-
ке тол-
маған-
дардың
істері
бойынша
инспк-
торларды
6
Қаржы
полиция
қызмет-
керлерін
7
ЖПН-нің
қызмет-
керлерін
8
Өзге де
қызмет-
тердің
9
Патрульдік-күзет
нарядтары (11-16
жолақ.)
10
соның
ішінде
10 жолақтан
ПСБ-нің
саптық
бөлім-
шелері
11
МКҚ
12
ЖҚАО
13
Жол по-
лицияның
саптық
бөлімше-
лері
14
Ішкі әс-
кер бө-
лімшеле-
рі
15
Басқа да ПКН
16
Қабылдағыш-
таратқыш бойынша
17
Арнайы қабылдағыш
бойынша
18
Қызметтік іздегіш
иттері
19
Ғылыми-техникалық
әдістер мен
тәссілдер
20
Сараптамалар мен
зерттеулер
21
Ақпараттық-
анықтауды және
іздестіру есебін
қолдану
22
ААІЖ
23
Жол полициясының
автоматтандырыл-
ған есебі
24
Төлқұжаттық қызмет
25
КҚП
АА
26
УҰИ АА
27
А
28
УҰИ А
29
АП А
30
ҚТ А
31
АІ
32
ЕКБ
АА
33
А
34
АІ
35
УСУиК
АИБ УҰИ А
36
АИБ УҰИ АА
37
АИБ ТИЗО А
38
ТИЗО АА
39
Басқа
да
жедел
қыз-
меттер
А
40
АА
41
АІ
42
ЭККАБ
А
43
АА
44
АЖБ
45
ЖТІ
46
ЖІ
47
ЖІҚАБ
А
48
АА
49
АЖБ
50
ЖТІ
51
ЖІ
52
АрБ
А
53
АА
54
АЖБ
55
ЖТІ
56
ЖІ
57
ІҚБ
А
58
АА
59
АЖБ
60
ЖТІ
61
ЖІ
62
ҚПААБ
А
63
АА
64
АЖБ
65
ЖТІ
66
ЖІ
67
кестенің жалғасы
Жол
коды
Тонау
Ұрлық
Айдап
кету
Есірткі
заттардың
немесе
жүйкеге
әсер ететін
заттардың
заңсыз ай-
налымымен
байланысты
(259-256
бап.)
оның ішінде
Есірткі
заттарды
немесе
жүйкеге әсер
ететін
заттарды
заңсыз
дайын-
дау,
иемденіп
алу,
сақтау,
тасымал-
дау,
жөнелту
немесе
сату
(259бап)
Есiрткi
заттар-
ды не-
месе
жүйкеге
әсер ететiн
заттар-
ды
тұтыну-
ға көн-
дiру
(261
бап)
Есiрткi
заттарды
немесе
жүйкеге
әсер
ететiн
заттарды
тұтыну
үшін
притондар
ұйымдасты-
ру немесе
ұстау
(264 бап)
Б
7
8
9
10
11
13
кестенің жалғасы
Жол
коды
Пара
алушы-
лық
(311-
313
бап)
Сеніп
тап-
сырған
бөтен
мүлік-
ті
иеле-
ніп
алу
немесе
ысырап
ету
Алаяқ-
тық
Заңды
кәсіп-
керлік
қызмет-
ке ке-
дергі
жасау
Заңсыз
кәсіп-
керлік
(190
бап
2т.)
Заңсыз
банктік
қызмет
(191
бап)
Жалған
кәсіп-
керлік
(192
бап)
Заңсыз
жолмен
алын-
ған
ақша
қара-
жатын
немесе
өзге
мүлік-
ті
заңдас-
тыру
(193
бап)
Б
14
15
16
17
18
19
20
21
кестенің жалғасы
Жол
коды
Моно-
полис-
тік
іс-
әрекет-
тер
және
бәсекені
шектеу
(196
бап)
Тауар-
лық
белгіні
заңсыз
пайда-
лану
(199
бап)
Жалға
ақша
немесе
бағалы
қағаз-
дар
жасау
немесе
сату
(206
бап)
Эконо-
мика-
лық
контра-
банда
(209
бап)
Шетел
валю-
тасын-
дағы
қара-
жатты
шетел-
ден
қай-
тармау
(213
бап)
Кеден
төлем-
дері
мен
алым-
дарын
төлеу-
ден
жалтару
(214
бап
2т.)
Банк-
роттық
жағ-
дайын-
дағы
заңсыз
іс-
әре-
кеттер
(215
бап)
Әдейі
банк-
рот-
тық
(216
бап)
Б
22
23
24
25
26
27
28
29
кестенің жалғасы
Жол
коды
Жалған
банк-
роттық
(217
бап)
Банк
опера-
циялары
туралы
көрінеу
жалған
мәлімет-
тер беру
(219
бап)
Банктің
ақша
қаража-
тын
заңсыз
пайдала-
ну (220
бап)
Азамат-
тың
салық
төлеу-
ден
жалта-
руы
(221
бап)
Ұйым-
дарға
салына-
тын
салықты
төлеу-
ден
жалтару
(222
бап)
Тұты-
нушы-
ларды
алдау
(223
бап
2т.)
Компью-
терлік
ақпа-
ратқа
заңсыз
кіру,
ЭВМ
үшін
зиянды
бағдар-
ламалар
жасау,
пайда-
лану
және
тарату
(227
бап
2,3,4
т.)
Б
30
31
32
33
34
35
36