О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367)
Решение Маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года N 118/16-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 марта 2005 года N 378
Рассмотрев представленный акиматом города проект решения "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Астаны на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 58 860 953 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 24 405 853 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 373 982 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 661 189 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 31 419 929 тысяч тенге;
2) затраты - 64 549 286 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - (- 5 688 333) тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 50 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 50 000 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 400 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 400 000 тысяч тенге;
6) дефицит - (- 6 138 333) тысячи тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 6 138 333 тысячи тенге.";
2) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете города Астаны на 2005 год поступление кредита из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения (интереса) для строительства жилья в рамках реализации жилищной политики в сумме 5 070 300 тысяч тенге".
3) в пункте 7 цифры "6 846 506" заменить цифрами "9 000 000";
4) приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                   Б. Сыздыкова
Секретарь
маслихата города Астаны                   В. Редкокашин
Согласовано:
Директор департамента
экономики и бюджетного
планирования города Астаны                Ж. Аманбаев
Директор департамента
финансов города Астаны                    А. Аскарова
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
"О внесении изменений и дополнений в
решение маслихата города Астаны от
24 декабря 2004 года N 104/15-III
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 17 февраля 2005 года N 118/16-III
Приложение N 1
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5
I. Доходы

Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 367-нөмiрмен тiркелген) шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 ақпандағы N 118/16-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 1 наурызда N 378 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қала әкiмдiгi ұсынған "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмнiң жобасын қарай келiп, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТI:
"Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 367-нөмiрмен тiркелген) шешiмiне төмендегiдей өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармағы келесi редакцияда баяндалсын:
"1. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi 1-қосымшаға сәйкес төмендегi көлемде бекiтiлсiн:
1) табыстар - 58 860 953 мың теңге, соның iшiнде:
салық түсiмдерi бойынша - 24 405 853 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер бойынша - 373 982 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер бойынша - 2 661 189 мың теңге;
ресми трансферттер түсiмдерi бойынша - 31 419 929 мың теңге;
2) шығындар - 64 549 286 мың теңге;
3) операциялық сальдо - (- 5 688 333) мың теңге;
4) таза бюджеттiк несиелендiру - 50 000 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 50 000 мың теңге;
5) қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо - 400 000 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 400 000 мың теңге;
6) тапшылық - (- 6 138 333) мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 6 138 333 мың теңге.";
2) 5-1 тармағы төмендегi мазмұнда толықтырылсын:
"5-1. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнде тұрғын үй саясатын iске асыру шеңберiндегi тұрғын үй құрылысы үшiн сыйақының (мүдденiң) нөлдiк мөлшерлемесi бойынша республикалық бюджеттен 5 070 300 мың теңге сомасында несие түсiмi қарастырылсын";
3) 7-тармақтағы "6 846 506" саны "9 000 000" санымен ауыстырылсын;
4) Аталған шешiмнiң 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
КЕЛIСIЛГЕН:
Астана қаласы
Экономика және
бюджеттік жоспарлау
департаментінің директоры
Астана қаласы қаржы
департаментiнің директоры
Астана қаласы Мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-ІІІ
"Астана қаласының 2005 жылға арналған
бюджеті туралы шешіміне
өзгерістер және толықтырулар
енгізу туралы" Астана қаласы
мәслихатының 2005 жылғы 17
ақпандағы N 118/16-ІІІ
шешіміне 1 қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-ІІІ
"Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы"
шешіміне 1 қосымша
2005 жылға Астана қаласының бюджеті
Са-
нат
Сы-
нып
Сы-
нып-
ша
Атауы
Сомасы, мың теңге
1. Кірістер

684 288
08
Культура, спорт, туризм, и информационное пространство
1 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 000
006
Материально-техническое оснащение учреждений культуры
1 000
Итого:
1 418 264
Секретарь маслихата
города Астаны                       В.Н. Редкокашин
Приложение 4
к решению маслихата города Астаны
"О внесении изменений и дополнений в
решение маслихата города Астаны от
24 декабря 2004 года N 104/15-III
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 17 февраля 2005 года N 118/16-III
Приложение N 5
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Перечень бюджетных программ района "Сарыарка"
города Астаны на 2005 год
Функциональная
группа
Администратор
бюджетных
программ
Программа
Наименование
Сумма, (тыс. тенге)
1 2 3 4 5
01
Государственные услуги общего характера

684288
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімі аппаратының
жұмыс істеуі
1000
006
Мәдениет мекемелерін материалдық-
техникалық қамтамасыз ету
1000
Барлығы:
1418264
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы Мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-ІІІ
"Астана қаласының 2005 жылға арналған
бюджеті туралы шешіміне
өзгерістер және толықтырулар
енгізу туралы" Астана қаласы
мәслихатының 2005 жылға 17
ақпандағы N 118/16-ІІІ
шешіміне 4 қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-ІІІ
"Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы"
шешіміне 5 қосымша
2005 жылға арналған Астана қаласының "Сарыарқа"
ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызметтер көрсету