О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год"
Решение Маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 140/18-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июня 2005 года N 392. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
11. Решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 140/18-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 392, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 23 июня 2005 года, 9 июня 2005 года, "Вечерняя Астана" 2 июля 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев представленный акиматом города Астаны проект решения "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Внести в  решение  маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III«"О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 13 от 27 января 2005 года, N 16 от 3 февраля 2005 года, "Вечерняя Астана" N 9-10 от 22 января 2005 года), от 17 февраля 2005 года  N 118/16-III  "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 марта 2005 года за N 378, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 40-41 от 26 марта 2005 года, "Вечерняя Астана" N 44-45 от 26 марта 2005 года) следующие изменения и дополнения:

Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 140/18-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 15 маусымда N 392 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
11. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 140/18-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмi (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 392 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 23 маусымда, 2005 жылғы 9 маусымда "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 2 шiлдеде "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкімдігі ұсынған "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" шешімінің жобасын қарай келе, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әділет департаментінде N 367 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінде 2005 жылғы 27 қаңтардағы N 13, 2005 жылғы 3 ақпандағы N 16, "Вечерняя Астана" газетінде 2005 жылғы 22 қаңтардағы N 9-10 жарияланған), Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" 2005 жылғы 17 ақпандағы  N 118/16-ІІІ  Астана қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2005 жылдың 1 наурызында Астана қаласының Әділет департаментінде N 378 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінде 2005 жылғы 26 наурыздағы N 40-41, "Вечерняя Астана" газетіндегі 2005 жылғы 26 наурыздағы N 44-45 жарияланған)  шешімдеріне  мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
360
Департамент (Управление) образования города республиканского значения, столицы
011
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
006
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
364
Департамент (Управление) предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы

002
Орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау
360
Білім беру департаменті (басқармасы)
011
Жергілікті деңгейде орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға инвестициялар
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қалалар, астана  әкімінің аппараты
006
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қала, астана кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті (басқармасы)

008
Увеличение уставного капитала АО
"Банк Развития Казахстана"
Секретарь маслихата
города Астаны                            В.Н. Редкокашин
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
"О внесении изменений и дополнений в
решение маслихата города Астаны от
24 декабря 2004 года N 104/15-III
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 26 мая 2005 года N 140/18-III
Приложение N 4
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Перечень бюджетных программ района "Алматы"
города Астаны на 2005 год
Функциональная
группа
Администратор
бюджетных
программ
Программа
Наименование
Сумма, (тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера

008
"Қазақстанның Даму Банкі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III "Астана қаласының
2005 жылға арналған бюджеті
туралы шешіміне өзгерістер
және толықтырулар енгізу туралы"
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылға 26 мамырдағы
N 104/18-ІІІ шешіміне 3 қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III "Астана қаласының
2005 жылға арналған бюджеті
туралы" шешіміне 3 қосымша
2005 жылға арналған Астана қаласының "Алматы"
ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету