О внесении изменений в некоторые решения маслихата по вопросам землепользования
Решение Маслихата города Астаны от 30 мая 2005 года N 168/20-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июля 2005 года N 402. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 июля 2007 года N 408/50-III
Сноска: Решение Маслихата города Астаны от 30 мая 2005 года N 168/20-III утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 июля 2007 года N 408/50-III
Извлечение из решения маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 283/35-III
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. ...
подпункт 1) пункта 1 решения маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N 168/20-III "О внесении изменений в некоторые решения маслихата по вопросам землепользования", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 402, опубликовано в газетах "Астана хабары" 20 августа 2005 года, "Вечерняя Астана" 30 июля 2005 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                М. Жолдасбеков
Секретарь маслихата
города Астаны                          В. Редкокашин
_____________________________________
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь  статьей 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и  Земельным кодексом Республики Казахстан, маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести изменения в следующие решения маслихата города Астаны:
1)  Утратило силу - решением маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 283/35-III.
2)  Утратило силу - решением маслихата города Астаны от 12 октября 2006 года N 294/37-III.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны              Б.А. Смаилов
Секретарь маслихата
города Астаны                       В.Н. Редкокашин

Жер пайдалану мәселелері туралы мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 маусымдағы N 168/20-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 28 шілдеде N 402 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 408/50-III шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007.07.12 N 408/50-III шешімімен
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 283/35-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 40/7-ІІІ "Астана қаласы мемлекеттік органдарының жер учаскелерін (жерді пайдалану құқығын) алу (сатып алу) жұмыстарын ұйымдастыру және өзара іс-әрекет жасасу қағидалары туралы" шешімінің күшін жою туралы" шешімінен
Үзінді:
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. ...
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 маусымдағы N 168/20-ІІІ "мәслихаттың жерді пайдалану мәселелері бойынша кейбір шешімдеріне өзгерту енгізу туралы" шешімінің 1 тармағының 1) тармақшасы, (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 402 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 20 тамызда "Астана хабары" газетінде, 2005 жылғы 30 шілдеде "Вечерняя Астана" газетінде жарияланды).
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
_______________________________________________________________
Астана қаласының ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы  Заңының 6-бабын және Қазақстан Республикасының Жер  кодексін басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ :
1. Астана қаласы мәслихатының мынадай шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1)  Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 283/35-ІІІ шешімімен.
2)  Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 12 қазандағы N 294/37-ІІІ шешімімен.
2. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы