О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367)
Решение Маслихата города Астаны от 17 ноября 2005 года N 196/23-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 2 декабря 2005 года за N 421. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
15. Решение маслихата города Астаны от 17 ноября 2005 года N 196/23-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 421, опубликовано в газетах "Астана хабары" 10 декабря 2005 года, 13 декабря 2005 года, "Вечерняя Астана" 10 декабря 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев представленный акиматом города Астаны проект решения "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Внести в  решение  маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 13 от 27 января 2005 года, N 16 от 3 февраля 2005 года, "Вечерняя Астана" N 9-10 от 22 января 2005 года), от 17 февраля 2005 года N 118/16-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 марта 2005 года за N 378, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 40-41 от 26 марта 2005 года, "Вечерняя Астана" N 44-45 от 26 марта 2005 года), от 26 мая 2005 года N 140/18-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июня 2005 года за N 392), от 30 июня 2005 года N 158/20-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 августа 2005 года, за N 405, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 108 от 9 августа 2005 года, "Вечерняя Астана" N 121 от 9 августа 2005 года), от 30 сентября 2005 года N 183/22-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 22 октября 2005 года за N 415, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 160-161 от 5 ноября 2005 года, "Вечерняя Астана" N 171 от 8 ноября 2005 года) следующие изменения:

Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әділет департаментінде N 367 болып тіркелген) шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 196/23-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 2 желтоқсанда N 421 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
15. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 196/23-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмi (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 421 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 10 желтоқсанда, 2005 жылғы 13 желтоқсанда "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 10 желтоқсанда "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкімдігі ұсынған "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің жобасын қарай келе, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әділет департаментінде N 367 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 27 қаңтардағы 13-нөмірінде, 2005 жылғы 3 ақпандағы 16-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 22 қаңтардағы 9-10-нөмірлерінде жарияланған), 2005 жылғы 17 ақпандағы
N 118/16-ІІІ "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" 2004 жылғы 24 желтоқсандағы  N 104/15-III  Астана қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2005 жылдың 1 наурызында Астана қаласының Әділет департаментінде N 378 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 26 наурыздағы 40-41-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 26 наурыздағы 44-45-нөмірлерінде жарияланған), 2005 жылғы 26 мамырдағы N 140/18-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы  N 104/15-III  "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2005 жылдың 15 маусымында Астана қаласының Әділет департаментінде N 392 болып тіркелген), 2005 жылғы 30 маусымдағы
N 158/20-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы  N 104/15-III  "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2005 жылдың 4 тамызында Астана қаласының Әділет департаментінде N 405 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 9 тамыздағы 108-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 9 тамыздағы 121-нөмірінде жарияланған), 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 183/22-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы  N 104/15-ІІІ  "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2005 жылдың 22 қазанында Астана қаласының Әділет департаментінде N 415 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 5 қарашадағы 160-161-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 8 қарашадағы 171-нөмірінде жарияланған)  шешіміне  мына өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1 цифры "79 491 140" заменить цифрами "79 491 663";
цифры "33 088 962" заменить цифрами "33 088 962";
цифры "944 481" заменить цифрами "944 481";
цифры "4 145 355" заменить цифрами "4 145 355";
цифры "41 312 342" заменить цифрами "41 312 865";
цифры "85 105 051 " заменить цифрами "85 208 697";
цифры "(-5 613 911)" заменить цифрами "(-5 717 034)";
цифры "1 424 076" заменить цифрами "1 351 490";
цифры "1 424 076" заменить цифрами "1 351 490";
цифры "(-7 087 987)" заменить цифрами "(-7 118 524)";
цифры "7 087 987" заменить цифрами "7 118 524";
цифры "1 485 233" заменить цифрами "1 454 696";
цифры "1 485 233" заменить цифрами "1 454 696".
2) в пункте 4 абзац первый подпункт 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"Принять к сведению, что в соответствии с принятием Закона Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 49-III "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" с 1 июля 2005 года установлены:
"1) минимальный размер заработной платы - 9 200 тенге";
"2) размер базовой пенсионной выплаты - 3 000 тенге".
3) в пункте 6 цифры "263 826" заменить "283 826", цифры "176 000" заменить цифрами "156 000", исключить "по исполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов - 20 000 тысяч тенге".
4) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                                   С. Байболов
Секретарь маслихата
города Астаны                                             В. Редкокашин
Согласовано:
И.о. директора Департамента
экономики и бюджетного
планирования города Астаны                                Ж. Нурпиисов
Директор Департамента
финансов города Астаны                                    А. Аскарова
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
"О внесении изменений в решение
маслихата города Астаны
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 17 ноября 2005 года N 196/23-III
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Бюджет города Астаны на 2005 год
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Наименование
Сумма
тыс. тенге
1
2
3
4
5
I. Доходы

1)  1-тармақтағы  "79 491 140" цифрлары "79 491 663" цифрларымен ауыстырылсын;
"33 088 962" цифрлары "33 088 962" цифрларымен ауыстырылсын;
"944 481" цифрлары "944 481" цифрларымен ауыстырылсын;
"4 145 355" цифрлары "4 145 355" цифрларымен ауыстырылсын;
"41 312 342" цифрлары "41 312 865" цифрларымен ауыстырылсын;
"85 105 051" цифрлары "85 208 697" цифрларымен ауыстырылсын;
"(-5 613 911)" цифрлары "(-5 717 034)" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 424 076" цифрлары "1 351 490" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 424 076" цифрлары "1 351 490" цифрларымен ауыстырылсын;
"(-7 087 987)" цифрлары "(-7 118 524)" цифрларымен ауыстырылсын;
"7 087 987" цифрлары "7 118 524" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 485 233" цифрлары "1 454 696" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 485 233" цифрлары "1 454 696" цифрларымен ауыстырылсын;
2)  4-тармақтағы  бірінші абзацтағы 1) және 2) тармақшалар мына редакцияда баяндалсын:
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 16 мамырдағы N 49-ІІІ Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2005 жылдың 1 шілдесінен:
"1) жалақының ең төменгі мөлшері - 9 200 теңге";
"2) базалық зейнетақы төлемінің мөлшері - 3 000 теңге сомасында бекітілгені мәліметке алынсын".
3)  6-тармақтағы  "263 826" цифрлары "283 826" цифрларымен, "176 000" цифрлары "156 000" цифрларымен ауыстырылсын; "соттар шешімі бойынша жергілікті атқарушы органдары міндеттерінің орындалуы бойынша - 20 000 мың теңге" алынсын.
4) аталған шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Астана қаласының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Келісілді:
Астана қаласы Экономика
және бюджеттік жоспарлау
департаменті директорының
міндетін атқарушы
Астана қаласы Қаржы
департаментінің директоры
"Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III
Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 196/23-ІІІ
шешіміне 1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III
"Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы"
шешіміне 1-қосымша
Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті
Са-
нат
Сы-
нып
Сынып-
ша
Атауы
Сомасы
мың теңге
1
2
3
4
5
1. Кірістер