О внесении изменений в некоторые постановления акимата области
Постановление Акимата Мангистауской области от 27 апреля 2005 года N 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 мая 2005 года за N 1908. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении" от 23 января 2001 года N 148 , "Об образовании" от 7 июня 1999 года N 389 -1 и c учетом внесенных изменений в Классификатор специальностей начального и среднего профессионального образования, утвержденного приказом Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 20 сентября 2004 года N 270 и поэтапным утверждением государственных общеобязательных стандартов среднего профессионального и начального профессионального образования, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 29 мая 2002 года N 115 "Об утверждении государственного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования" (зарегистрировано в управлении юстиции 5 июля 2002 года N 1003), следующие изменения:
приложение, утвержденное указанным постановлением изложить в новой редакции (приложение 1).
2. Внести в постановление акимата области от 25 апреля 2003 года N 84  "Об утверждении государственного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования в 2003 году" (зарегистрированного в управлении юстиции 20 мая 2003 года N 1460), следующие изменения:
приложение, утвержденное указанным постановлением изложить в новой редакции (приложение 2).
3. Внести в постановление акиамата области от 29 апреля 2004 года N 109 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2004-2005 учебный год" (зарегистрировано в юстиции 28 мая 2004 года N 1697), внесены изменения постановлением акимата области 27 августа 2004 года N 186 "О внесении изменения в постановление акимата области от 29 апреля 2004 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2004-2005 учебный год" (зарегистрировано в департаменте юстиции 28 мая 2004 года N 1697)" (зарегистрировано в департаменте юстиции 17 сентября 2004 года N 1753), следующие изменения:
приложение, утвержденное указанным постановлением изложить в новой редакции (приложение 3).

Облыс әкімиятының кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 144 қаулысы. Маңғыстау облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 26 мамырда N 1908 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 1999 жылы 7 маусымдағы  N 389 -1 "Білім туралы" Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің стандарттау, метрология және сертификаттау Комитетінің 2004 жылы 20 қыркүйектегі N 270 бұйрығымен бекітілген "Бастауыш және орта кәсіби білім берудің мамандықтар классификаторына" енгізілген өзгерістерді және бастауыш және орта кәсіби білім берудің жалпыға бірдей мемлекеттік стандарттарының кезең-кезеңімен бекітілетіндігін есепке ала отырып, облыс әкімияты  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2002 жылғы 29 мамырдағы N 115 "Бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырысты бекіту туралы" (әділет басқармасында 2002 жылы 5 шілдеде N 1003 тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымша жаңа редакцияда жазылсын (1 қосымша).
2. Облыс әкімиятының 2003 жылғы 5 сәуірдегі  N 84 "2003 жылы бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырысты бекіту туралы" (әділет басқармасында 2003 жылы 20 мамырда N 1460 тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымша жаңа редакцияда жазылсын (2 қосымша).
3. Облыс әкімиятының 2004 жылғы 29 сәуірдегі  N 109  "2004-2005 оқу  жылдары  бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырысты бекіту туралы" (әділет департаментінде 2004жылғы 28 мамырда N 1697 тіркелген), облыс әкімиятының 2004жылғы  27 тамыздағы N 186 "Облыс әкімиятының 2004 жылғы 29 сәуірдегі "2004-2005 оқу жылдары бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырысты бекіту туралы" (әділет департаментінде 2004 жылғы 28 мамырда N 1697 тіркелген)", (әділет департаментінде 2004 жылы 17 қыркүйекте N 1753 тіркелген) қаулысымен өзгерістер енгізілген қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымша жаңа редакцияда жазылсын (3 қосымша).

4. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Сейтмаганбетову Г.С.
Аким области
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 27 апреля 2005г. N 144
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 29 мая 2002 г. N 115
Государственный заказ на подготовку специалистов в
учебных заведениях начального и среднего профессионального
образования Мангистауской области на 2002-2003 учебный год
N
Код и название профессий и специальностей
Кол-ство учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1. Мангистауский гуманитарный колледж
0310002 Физическая культура
25
9 классов
русский
3 г.10 м
0314002 Преподавание в начальных классах с дополнительной специальностью "Учитель экономики"
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0316002 Иностранный язык
25
25
9 классов
9 классов
русский
казахский
3 г.10 м
3 г.10 м
Итого:
100
2. Мангистауский энергетический колледж
2201002 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
25
9 классов
русский
3 г.6м
2509002 Техническое обслуживание и ремонт  оборудования предприятий машиностроения
25
11 классов
русский
2 г. 6м.
3604002 Автоматическое управление электроэнергетическими системами
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахск.
3 г.6 м
2 г.6 м.
2103002 Электрооборудо- вание электрических станций и подстанций
25
11 классов
русский
2 г.6 м
Итого:
125
3. Мангистауский политехнический колледж
3002002 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2919002 Сварочное производство
25
9 классов
русский
3 г.10 м.
3704002 Автоматизированные системы обработки информации и управления (по отраслям)
25
9 классов
казахский
3 г.6 м.
Итого:
100
4. Мангистауский колледж искусств
0604002 Инструментальное исполнительство
30
10
9 классов
11 классов
казахск.русский
3 г.10 м
3 г.10м
0606002 Пение
4
1
9 классов
11 классов
казахск.
русский
3 г.10 м
3 г.10 м
0607002 Хоровое дирижирование
6
4
9 классов
11 классов
казахск.
русский
3 г.10 м
3 г.10 м
0615002  Живопись
10
5
9 классов
11 классов
казахск.
русский
3 г.10 м
3 г.10 м
Итого:
70
5. Жанаозенский колледж нефти и газа
2002002 Эксплуатация  нефтяных и газовых месторождений
25
9 классов
казахск.
3 г.10 м
1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых месторождений
25
25
9 классов
11 классов
казахск.
3 г.10 м
2г. 10 м
Итого:
75
6.  Мангистауский областной медицинский колледж
0401002 Лечебное дело
25
11классов
казахский
2 г.10 м
0402002 Акушерское дело
25
11классов
казахский
2 г.10 м
0407002 Сестринское дело
25
11классов
казахский
2 г.10 м
Итого:
75
По учебным заведениям среднего профессионального образования

4. Осы қаулының орындалысын бақылау облыс әкімінің орынбасары Г.С. Сейтмағанбетоваға жүктелсін.
Облыс әкімі
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2005 жылғы 27 сәуірдегі N 144
қаулысына 1 қосымша
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2002 жылғы 29 мамырдағы N 115
қаулысына қосымша
2002-2003 оқу жылына Маңғыстау облысының бастауыш және орта
кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарында мамандар даярлауға
мемлекеттiк тапсырыс
Кәсіптер мен мамандықтардың коды және аты
Оқушылар саны
Базалық бiлiмi
Оқыту тiлi
Оқу мерзiмi
1. Маңғыстау гуманитарлық колледжі
0310002 Дене тәрбиесі
25
9 сынып
орысша
3ж. 10а.
0314002 "Экономика мұғалімін қосымша мамандықпен бірге бастауыш сыныптарда оқыту"
25
11 сынып
қазақша
2ж. 10а.
0316002  Шетел тілі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3ж. 10а.
3ж. 10а.
Жиыны :
100
2
Маңғыстау энергетикалық колледжi
2201002 Жылу электр станцияларының жылуэнергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3 ж.6а.
2509002 Машина жасау өнеркәсiбi жабдықтарына техникалық қызмет көрсету
25
11 сынып
орысша
2 ж. 6а
3604002 Электр энергетика жүйелерін автоматты басқару
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3 ж. 6а.
2 ж. 6а.
2103002 Электр станциялары мен кiшiгiрiм станцияларының электр жабдықтары
25
11 сынып
орысша
2 ж. 6а.
Жиыны :
125
3 Маңғыстау политехникалық колледжi
3002002 Автокөлiкке техникалық қызмет көрсету, пайдалану және жөндеу
25
11 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2004002 Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10а.
2919002 Пiсiру өндірiсі
25
9 сынып
орысша
3 ж.10а.
3704002 Ақпараттық өңдеу мен басқарудың (салалар бойынша) автоматтандырылған жүйелері
25
9 сынып
қазақша
3 ж. а.
Жиыны :
100
4
Маңғыстау өнер колледжi
0604002 Аспаптық орындаушылық өнер
30
10
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 ж.10а.
3 ж.10а.
0606002 Ән салу
4
1
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 ж.10а.
3 ж.10а.
0607002 Хорда дирижерлiк ету
6
4
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 ж.10а.
3 ж.10а.
0615002 Кескiндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 ж.10а.
3 ж.10а.
Жиыны:
70
5. Жаңаөз е н мұнай және газ колледжi
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 а.
1814002 Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және барлау
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
қазақша
3 ж.10а.
2 ж.10а.
Жиыны:
75
6.            Маңғыстау облыстық медицина колледжi
0401002 Емдеу ісі
25
11 сынып
қазақша
2 ж.10а.
0402002 Акушерлiк ісі
25
11 сынып
қазақша
2 ж.10а.
0407002 Медбике iсi
25
11 сынып
қазақша
2 ж.10а.
Жиыны:
75
Орта кәсiптiк бiлiм беретін оқу орындары бойынша

545
7. Профессиональная школа N 3 г. Жанаозен
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
3924001 Оператор нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
3008011 Слесарь - электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
3001001 Автомеханик
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
2504001 Слесарь по  контрольно - измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
4305001 Мастер отделочных строительных работ
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
2916001 Газоэлектросварщик
25
9 классов
казахский
2 г.10м.
Итого:
175
8. Профессиональная школа N 5 п. Шетпе
4401031 Тракторист - машинист сельскохозяйственного производства
25
9классов
казахский
2г.10м
2916021 Газоэлектросварщик
4315011 Газоэлектросварщик
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2г.10м
10 м.
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
50
11 классов
казахский
10 м.
Итого:
125
9. Профессиональный лицей N 6 г. Актау
0821001 Специалист предприятий питания
25
25
9клас.
9клас.
казахский   русский
2 г. 10 м.
2 г. 10 м.
0807001 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9клас.
русский
2 г. 10 м
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
3807001 Электромонтер линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания
25
9 класс.
русский
2 г.10 м
4120001 Портной - универсал
25
9клас.
русский
2 г. 10 м
Итого:
150
10.
Профессиональная школа N 018 при ГМ 172
200
русский
казахский
10 мес.
По учебным заведениям начального профессионального образования
650
По области
1195
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 27 преля 2005 г. N 144
Приложение
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 25»апреля 2003 г. N 84
Государственный заказ на подготовку специалистов в учебных
заведениях начального и среднего профессионального образования
Мангистауской области на 2003-2004 учебный год
Код и название профессий и специальностей
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1.
Профессиональная школа N 3 г. Жанаозен
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
2504001 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
2916001 Газоэлектросварщик
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
3008011 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 г.10м
2001001 Бурильщик эксплуатационного  и разведочного бурения скважин на нефть и газ
25
9 классов
казахский
2г.10м
4311011 Машинист автомобильного крана
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м
3924001Оператор нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
Итого:
175
2.
Профессиональная школа N 5 п. Шетпе
4401031 Тракторист - машинист сельскохозяйственного производства
25
9 классов
казахский
2г.10м
2916021 Газоэлектросварщик
4315011 Газоэлектросварщик
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2г.10м
10м
2010011 Оператор по добыче нефти и газа
50
11 классов
казахский
10м
3001021 Водитель автомобиля
25
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
150
3.
Профессиональный лицей N 6 г. Актау
0821001 Специалист предприятий питания
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 м.
0807001 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
3807001 Электромонтер линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
4120001 Портной - универсал
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
Итого:
150

545
7.
Жаңаөзен қаласы N 3 кәсіпт ік мектебі
2010011 Мұнай және газ өндіру операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3924001 Мұнай өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3008011 Электр жабдықтарын жөндеу слесарь электригі
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3001001 Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4305001 Әрлеу құрылыс жұмыстары шебері
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916001 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
Жиыны:
175
8. Шетпе поселкесі  N 5 кәсіптік мектебі
4401031 Ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң тракторист-машинисi
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916021 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4315011 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
11 сынып
қазақша
10 а.
2010011 Мұнай және газ өндiру операторы
50
11 сынып
қазақша
10 а.
Жиыны:
125
9. Ақтау қаласы  N 6 лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2ж.10а.
2ж.10а.
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик - слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
3807001 Желілік имараттар,
электр байланыс пен
өткiзгiштi тарату
электромонтері
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
4120001 Әмбебап тігінші
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
Жиыны:
150
10
ГМ 172 жанындағы  N 018 кәсiптік  мектебi
200
қазақша
орысша
10а.
Бастауыш кәсiптiк бiлiм бе-
ретiн оқу орындары бойынша
650
Облыс бойынша
1195
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2005 жылғы 27 сәуірдегі N 144
қаулысына 2 қосымша
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2005 жылғы 25 сәуірдегі N 84
қаулысына қосымша
2003-2004 оқу жылына Маңғыстау облысының бастауыш және орта
кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарында мамандар даярлауға
мемлекеттiк тапсырыс
Кәсіптер мен мамандықтардың коды мен  аты
Оқушылар саны
Базалық бiлiмi
Оқыту тiлi
Оқу мерзiмi
1.
Жаңаөзен қаласы N 3 кәсіпт ік мектебі
2010011 Мұнай және газ өндіру операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2504001Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916001 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3008011Электр жабдықтарын жөндеу слесарь электригі
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2001001 Мұнай мен газды барлау және пайдалану ұңғымаларын бұрғылаушысы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4311011 Автомобильдік кран машинисі
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3924001 Мұнай өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
Жиыны
175
2. Шетпе поселкесі  N 5 кәсіптік мектебі
4401031 Ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң тракторист-машинисi
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2916021 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4315011 Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
11сынып
қазақша
10 а.
2010001 Мұнай және газ өндiру операторы
50
11сынып
қазақша
10 а.
3001021 Автомобиль жүргiзушiсі
25
11сынып
қазақша
10 а.
Жиыны
150
3. Ақтау қаласы N 6 лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2ж.10а.
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик - слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
2504001 Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
3807001 Желілік имараттар электр байланыс пен өткiзгiштi тарату электромонтері
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
4120001 Әмбебап тігінші
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
Жиыны
150

Профессиональная школа № 018 при ГМ 172
200
русский
казахский
10 мес.
По учебным заведениям начального профессионального образования
675
4.
Мангистауский энергетический колледж
2201002 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
25
9 классов
русский
3 г.6м
2509002 Техническое обслуживание и ремонт  оборудования предприятий машиностроения
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3г.6м
2г.6м
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
11 классов
русский
2г.6м.
3604002 Автоматическое управление электрическими системами
25
11 классов
русский
2г.6м
2103002 Электрооборудование станций и подстанций
25
9 классов
русский
3г.6м
Итого:
150
5.
Мангистауский политехнический колледж
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 классов
русский
3 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2919002 Сварочное производство
25
9 классов
русский
3 г.6 м.
3002002 Техническое обслуживание и ремонт автомобилей
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
Итого:
125
6.
Мангистауский колледж искусств
0604002 Инструментальное исполнительство
30
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0606002 Пение
4
1
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0607002 Хоровое дирижирование
8
2
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0615002 Живопись
10
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
Итого:
65
7.
Жанаозенский колледж нефти и газа
2002002 Эксплуатация  нефтяных и газовых месторождений
25
25
9 классов
11 классов
казахский
3 г.10м
2г10м
1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых месторождений
25
25
9 классов
11 классов
казахский
3 г.10м
2г10м
3925002 Технология и переработка нефти и газа
25
9классов
казахский
3г 10м
Итого:
125
8.
Мангистауский областной медицинский колледж
0401002 Лечебное дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0402002 Акушерское дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0407002 Сестринское дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0408002 Лабораторная диагностика
25
11 классов
русский
2 г.10 м
Итого:
100
9.
Мангистауский гуманитарный колледж
0310002 Физическая культура
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
0314002 Преподавание в начальных классах
с дополнительной специальностью «Учитель валеологии»
25
25
11 классов
9 классов
казахский
русский
2 г.10 м
3 г.10 м
0315002 Изобразительное искусство и черчение
25
9 классов
русский
3 г.10 м
0301002 Дошкольное воспитание
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
Итого:
125
По учебным заведениям среднего профессионального образования
690
ПО ОБЛАСТИ:
1365
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 27 апреля 2005 г. N 144
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области

ГМ 172 жанындағы  N 018 кәсiптік  мектебi
200
қазақша
орысша
10а.
Бастауыш кәсi птiк б i лiм берет i н оқу орындары бойынша
675
4.
Маңғыстау энергетикалық колледжi
2201002 Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3 ж.6а.
2509002 Машина жасау өнеркәсiбi жабдықтарына техникалық  қызмет көрсету
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
қазақша
3 ж.6а.
2 ж. 6а
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
11сынып
орысша
2ж. 6а.
3604002 Электр жүйелерiн автоматты басқару
25
11сынып
орысша
2ж. 6а.
2103002 Электр станциялары мен кiшiгiрiм станцияларының электр жабдықтары
25
9 сынып
орысша
3ж. 6а.
Барлығы
150
5. Маңғыстау политехникалық колледжi
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3ж.10а.
2004002 Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
2919002 Пiсiру өндірiсi
25
9 сынып
орысша
3ж.6 а.
3002002 Автомобильге қызмет көрсету  және жөндеу
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
4303002 Ғимараттар  мен имараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
Жиыны:
125
6.
Маңғыстау өнер колледжi
0604002 Аспаптық орындаушылық өнер
30
5
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0606002 ?н салу
4
1
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0607002 Хорда дирижерлiк ету
8
2
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.
3ж.10а.
0615002 Кескiндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
3ж.10а.3ж.10а.
Жиыны:
65
7. Жаңаөз е н мұнай және газ колледжi
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
3ж.10а.
2ж.10а.
1814002 Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және барлау
25
25
9 сынып
11сынып
қазақша
3ж.10а.2ж.10а.
3925002 Мұнай және газ өңдеу технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны:
125
8. Маңғыстау облыстық медицина колледжi
0401002 Емдеу ісі
25
11сынып
қазақша
2ж.10а.
0402002 Акушерлiк ісі
25
11сынып
қазақша
2ж.10а.
0407002 Медбике iсi
25
11сынып
қазақша
2ж.10а.
0408002 Зертханалық диагностика
25
11сынып
орысша
2ж.10а.
Жиыны:
100
9. Маңғыстау гуманитарлық колледжi
0310002 Дене тәрбиесі
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
0314002 Бастауыш сыныптарда "Валиология мұғалімі" қосымша мамандықпен оқыту
25
25
11сынып  9 сынып
Қазақша
орысша
2ж.10а.
3ж.10а.
0315002 Бейнелеу өнері және сызу
25
9 сынып
орысша
3ж.10а.
0301002 Мектепке дейінгі тәрбие
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны:
125
Орта кәсiптiк бiлiм беретін оқу орындары бойынша
690
Облыс бойынша
1365
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2005 жылғы 27 сәуірдегі N 144
қаулысына 3 қосымша
Маңғыстау облысы әкiмиятының

150
7. Мангистауский политехнический колледж
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 классов
русский
3 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2919002 Технология сварочного производства
25
9 классов
русский
3 г.6 м.
3002002 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
3704002 Автоматизированные системы обработки информации и управления (по отраслям)
25
11 класс
русский
3 г.10м.
2002002 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
25
9 класс
казахский
3 г.10 м
Итого:
175
8. Филиал Мангистауского политехнического колледжа в п. Баутино
2919002 Сварочное производство
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
3002002 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация  автомобильного транспорта
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
2002002 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
Итого:

150
7. Маңғыстау политехникалық колледжi
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3ж.10а.
2004002 Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
2919002 Пiсiру өндірiсiнiң технологиясы
25
9 сынып
орысша
3ж. 6а.
3002002 Автокөлiкке  техникалық көрсету. пайдалану және жөндеу
25
11 сынып
қазақша
2ж.10а.
4303002 ғимараттар мен имараттар салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж.6а.
3704002 Ақпараттық өңдеу мен басқарудың (салалар бойынша) автоматтандырылған жүйелерi
25
11 сынып
орысша
3ж.10а.
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж.10а.
Жиыны:
175
8 .
Баутин поселкесіндегі Маңғыстау политехникалық
колледжiнiң   филиалы
2919002 Пісіру өндiрiсi
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
3002002 Автокөлiкке техникалық қызмет көрсету, пайдалану және жөндеу
25
9сынып
қазақша
3ж. 6а.
4303002 Ғимараттар мен имараттарды салу және пайдалану
9 сынып
қазақша
3ж.6а.
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3ж. 6а.
Жиыны: