О переименовании населенного пункта Тельман в населенный пункт Саина Шапагатова
Решение Мангистауского областного Маслихата от 28 сентября 2005 года N 12/217 и постановление акимата Мангистауской области от 27 июля 2005 года N 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 октября 2005 года за N 1925
В соответствии с пунктом 4 статьи 11  Законом  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения и рассмотрев предложение Тупкараганского районного маслихата и акима Тупкараганского района, областной маслихат  РЕШИЛ  и акимат области  ПОСТАНОВИЛ :
1. Переименовать населенный пункт Тельман Тупкараганского района в населенный пункт Саина Шапагатова.
2. Признать утратившими силу совместное решение Мангистауского областного маслихата от 27 октября 2004 года N 7/114  и акима Мангистауской области от 27 октября 2004 года N 61 "О переименовании населенного пункта Тельман в населенный пункт Саина Шапагатова".
3. Настоящее решение и постановление вступают в силу со дня государственной регистрации.
Председатель сессии                Аким области
Секретарь областного маслихата

Тельман елді мекенін Сайын Шапағатов елді мекені деп атау туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 12/217 шешімі және Маңғыстау облысы әкімиятының 2005 жылғы 27 шілдедегі N 240 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет Департаментінде 2005 жылғы 17 қазанда N 1925 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  11-бабы 4-тармағына сәйкес тұрғындардың тілегін ескере отырып және Түпқараған аудандық мәслихаты мен Түпқараған ауданы әкімінің ұсыныстарын қарай отырып, облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ  және облыстық әкімият  ҚАУЛЫ ЕТТІ
1. Түпқараған ауданының Тельман елді мекені Сайын Шапағатов елді мекені болып аталсын.
2. "Тельман елді мекеніне Сайын Шапағатовтың есімін беру туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 27 қазандағы N 7/114 және Маңғыстау облысы әкімінің 2004 жылғы 27 қазандағы N 61 бірлескен шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім мен қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Сесcия төрағасы                            Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы