О внесении изменений в решение областного маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126 "Об областном бюджете на 2005 год", зарегистрированное в департаменте юстиции 21 декабря 2004 года N 1801
Решение Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 декабря 2005 года N 1932
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции 21 декабря 2004 года N 1801, опубликовано в газетах "Мангистау" от 25 декабря 2004 года N 212 и "Огни Мангистау" от 25 декабря 2004 года N 210; внесены изменения и дополнения решением областного маслихата от 8 февраля 2005 года N 9/141 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126 "Об областном бюджете на 2005 год", зарегистрировано за N 1854, опубликовано в газетах "Мангистау" от 19 февраля 2005 года N 33-34 и "Огни Мангистау" от 19 февраля 2005 года N 33-34; внесены изменения и дополнения решением областного маслихата от 6 апреля 2005 года N 10/148 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126 "Об областном бюджете на 2005 год", зарегистрировано за N 1896, опубликовано в газетах "Мангистау" от 26 апреля 2005 года N 76 и "Огни Мангистау" от 26 апреля 2005 года N 73; внесены изменения и дополнения решением областного маслихата от 30 мая 2005 года N 11/ 194 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126 "Об областном бюджете на 2005 год", зарегистрировано за N 1910, опубликовано в газетах "Мангистау" от 14 июня 2005 года N 105 и "Огни Мангистау" от 14 июня 2005 года N 104; внесены изменения и дополнения решением областного маслихата от 28 сентября 2005 года N 12/ 211 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126 "Об областном бюджете на 2005 год", зарегистрировано за N 1923, опубликовано в газетах "Мангистау" от 8 октября 2005 года N 171-172 и "Огни Мангистау" от 11 октября 2005 года N 171) следующие изменения:

Әділет департаментінде 2004 жылдың 21 желтоқсанында N 1801 тіркелген "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/230 шешiмi. Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде 2005 жылғы 20 желтоқсанда N 1932 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына , Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/126 шешіміне (Әділет департаментінде 2004 жылдың 21 желтоқсанында N 1801 тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2004 жылғы 25 желтоқсандағы 212-санында және "Огни Мангистау" газетінде 2004 жылғы 25 желтоқсандағы 210-санында жарияланған; "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/126 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 8 ақпанындағы N 9/141 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, N 1854 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 19 ақпандағы 33-34-сандарында және "Огни Мангистау" газетінде 2005 жылғы 19 ақпандағы 33-34-сандарында жарияланған; "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/126 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 10/148 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, N 1896 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 26 сәуірдегі 76-санында және "Огни Мангистау" газетінде 2005 жылғы 26 сәуірдегі 73-санында жарияланған; "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/126 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 30 мамырдағы N 11/194 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, N 1910 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 14 маусымдағы 105-санында және "Огни Мангистау" газетінде 2005 жылғы 14 маусымдағы 104-санында жарияланған; "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/126 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 12/211 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, N 1923 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 8 қазандағы 171-172-санында және "Огни Мангистау" газетінде 2005 жылғы 11 қазандағы 171-санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:

1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 26 749 307 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 22 739 431 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 38 130 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 34 430 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 3 937 316 тысяч тенге;
2) затраты - 28 058 596 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1 309 289 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 75 028 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 10 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 85 028 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 350 870 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 354 300 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 3 430 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 1 585 131 тысяча тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 1 585 131 тысяча тенге.
2) в подпункте 1) пункта 2:
в абзаце пятом цифры "5,3" заменить цифрами "5,8".
3) в подпункте 4) пункта 2:
в абзаце пятом цифры "6,4" заменить цифрами "6,3".
4) в пункте 5-1:
в абзаце шестом цифры "74 420" заменить цифрами "89 755";
в приложении 5 в графе 5 цифры "74 420" заменить цифрами "89 755";
5) в пункте 5-5:
в абзаце первом цифры "719 914" заменить цифрами "704 982";
в абзаце втором цифры "88 124" заменить цифрами "73 192";
в приложении 8 в графе 3 цифры "88 124" заменить цифрами "73 192".
6) в пункте 9:
в абзаце первом цифры "51 789" заменить цифрами "42 720";
в абзаце втором цифры "10 000" заменить цифрами "4 700";
в абзаце третьем цифры "41 789" заменить цифрами "38 020";
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель сессии                    Секретарь
областного маслихата
К. Кульжанов                           Б. Чельпеков
УТВЕРЖДЕНО
решением областного маслихата
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению областного маслихата
от 6 декабря 2005 года N 13/230
"О внесении изменений в решение областного
маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/126
"Об областном бюджете на 2005 год"
ОБЛАСТНОЙ БЮДЖЕТ НА 2005 ГОД
Кат.
Кл
Пдк
Спк
Наименование
Утверж-
денный бюджет
Уточнен-
ный бюджет
Откло-
нение
I. ДОХОДЫ

1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2005 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 26 749 307 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 22 739 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 38 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34 430 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша - 3 937 316 мың теңге;
2) шығындар - 28 058 596 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1 309 289 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - 75 028 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 10 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 85 028 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 350 870 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 354 300 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 3 430 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 1 585 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1 585 131 мың теңге";
2) 2-тармақтың 1) тармақшасында:
бесінші абзацтағы "5,3" саны "5,8" санымен ауыстырылсын;
3) 2-тармақтың 4) тармақшасында:
бесінші абзацтағы "6,4" саны "6,3" санымен ауыстырылсын;
5-1 тармағында:
алтыншы абзацтағы "74 420" саны "89 755" санымен ауыстырылсын;
5-қосымшадағы 5-бағанадағы "74 420" саны "89 755" санымен ауыстырылсын;
5-5 тармағында:
бірінші абзацтағы "719 914" саны "704 982" санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "88 124" саны "73 192" санымен ауыстырылсын;
8 қосымшадағы 3-бағанадағы "88 124" саны "73 192" санымен ауыстырылсын.
9 тармақта:
бірінші абзацтағы "51 789" саны "42 720" санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "10 000" саны "4 700" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "41 789" саны "38 020" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                             Облыстық
Қ.Құлжанов                            мәслихат хатшысы
Б. Шелпеков
Облыстық мәслихатының шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 8/126 шешіміне өзгерістер мен
толықтыру енгізу туралы"
Облыстық мәслихатының 2005 жылғы
6 желтоқсандағы N 13/230 шешiмiне
1-ҚОСЫМША
2005 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТ
Сан
Сын
ІшкСын
Атауы
Бекітілген бюджет
Нақтыланған бюджет
Айырма
I. КІРІСТЕР