О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2004 года N 137 "Об объемах официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Костанайской области на 2005-2007 годы"
Решение Костанайского областного Маслихата от 25 февраля 2005 года N 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2005 года N 3354
Рассмотрев постановление акимата Костанайской области, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Костанайский  областной маслихат РЕШИЛ:

Қостанай облысының аудандары мен қалалары бюджеттерінің және облыстық бюджет арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемі туралы"»мәслихаттың 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 137 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2005 жылғы 25 ақпандағы N 157 шешімі. Қостанай облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 3 наурызда N 3354 тіркелген
Қостанай облысы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабының  1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 14 декабря 2004 года N 137 "Об объемах официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Костанайской области на 2005-2007 годы" (номер государственной регистрации 3296, "Костанай таны" N 9 от 26 января 2005 года, N 17 от 15 февраля 2005 года, "Костанайские новости" N 16 от 2 февраля 2005 года, N 20 от 9 февраля 2005 года, N 24 от 16 февраля 2005 года).

1. "Қостанай облысының аудандары мен қалалары бюджеттерінің және облыстық бюджет арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемі туралы» мәслихаттың 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N№137  шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тіркеу номері 3296, "Қостанай таңы" 2005 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2005 жылғы 15 ақпандағы N 17, "Костанайские новости" 2005 жылғы 2 ақпандағы N 16, 2005 жылғы 9 ақпандағы N 20, 2005 жылғы 16 ақпандағы N 24).

Подпункт 4) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" в сумме 28908 тысяч тенге согласно приложению 12";
2. Настоящее решение вводится в действие с момента государственной регистрации в департаменте юстиции и действует до 31 декабря 2007 года.
Председатель очередной сессии
Костанайского областного маслихата
Секретарь Костанайского
областного маслихата
Приложение 12 к решению маслихата
от 25 февраля 2005 года N 157
Дополнительные затраты местных бюджетов

Көрсетілген шешімнің 3-тармағының 4-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) 12-қосымшаға сәйкес "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы"»2002 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру үшін 28908 мың теңге сомасындағы қаржы".
2. Осы шешім әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 31 желтоқсанға дейін күші бар.
Қостанай облыстық мәслихатының
кезектi сессиясының төрағасы
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
Мәслихаттың 2005 жылғы 25 ақпандағы
N 157 шешіміне 12-қосымша