О плане мероприятий на 2005 год по реализации программы индустриально-инновационного развития области на 2004-2006 годы.
Решение Павлодарского областного Маслихата от 15 апреля 2005 года N 36/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 мая 2005 года за N 3016. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый план мероприятий на 2005 год по реализации программы индустриально - инновационного развития области на 2004-2006 годы (далее - План).
2. Департаменту финансов области обеспечить своевременое финансирование Плана.
3. Департаменту предпринимательства и промышленности области к 20 января 2006 года представить в постоянную комиссию областного маслихата по вопросам по экономике и бюджету информацию о выполнении Плана.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по вопросам экономике и бюджету.
Председатель сессии Г. Досжанова
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата (XI
(внеочередная) сессия III созыв)
от 15 апреля 2005 года N 36/11
"О плане мероприятий на 2005 год
по реализации программы
индустриально-инновационного
развития области на 2004-2006 годы"
План мероприятий на 2005 год
по реализации программы индустриально-инновационного
развития области на 2004-2006 годы
N п/п
Мероприятия
Форма завершения
Ответственные за исполнение (реализацию)
Срок исполнения
Предполагаемые расходы
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1. Анализ состояния индустриально-инновационного развития области
1.
Провести анализ перспективных направлений инвестиционной и инновационной деятельности по освоению новых производств в области
Научное исследование
Департамент предпринимательства и промышленности области
III квартал
400 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития
Областной бюджет
2.
Продолжить мониторинг промышленного,инвестиционного и инновационного потенциала области
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области
II - IVкварталы
Финансирование не требуется
3.
Продолжить формирование портфеля бизнес-планов инвестиционных проектов, направленных на создание новых производств
Портфель бизнес - планов
Департамент предпринимательства и промышленности области
В течение года
Финансирование не требуется
4.
Содействовать реализации инвестиционных и инновационных  проектов через государственные институты развития
Отчет акиму области
Департаментпредпринимательства и промышленности области
Ежеквартально
Финансирование не требуется

2004-2006 жылдарға арналған облыстың индустриалды-инновациялық дамуы бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2005 жылға арналған іс-шаралар жоспары туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 36/11 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 5 мамырда N 3016 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған облыста шағын және орта кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған  бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005 жылға арналған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) - бекiтiлсiн.
2. Облыс қаржы департаментi Жоспардың дер кезiнде қаржыландыруын қамтамасыз етсiн.
3. Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi 2006 жылдың  20 қаңтар мерзiмiне орай облыстық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына Жоспардың орындалуы  туралы ақпарат ұсынатын болсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар мәслихатының экономика және бюджет мәселелерi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы Г. Досжанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған XI (кезектен тыс) сессиясы)
2005 жылғы 15 сәуiрдегi "Облысты
индустриалды-инновациялық дамытудың
2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi 2005 жылға арналған
iс-шаралар жоспары туралы" N 36/11 шешiмiне
қосымша
Облысты индустриалды-инновациялық дамытудың 2004-2006
жылдарға арналған бағдарламасы және оны iске асырудың 2005
жылға арналған iс-шаралар жоспары
N
р/
с
Iс-шаралар
Аяқта
лу
нысаны
Орындауға
(iске
асыруға)
жауапты-
лар
Орын-
далу
мерзi-
мi
Болжамды
шығыстар
Қаржылан
дыру
көздерi
1
2
3
4
5
6
7
1. Облыстың индустриалды-инновациялық даму жай-күйiне талдау
1.
Облыстағы жаңа
өндiрiстi игеру
бойынша
инвестициялық
және
инновациялық
қызметтiң
перспективалық
бағыттарына
талдау жүргiзу
Ғылыми
зерттеу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
III
тоқсан
"Индустри-
алдық-инно
вациялық
даму
стратегия
сын iске
асыру"
13.265.
007.000
облыстық
бюджеттiк
бағдарлама
сы бойынша
400 мың
теңге
Облыстық
бюджет
2.
Облыстың
өнеркәсiптiк,
инвестициялық
және инновация-
лық мүмкiндiк-
терiне монито-
рингтi жалғас-
тыру
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
II-IV
тоқсан
дар
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
3.
Жаңа өндiрiстi
құруға
бағытталған
инвестициялық
жобалардың
бизнес-жоспарлар
қоржынын құруды
жалғастыру
Бизнес-
жоспар
лар
қоржыны
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Жыл
бойы
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
4.
Мемлекеттiк
даму институт-
тары арқылы
инвестициялық
және инновация-
лық жобаларды
iске асыруға
көмек көрсету
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Тоқсан
сайын
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi

2. Совершенствование работы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития
5.
Организовать освещение хода реализации стратегии и программы индустриально-инновационного развития области  через средства массовой информации
Информационно-пропагандистская работа
Департамент предпринимательства и промышленности области
В
течение года
200 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально - инновационного развития"
Областной бюджет
6.
Провести в городах области семинары-совещания с участием предпринимателей по вопросам индустриально-инновационного развития
Проведение семинаров-совещаний
Департамент предпринимательства и промышленности области, акимы городов
II квартал
600 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
7.
Провести региональную конференцию по вопросам вступления Казахстана во Всемирную торговую организацию с учетом основных направлений индустриально-инновационной политики
Проведение конференции
Департамент предпринимательства и промышленности области
III квартал
350 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
8.
Организовывать участие промышленных предприятий области в выставках, конкурсах и бизнес-встречах по индустриально-инновационному развитию, проводимых в республике и за рубежом
Участие предприятий в выставках, конкурсах, проведение бизнес-встреч, "круглых столов"
Департамент предпринимательства и промышленности области
В течение года
600 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
3. Инновационная политика и состояние научно-технического развития
9.
Создать научно-технологический парк на базе Павлодарского государственного университета им. С. Торайгырова
Создание научно -технологического парка
Павлодарский государственный университет им. С. Торайгырова(по  согласованию)
III квартал
Финансовые источники, не запрещенные законодательством Республики Казахстан
10.
Организовать работу экспертной инженерно-технической  группы по рассмотрению  инновационных разработок и предложений
Формирование,  отбор, экспертиза инновационных разработок
Департамент предпринимательства и промышленности области
В течение года
400 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
11.
Провести научно-практическую конференцию по вопросам активизации инновационной деятельности "Интеграция науки и промышленности - решающий фактор развития экономики Республики Казахстан"
Проведение научно-практической конференции
Департамент предпринимательства и промышленности области
II квартал

2. Индустриалды-инновациялық даму стратегиясын iске асыру
жөнiндегi жұмыстарды жетiлдiру
5.
Облыстың
индустриалдық-
инновациялық
даму стратегиясы
мен бағдарламала
рының iске асу
барысын бұқара-
лық ақпараттық
құралдар арқылы
жариялауды
ұйымдастыру
Ақпарат
тық-на-
сихат
жұмысы
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Жыл
бойы
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 200 мың теңге
Облыстық
бюджет
6.
Облыс қалаларын-
да кәсiпкерлер-
дiң қатысуымен
индустриалды-
инновациялық
даму мәселесi
бойынша семинар-
кеңестер өткiзу
Семи-
нар-ке-
ңестер
өткiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi,
қалалар
әкiмдерi
II
тоқсан
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 600 мың теңге
Облыстық
бюджет
7.
Индустриалды-
инновациялық
саясаттың
негiзгi
бағыттарын
ескере отырып
қазақстанның
Дүниежүзiлiк
сауда ұйымына
ену мәселесi
жөнiнде өңiрлiк
конференция
өткiзу
Конфе-
ренция
өткiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
III
тоқсан
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 350 мың теңге
Облыстық
бюджет
8.
Республика мен
шет елдерде
өткiзiлетiн
индустриалды-
инновациялық
даму жөнiндегi
көрмелерге,
конкурстарға
және бизнес-
кездесулерге
облыс өнеркәсiп
кәсiпорындарының
қатысуын ұйымдас
тыру
Кәсiпор
ындар-
дың
көрме-
лерге,
конкурс
тарға
қаты-
суы,
бизнес-
кездесу
лер,
"дөңге-
лек
үстел-
дер"
өткiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Жыл
бойы
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 600 мың теңге
Облыстық
бюджет
3. Инновациялық саясат және ғылыми-техникалық дамудың
жай-күйi
9.
С. Торайғыров
атындағы Павло-
дар мемлекеттiк
университетiнiң
базасында ғылы-
ми-техникалық
парк құру
Ғылыми-
техноло
гиялық
парк
құру
С.Торай-
ғыров
атындағы
Павлодар
мемлекет-
тiк уни-
верситетi
(келiсiм
бойынша)
III
тоқсан
Қазақ-
стан
Республи
касының
заңнама
сымен
тыйым
салынба
ған
қаржы
көздерi
10.
Инновациялық
әзiрлеме мен
ұсыныстарды
қарау жөнiндегi
инженерлiк-техни
калық сараптама
тобының жұмысын
ұйымдастыру
Иннова
циялық
әзiрле
мелердi
қалып-
тасты-
ру,
iрiк-
теу,
сарап-
тау
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Жыл
бойы
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 400 мың теңге
Облыстық
бюджет
11.
"Ғылым мен
техниканың
ықпалдастығы -
Қазақстан
Республикасы
экономикасын
дамытудың
шешушi факторы"
атты инновация-
лық қызметтi
жандандыру мәсе-
лесi бойынша
ғылыми-тәжiрибе-
лiк конференция
өткiзу
Ғылыми-
тәжiри
белiк
конфе-
ренция
өткiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
II
тоқсан

450 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
12.
Оказать содействие в работе  Экибастузского научно - технического центра
Отчет акиму области
Департаментпредпринимательства и промышленности области
IV квартал
Финансирование не требуется
13.
Провести научно-практическую конференцию "Интеллектуальная собственность: регистрация и защита прав, оценка и конвертации"
Проведение научно-практической конференции
Департамент
предпринимательства и промышленности области
II-IV кварталы
300 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
4. Совершенствование системы стандартизации и сертификации
14.
Проводить работу по содействию в разработке на предприятиях области системы менеджмента качества и экологического менеджмента в соответствии с требованиями международных стандартов
Консультации, методическая помощь
Департаментпредпринимательства и промышленности области,  Павлодарский филиал ОАО "Национальный центр экспертизы и сертификации" (по согласованию)
В течение года
Финансирование не требуется
15.
Организовать учебно-методические семинары для предприятий области по вопросам внедрения систем менеджмента качества, соответствующих требованиям международных стандартов
Проведение обучающих семинаров
Департаментпредпринимательства и промышленности области
II квартал
2200 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной бюджет
16.
Организовать регулярное информирование предприятий области об отечественном и международном опыте применения стандартизации в сфере инновационной деятельности
Информация в средствах массовойинформации
Департаментпредпринимательства и промышленности области
В течение года
200 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной  бюджет
17.
Организовать конкурсы на соискание премий "За достижения в области качества" и "Лучшие товары Казахстана" в целях стимулирования отечественных предприятий, внедряющих инновации и современные технологии
Проведение конкурса
Департаментпредпринимательства и промышленности области
III квартал
300 тыс. тенге по областной бюджетной программе 13.265.007.000 "Реализация стратегии индустриально-инновационного развития"
Областной  бюджет
5. Состояние спроса и предложения по трудовым ресурсам, подготовка кадров
18.
Проводить мониторинг спроса и предложения рабочей силы в разрезе специальностей, требуемых для промышленных предприятий
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области
Ежеквартально
Финансирование не требуется
19.
Обеспечивать профессиональную подготовку и переподготовку рабочих по техническим специальностям в соответствии с потребностями промышленных предприятий области
Обучение, подготовка и переподготовка кадров
Департамент образования области
В течение года
10,56 млн.тенге по областной бюджетной программе  263.031.030 "Профессиональные школы и лицеи"
Областной бюджет
20.
Обеспечивать повышение квалификации, подготовку и переподготовку инженерно- технических кадров в соответствии с потребностями промышленных предприятий области
Обучение, подготовка и переподготовка кадров
Павлодарский государственный университет им.  С. Торайгырова (по согласованию), Павлодарский университет (по согласованию)
В течение года
Финансовые источники, не запрещенные законодательством Республики Казахстан

"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 450 мың теңге
Облыстық
бюджет
12.
Екiбастұз
ғылыми- техника-
лық орталығы
жұмысына көмек
көрсету
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
IV
тоқсан
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
13.
"Санаткерлiк
меншiк: тiркеу
және құқық
қорғау, бағалау
және айырбастау"
ғылыми-тәжiрибе-
лiк конферен-
циясын өткiзу
Ғылыми-
тәжiри
белiк
конфе-
ренция
өткiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
II-IV
тоқсан
дар
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 300 мың теңге
Облыстық
бюджет
4. Стандарттау және сертификаттау жүйесiн жетiлдiру
14.
Халықаралық
стандарттар
талаптарына
сәйкес облыс
кәсiпорындарында
сапа менеджментi
және экологиялық
менеджмент
жүйелерiн
әзiрлеуге көмек
көрсету жұмыста-
рын жүргiзу
Кеңес
тер,
әдiсте
мелiк
көмек
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi,
"Сараптама
және
сертификат
тау ұлттық
орталығы"
ААқ-тың
Павлодар
филиалы
(келiсiм
бойынша)
Жыл
бойы
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
15.
Халықаралық
стандарттар
талаптарына
сәйкесетiн сапа
менеджментi
жүйесiн енгiзу
мәселесi
бойынша облыс
кәсiпорындары
үшiн
оқу-әдiстемелiк
семинарларын
ұйымдастыру
Оқыту
семинар
ларын
жүргiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
II
тоқсан
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 2200 мың теңге
Облыстық
бюджет
16.
Облыс
кәсiпорындарын
инновациялық
қызмет саласында
стандарттауды
қолданудың
отандық және
халықаралық
тәжiрибесi
туралы жиi
хабардар етудi
ұйымдастыру
Бұқара
лық
ақпарат
құралда
рындағы
ақпарат
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Жыл
бойы
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 200 мың теңге
Облыстық
бюджет
17.
Инновация мен
осы заманғы
технологияны
енгiзушi отандық
кәсiпорындарды
ынталандыру
мақсатында "Сапа
саласындағы
жетiстiктерi
үшiн" сыйлығына
жарыс және
"Қазақстанның
үздiк товарлары"
конкурстарын
өткiзу
Конкурс
өткiзу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
III
тоқсан
"Индустриалдық-инновациялық даму стратегиясын iске асыру" 13.265.007.000 облыстық бюджеттiк бағдарламасы бойынша 300 мың теңге
Облыстық
бюджет
5. Еңбек ресурстары жөнiндегi сұраным мен ұсыныстың
жай-күйi, кадрларды даярлау
18
Өнеркәсiп
кәсiпорындары
үшiн қажеттi
мамандардың
жұмыс күшiне
сұранымы мен
ұсынысына
мониторинг
жүргiзу
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Тоқсан
сайын
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
19.
Облыс өнеркәсiп
кәсiпорындарының
қажеттiлiгiне
сәйкес техника-
лық мамандық
бойынша жұмыс-
шыларды кәсiби
даярлау және
қайта даярлауды
қамтамасыз ету
Кадрлар
ды оқы-
ту,
даярлау
және
қайта
даярлау
Облыс
бiлiм
беру депар-
таментi
Жыл
бойы
"Кәсiби  мектептер және лицейлер" облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша   10,56 млн. теңге
Облыстық
бюджет
20.
Облыс өнеркәсiп
кәсiпорындарының
қажеттiлiгiне
сәйкес инженер-
лiк-техникалық
кадрлардың
бiлiктiлiгiн
көтеру, даярлау
және қайта
даярлауды
қамтамасыз ету
Кадрлар
ды оқы-
ту,
даярлау
және
қайта
даярлау
С. Торай-
ғыров
атындағы
Павлодар
мемлекет-
тiк уни-
верситетi
(келiсiм
бойынша),
Павлодар
универси-
тетi
(келiсiм
бойынша)
Жыл
бойы
Қазақ-
стан
Республи
касының
заңнама
сымен
тыйым
салынба
ған
қаржы
көздерi

6. Инфраструктура
21.
Обеспечить реконструкцию и модернизацию систем телефонной связи области (строительство волоконно-оптической линии связи, создание метро сети передачи данных, установка цифровых АТС)
Создание новых мощностей
Областная  дирекция телекоммуникаций АО "Казахтелеком" (по согласованию)
В течение года
Финансовые источники, не запрещенные законодательством Республики Казахстан
22.
Проводить работу по координации вопросов строительства электролизного завода в   г. Павлодаре в целях создания металлургического кластера
Информация акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области
В
течение года
Финансирование не требуется
23.
Проводить эффективную тарифную политику в сфере услуг субъектов естественной монополии на местном уровне
Информация акиму области
Департамент регулирования деятельности естественных монополий и защиты конкуренции области
II квартал
Финансирование не требуется
7. Региональная экологическая политика
24.
Осуществлять мониторинг выполнения областной программы по охране окружающей среды
Отчет акиму области
Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования  области
В течение года
Финансирование не требуется

6. Инфрақұрылым
21.
Облыстың телефон
байланысы жүйе-
сiн қайта құру
мен  жаңғыртуды
қамтамасыз ету
(талшықты-оптика
лық байланыс
желiсiнiң
құрылысын салу,
деректердi
берудiң метро
желiсiн құру,
сандық АТС
ортану)
Жаңа
қуатты
құру
"Қазақтеле
ком" АҚ
телекомму
никациясы-
ның облыс-
тық дирек-
циясы
(келiсiм
бойынша)
Жыл
бойы
Қазақ-
стан
Республи
касының
заңнама
сымен
тыйым
салынба
ған
қаржы
көздерi
22.
Металлургия
кластерiн құру
мақсатында
Павлодар
қаласында
электролиз
зауытының
құрылысын салу
мәселесiн
үйлестiру
жөнiндегi
жұмысты
жүргiзу
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
Жыл
бойы
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
23.
Жергiлiктi
деңгейде табиғи
монополиялар
субъектiлерiнiң
қызмет
көрсетулерi
саласында
тиiмдi тарифтiк
саясат жүргiзу
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
табиғи
монополия
лардың
қызметiн
реттеу
және
бәсекелес-
тiктi
қорғау
департамен
тi
II
тоқсан
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi
7. Өңiрлiк экологиялық саясат
24.
Қоршаған ортаны
қорғау жөнiндегi
облыстық бағдар-
ламалар орын-
далуының мони-
торингiн жүзеге
асыру
Облыс
әкiмiне
есеп
Облыс
табиғи
ресурстар
және
табиғат
пайдалану
ды реттеу
департамен
тi
Жыл
бойы
Қаржылан
дыру
талап
етiлмей-
дi