О внесении дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы"
Решение внеочередной XII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 28 января 2005 года N 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 февраля 2005 года за N 643. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 164
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 164.
Зарегистрировано в департаменте юстиции г. Алматы 04.04.2003 года N 521, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 16.04.2003 года, "Алматы Акшамы" от 12.04.2003 года, внесены изменения и дополнения решением XXV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 11.06.2003 года, зарегистрировано за N 536 от 20.06.2003 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 19.07.2003 года, "Алматы Акшамы" от 01.07.2003 года, решением VIII-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва N 68 от 29.07.2004 года, зарегистрировано за N 613 от 06.08.2004 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 17.08.2004 года, "Алматы Акшамы" от 12.08.2004 года
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Маслихата города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнить решение XXIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" пунктами 1-1, 1-2 следующего содержания:
"1-1. Утвердить размеры ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы табака и табачных изделий в местах торговли ими и для обозначения таких мест на территории города Алматы, согласно приложению 2.", прилагается;
"1-2. Средства, поступившие от размещения рекламы табака и табачных изделий, направлять в доход бюджета, для дальнейшего использования на охрану здоровья населения.".
2. Рекомендовать акиму города Алматы:
1) разработать и утвердить Правила о порядке и условиях размещения рекламы табака и табачных изделий в городе Алматы;
2) разработать и представить на утверждение в Маслихат города Алматы региональную программу "Алматы, свободный от табачного дыма" на 2005-2007 г.г.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.), председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель
внеочередной XII-й сессии
Маслихата города Алматы
III-го созыва                               А. Кузнецов
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                               Т. Мукашев
Приложение
к решению N 113 от 28 января 2005 года
внеочередной XII-й сессии Маслихата города
Алматы III-го созыва "О внесении изменений и
дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля
2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной
платы за размещение наружной (визуальной)
рекламы на территории города Алматы"
"Приложение N 2
к решению XXIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата II-го созыва от
27 февраля 2003 года "Об утверждении
ставок ежемесячной платы за размещение
наружной (визуальной) рекламы
на территории города Алматы"
СТАВКИ ЕЖЕМЕСЯЧНОЙ ПЛАТЫ (ЗА ОДНУ СТОРОНУ) В
МЕСЯЧНЫХ РАСЧЕТНЫХ ПОКАЗАТЕЛЕЙ (МРП) ЗА РАЗМЕЩЕНИЕ
НАРУЖНОЙ (ВИЗУАЛЬНОЙ) РЕКЛАМЫ ТАБАКА И ТАБАЧНЫХ
ИЗДЕЛИЙ В МЕСТАХ ТОРГОВЛИ ИМИ И ДЛЯ ОБОЗНАЧЕНИЯ
ТАКИХ МЕСТ НА ТЕРРИТОРИИ ГОРОДА АЛМАТЫ
Вид рекламы
Ставки ежемесячной платы
Реклама площадью до 1 м 2   в местах  торговли
60 МРП
Реклама площадью свыше 1 м 2   в местах торговли
600 МРП
Рекламный объект площадью до 1 м 2 , для обозначения места торговли табаком и табачными изделиями
500 МРП
Рекламный объект площадью свыше 1 м 2 , для обозначения места торговли табаком и табачными изделиями
1000 МРП
Председатель
внеочередной XII-й сессии
Маслихата города Алматы
III-го созыва                           А. Кузнецов
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                            Т. Мукашев

"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастырғандығы үшiн ай сайынғы төлем мөлшерлемелерiн бекiту туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХI-сессиясының шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
ІIІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІІ сессиясының 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 113 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 08 ақпанда N 643 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 164 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 164 шешімімен .
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  7 бабына сәйкес III-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастырғандығы үшiн ай сайынғы төлем мөлшерлемелерiн бекiту туралы" II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ХХI-сессиясының  шешiмi  мына мазмұндағы 1-1, 1-2 тармақшалармен толықтырылсын:
"1-1. N 2 қосымшаға сәйкес темекi және темекi бұйымдарының сыртқы және көрнекi жарнамасын оларды сататын орындарда орналастыру және Алматы қаласының аумағында осындай орындарды белгiлеу үшiн ай сайынғы төлем мөлшерлемелерiнiң көлемдерi бекiтiлсiн, қоса берiлiп отыр.
1-2. Темекi және темекi бұйымдарын орналастырудан түскен қаражат халықтың денсаулығын қорғау үшiн пайдалануға, бюджет кiрiсiне жiберiлсiн."
2. Алматы қаласының әкiмiне ұсынылсын:
- Алматы қаласында темекi және темекi бұйымдарының жарнамасын орналастырудың тәртiбi мен шарттары туралы ереженi әзiрлеу мен бекiту;
- 2005-2007 жылдарға арналған "Алматыны темекi түтiнiнен арылту" Алматы өңiрлiк бағдарламасын әзiрлеу және оны Мәслихаттың бекiтуiне ұсыну.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссияға (А.И.Шелипанов) және Алматы қаласы бойынша Салық комитетiнiң төрағасы Қ.Е.Байедiловке жүктелсiн.
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихаты кезектен тыс ХII-шi
сессиясының төрағасы
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекi)
жарнаманы орналастырғандығы үшiн ай сайынғы
төлем мөлшерлемелерiн бекiту туралы"
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының
2003 жылғы 27 ақпандағы ХХIV-сессиясының
шешiмiне өзгерістер мен толықтырулар енгiзу
туралы" ІІІ-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының
2005 жылғы 28 қаңтардағы кезектен тыс
ХІІ-сессиясының N 113 шешіміне қосымша
"Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекi)
жарнаманы орналастырғандығы үшiн ай сайынғы
төлем мөлшерлемелерiн бекiту туралы"
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының
2003 жылғы 27 ақпандағы ХХIV-сессиясының
шешiмiне N 2 қосымша
Темекі және темекі бұйымдарының сыртқы (көрнекі)
жарнамасын оларды сататын орындарда
орналастырғандығы және Алматы қаласының
аумағында осындай орындарды белгілеу үшін айлық
есептемелік көрсеткіштердегі (АЕК) Ай
сайынғы төлемінің мөлшерлемелері
Жарнама түрі
Ай сайынғы төлем мөлшерлемесі
1. Сауда орындарындағы 1 ш.м.-ға дейінгі жарнама алаңы
60 АЕК
2. Сауда орындарындағы 1 ш.м.-дан жоғары жарнама алаңы
600 АЕК
3. Темекі және темекі бұйымдарының сауда орындарын белгілеуге арналған көлемі 1 ш.м. дейінгі жарнама нысанасы
500 АЕК
4. Темекі және темекі бұйымдарының сауда орындарын белгілеуге арналған көлемі 1 ш.м.-дан жоғары жарнама нысанасы
1000 АЕК
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихаты кезектен тыс ХII-шi
сессиясының төрағасы
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы