О внесении изменения в решение N 92 XI-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 9 декабря 2004 года "Об утверждении ставок платы за загрязнение окружающей среды, размеров компенсационной (восстановительной) стоимости вынужденного сноса зеленых насаждений по городу Алматы и ставок платы за использование особо охраняемой природной территории на 2005 год"
Решение XVII сессии Маслихата города Алматы III-го созыва N 173 от 29 июля 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 августа 2005 года за N 667. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 20 января 2006 года N 103
Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 20 января 2006 года N 103
_______________________________
В соответствии со статьей 4  Закона  Республики Казахстан о введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"  (Налоговый кодекс) Маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение  N 92 XI сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 9 декабря 2004 года "Об утверждении ставок платы за загрязнение окружающей среды, размеров компенсационной (восстановительной) стоимости вынужденного сноса зеленых насаждений по городу Алматы и ставок платы за использование особо охраняемой природной территории на 2005 год" (Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы N 633 от 24.12.2004г., опубликовано в газетах "Алматы Акшамы" - N 4 от 13.01.2005г., "Вечерний Алматы" - N 6-8 от 13.01.2005г.) следующее изменение:
в приложении N 1 "Ставки платы за загрязнение окружающей среды по городу Алматы на 2005 год" к указанному решению пункт 5 исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии и вопросам ЧС (Биртанов А.Б.) и заместителя акима города Алматы Шамсутдинова Р.Ш.
Председатель
XVII-й сессии Маслихата города
Алматы III-го созыва                     К.Баймухамбетов
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                            Т.Мукашев

III-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының 2004 жылғы 9 желтоқсандағы XI сессиясының "2005 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер мөлшермелерін, жасыл желектерді еріксіз кескені үшін өтемдік (қалпына келтіру) құнын және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғандығы үшін төлемдер мөлшермелерін бекіту туралы" N 92 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХVІІ сессиясының 2005 жылғы 29 шілдедегі N 173 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 10 тамызда N 667 тіркелді Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 103 хаты
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 103 хаты
__________________________
Қазақстан Республикасының«"Салықтар және бюджетке өзге төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасы  заңының 4 бабы негізінде III-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. III-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының 2004 жылғы 9 желтоқсандағы XI сессиясының 2005 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер мөлшермелерін, жасыл желектерді еріксіз кескені үшін өтемдік (қалпына келтіру) құнын және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғандығы үшін төлемдер мөлшермелерін бекіту туралы N 92  шешіміне (Алматы қаласының Әділет департаментінде 24.12.2004ж. N 633 рет санымен тіркеліп, 13.01.2005ж. N 4 "Алматы ақшамы", 13.01.2005ж. N 6-8 "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің«"Алматы қаласы бойынша 2005 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер мөлшермелері N 1 қосымшасының 5 тармағы  жойылған деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Б.Біртанов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р.Ш.Шамсутдиновқа жүктелсін.
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихаты XVII-сессиясының
төрағасы                       К. Баймұхамбетов
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы          Т. Мұқашев