Об организации и проведении массовой иммунизации населения в возрасте от 15 до 25 лет против кори и краснухи в Северо-Казахстанской области
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области N 47 от 21 февраля 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2005 года N 1518. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", на основании Распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 2005 года N 11-р "Об организации и проведении массовой иммунизации населения в возрасте от 15 до 25 лет против кори и краснухи в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Провести в области с 21 февраля по 7 марта 2005 года массовую иммунизацию населения в возрасте от 15 до 25 лет против кори и краснухи.
2.Поручить областным департаментам здравоохранения и государственного санитарно-эпидемиологического надзора, управлению внутренних дел, акимам районов и города Петропавловска, и рекомендовать департаменту Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области (по согласованию) и управлению Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области (по согласованию) обеспечить организацию и проведение мероприятий, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Областным департаментам здравоохранения и государственного санитарно-эпидемиологического надзора представить информацию о проведении мероприятий, указанных в пункте 1 настоящего постановления, в акимат области и Министерство здравоохранения Республики Казахстан к 25 марта 2005 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области Нуракаева Е.Е.
Аким области

Солтүстік Қазақстан облысында 15 жастан 25 жасқа дейінгі тұрғындардың қызылша мен қызамыққа қарсы жаппай иммундауды ұйымдастыру және өткізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2004 жылғы 21 ақпандағы N 47 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 3 наурызда N 1518 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік бас?ару туралы» Қазақстан Республикасының 2001жылғы 23 қаңтардағы N 148  Заңы  27 бабы 1тармағы 14-1) тармақшасына сәйкес, «Қазақстан Республикасында 15 жастан 25 жасқа дейінгі тұрғындардың қызылша мен қызамыққа қарсы жаппай иммундауды ұйымдастыру және өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 22 қаңтардағы N 11-р  әкімінің  негізінде облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.2005 жылдың 21 ақпанынан 7 наурызына дейін 15 жастан 25 жасқа дейінгі тұрғындардың қызылша мен қызамыққа қарсы жаппай иммундалуын өткізсін.
2. Осы қаулының 1 тармағында көрсетілген іс-шараларды ұйымдастырылуы мен өткізілуін қамтамасыз ету облыстық денсаулық сақтау және мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттеріне, ішкі істер басқармасына, аудандар мен Петропавл қаласының әкімдеріне тапсырылсын және Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің департаментіне (келісім бойынша) және Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің басқармасына (келісім бойынша) ұсынылсын.
3.Облыстық денсаулық сақтау және мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттері осы қаулының 1 тармағында көрсетілген іс-шаралардың өткізілуі туралы ақпаратты облыс әкімдігі мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне 2005 жылдың 25 наурызы берсін.
4.Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Е.Е.Нұрақаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі