Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Решение Атырауского областного Маслихата от 30 ноября 2005 года N 263-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2005 года за N 2454. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 31 марта 2010 года N 317-IV
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 31.03.2010 N 317-IV.
В соответствии с пунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 481, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан и рассмотрев представленное акиматом области постановление от 10 ноября 2005 года N 312 "Об утверждении размеров ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников", областной маслихат на XVII сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам, экологии.
Председатель XVII сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение
к решению областного маслихата
от 30 ноября 2005 года N 263-III
РАЗМЕР
ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников бассейн рек Урала, Уила, Сагиза, Эмбы, Волги и Каспийского моря

Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 қарашадағы N 263-ІІІ шешімі Атырау облыстық әділет Департаментінде 2005 жылғы 28 желтоқсанда N 2454 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 317-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2010.03.31 N 317-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі N 481 Су кодексінің 38 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес және облыстық әкімияттың 2005 жылғы 10 қарашадағы N 312 "Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" ұсынылған қаулысын қарап, облыстық мәслихат XVII сессиясында шешім етті:
1. Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшерлері қосымшаға сай бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Облыстық мәслихат XVII сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2005 жылғы 30 қарашадағы
N 263-III шешіміне қосымша
Каспий теңізінің және Жайық, Ойыл, Сағыз, Ембі, Қиғаш өзендерінің бассейіндерінің жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ставкаларының мөлшері