О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Восточно-Казахстанской области
Решение XI сессии Восточно-Казахстанского областного Маслихата III созыва от 31 мая 2005 года N 11/158-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2005 года за N 2378. Утратило силу - решением ВКО маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/225-IV
Сноска. Утратило силу - решением ВКО маслихата от 21.12.2009 года № 17/225-IV.
В соответствии со статьей 454 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других платежах в бюджет", статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Восточно-Казахстанской области согласно приложению.

Шығыс Қазақстан облысының жер беті су көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлем ставкалары туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 31 мамырдағы N 11/158-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 11 маусымда N 2378 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/225-IV
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2009.12.21 № 17/225-IV шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің  454-бабына , Қазақстан Республикасы Су кодексінің  38-бабына ,   "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының жер беті су көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлем ставкалары бекітілсін.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области и вводится в действие с 01 января 2005 года.
Председатель сессии
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 31 мая 2005 года N 11/158-III
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников
по Восточно-Казахстанской области
Вид специального водопользования
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги, тиын/куб.м.
Промышленность, включая теплоэнергетику, тиын/куб.м
Сельское хозяйство, тиын/куб.м
Бассейны рек, озер, морей
Прудовые хозяйства, осуществляющие забор из водных источников, тиын/куб.м
Рыбное хозяйство,  потребители, производящие отлов рыбы на водных источниках, тенге/тонна
Гидроэнергетика, тиын/кВт.час
Водный транспорт, тиын/т.км
Бассейн реки Иртыш

2. Осы шешім Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2005 жылғы
31 мамырдағы N 11/158-III
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысының жер беті су көздерінің
су ресурстарын пайдалану үшін төлем ставкалары
Арнаулы су пайдалану түрі
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызмет, тиын/текше метр
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қосумен, тиын/текше метр
Ауыл шаруашылығы, тиын/текше метр
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашылықтары, тиын/текше метр
Су көздерінен балық аулауды жүргізетін балық шаруашылығы, тұтынушылар, теңге/тонна
Өзен, көл, теңіз бассейндері
Гидроэнергетика, тиын/кВт сағаты
Су көлігі, тиын/т. шақырым
Ертіс өзенінің бассейні