О внесении изменений в решение от 14 апреля 2005 года N 13/4 "О внесении изменений и дополнений в решение от 29.07.2004 года N 7/6 "О правилах благоустройства, обеспечения санитарного состояния, охраны земель и зеленых насаждений в городе Усть-Каменогорске"
Решение XIV сессии Усть-Каменогорского городского маслихата третьего созыва от 6 июня 2005 года N 14/15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июля 2005 года за N 5-1-1. Утратило силу - решением V сессии Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 мая 2012 года N 5/2-V
Сноска. Утратило силу - решением V сессии Усть-Каменогорского городского маслихата от 24.05.2012 N 5/2-V.
Рассмотрев протест прокурора города от 26 мая 2005 года N 7-265-05 на решение маслихата от 14 апреля 2005 года N 13/4 "О внесении изменений и дополнений в решение от 29 июля 2004 года N 7/6 "О правилах благоустройства, обеспечения санитарного состояния, охраны земель и зеленых насаждений в городе Усть-Каменогорске" (регистрационный номер 2319, опубликовано в газетах "Дидар" 14 мая 2005 года и "Рудный Алтай" 14 мая 2005 года), в соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Протест прокурора города удовлетворить.
2. Внести в решение от 14 апреля 2005 года N 13/4 "О внесении изменений и дополнений в решение от 29 июля 2004 года N 7/6 "О правилах благоустройства, обеспечения санитарного состояния, охраны земель и зеленых насаждений в городе Усть-Каменогорске" следующие изменения:
1) в подпункте 3) пункта 8 Раздела 1 слова "50 метров по периметру" заменить словами "10 метров по периметру";
2) в пункте 48 слово "обязаны" заменить словом "вправе";
3) подпункт 3) пункта 103 изложить в новой редакции:
"в период строительства производить уборку автодороги на участке ее загрязнения колесами автотранспорта, выходящего со строительной площадки и прилегающей к забору территории, в пределах закрепленной территории";
4) раздел 16 "Обеспечение рассмотрения дел об административных правонарушениях при нарушении водителями транспортных средств Правил благоустройства, обеспечения санитарного состояния, охраны земель и зеленых насаждений в городе Усть-Каменогорске" исключить.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата

2005 жылғы 14 сәуірдегі N 13/4 "Өскемен қаласын көркейту, санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, жерлер мен жасыл желектерді қорғау ережесі туралы" 2004 жылғы 29 шілдедегі N 7/6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
III шақырылған Өскемен қалалық мәслихатының XIV сессиясының 2005 жылғы 6 маусымдағы N 14/15 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2005 жылғы 1 шілдеде N 1 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының V сессиясының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 5/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының V сессиясының 2012.05.24 N 5/2-V шешімімен.
Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 13/4 "Өскемен қаласын көркейту, санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, жерлер мен жасыл желектерді қорғау ережесі туралы" 2004 жылғы 29 шілдедегі N 7/6  шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (тіркеу нөмірі 2319, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 14 мамырда жарияланған және "Рудный Алтай" газетінде 2005 жылғы 14 мамырда жарияланған) шешіміне қала прокурорының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 7-265-05 наразылығын қарап және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қала прокурорының наразылығы қанағаттандырылсын.
2. Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 13/4 "Өскемен қаласын көркейту, санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, жерлер мен жасыл желектерді қорғау ережесі туралы" 2004 жылғы 29 шілдедегі N 7/6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 бөлімнің 8 тармағының 3) тармақшасындағы "периметрі бойынша 50 метр" сөздері "периметрі бойынша 10 метр" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 48 тармақтағы "орындау қажет" сөзі "орындауға ерікті" сөзімен ауыстырылсын;
3) 103 тармағындағы 3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"құрылыс кезінде оның учаскелерінде құрылыс аумағынан шыққан автокөлік дөңгелектерімен ластанған автожолдарды және бекітілген аумақ шегіндегі қоршауға іргелес аумағында тазарту жұмыстарын жүргізу";
4) 16 бөлім "Көлік құралдарының жүргізушілерімен Өскемен қаласын көркейту, санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, жерлер мен жасыл желектерді қорғау Ережелерін бұзғаны үшін әкімшілік құқық бұзушылық істерінің қаралуын қамтамасыз ету" алынып тасталсын.
3. Осы шешім әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап іске қосылады.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы