О внесении дополнений в решение от 30 декабря 2004 года N 13/3-III "Об утверждении Правил о порядке осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение ХХ сессии Риддерского городского маслихата III созыва Восточно-Казахстанской области от 14 сентября 2005 года N 20/7-III. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 октября 2005 года N 5-4-4. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2006 года N 26/8-III
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2006 N 26/8-III.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", на основании решения Риддерского городского маслихата от 31 декабря 2004 года N 13/10-III "О бюджете города Риддера на 2005 год", согласно предложений, внесенных акимом города Риддера, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в пункт 1 утвержденного приложения к решению ХІІІ сессии городского маслихата от 30 декабря 2004 года N 13/3-III "Об утверждении Правил о порядке осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан" (зарегистрировано 24 января 2005 года N 2144, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 28 января 2005 года N 4) следующие дополнения:
1) Раздел 2 "Право на получение выплат" дополнить:
пунктом 6.1 следующего содержания: "Право на единовременную материальную помощь в связи с понесенными затратами на ремонт фасадов домов имеют следующие социально-защищаемые слои населения: получатели пенсионных выплат, государственных социальных и специальных государственных пособий; лица, зарегистрированные в отделе занятости и социальных программ как безработные; категория низкооплачиваемых граждан с доходом, не превышающим 15 МРП; многодетные, неполные семьи с доходом, не превышающим 15 МРП.";
пунктом 6.2 следующего содержания: "Получателями материальной помощи на оформление подписки газет "Рудный Алтай", "Казахстанская правда", "Егемен Казахстан", "Дидар", "Лениногорская правда", "Вечерка" являются участники и инвалиды Великой Отечественной войны, ветеранский актив города Риддера.";
2) Раздел 3 "Порядок и условия осуществления ежемесячных и единовременных социальных выплат" пункт 8 дополнить подпунктами следующего содержания:
"3) лица, претендующие на получение единовременной материальной помощи в связи с понесенными затратами на ремонт фасадов домов, предоставляют следующие документы:
заявление о выделении помощи;
копия РНН;
копия удостоверения личности;
копия пенсионного удостоверения;
документ, подтверждающий доход (справка о заработной плате, справка о постановке на учет для безработных);
копия домовой книги;

2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 13/3-III "Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік төлем жүргізудің тәртібі туралы Ережелерді бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Риддер қалалық мәслихатының ХХ сессиясының N 20/7-III 2005 жылғы 14 қыркүйектегі шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2005 жылғы 3 қазаңда N 5-4-4 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 26/8-III шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2006.04.21 N 26/8-III шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 13/10-ІІІ "2005 жылға Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының шешімі негізінде, Риддер қаласы әкімі енгізген ұсынысқа сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 13/3-ІІІ "Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік төлем жүргізудің тәртібі туралы Ережелерді бекіту туралы" қалалық мәслихаттың ХІІІ сессиясы шешімінің бекітілген қосымшасының 1 тармағына (2005 жылы 24 қаңтарда тіркелді, N 2144, "Лениногорская правда" газетінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 4 нөмірінде басылды) келесі толықтырулар енгізілсін:
1) 2 бөлім "Төлем алу құқығы" толықтырылсын:
мына мазмұндағы 6.1 тармақшасымен: "Үйлердің қасбетін жөндеуге кеткен шығындарға байланысты бір жолғы материалдық көмек алуға келесі қорғауға алынған халықтың әлеуметтік жігі құқылы: зейнеткерлік төлем, мемлекеттік әлеуметтік және арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде жұмыссыз ретінде тіркелген адамдар, кірісі 15 АЕК аспайтын еңбекақысы төмен азаматтар санаты, кірісі 15 АЕК аспайтын көпбалалы, тұрмысы орта жанұялар.";
мына мазмұндағы 6.2 тармақшасымен: "Рудный Алтай", "Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан", "Дидар", "Лениногорская правда", "Вечерка" газеттеріне жазылуды ресімдеуге материалдық көмек алушылар қатарына Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектері, Риддер қаласының ардагерлер белсенділері жатады.";
2) 3 бөлім "Ай сайынғы және бір жолғы әлеуметтік төлем жүргізудің шарттары мен тәртібі" 8 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
3) үйлердің қасбетін жөндеуге кеткен шығындарға байланысты бір жолғы материалдық көмек алуға талапкер адамдар келесі құжаттарды ұсынады:
көмек бөлу туралы өтініш;
СТТК көшірмесі;
жеке басының куәлігінің көшірмесі;
зейнеткерлік куәлік көшірмесі;
кірісті растайтын құжат (еңбекақы туралы анықтама, жұмыссыздығы есепке алынғандығы туралы анықтама);
үй кітапшасының көшірмесі;

4) лица, претендующие на получение материальной помощи, на оформление подписки газет, предоставляют следующие документы:
заявление;
копия удостоверения участника, инвалида Великой Отечественной войны, пенсионное удостоверение;
копия удостоверения личности;
копия домовой книги.";
3) Раздел 4 "Размеры социальных выплат" пункт 12 дополнить подпунктами следующего содержания:
"4) единовременная материальная помощь в связи с понесенными затратами на ремонт фасадов домов социально защищаемым слоям населения города Риддера определяется суммой в пределах понесенных затрат, но не более 10000 (десяти тысяч) тенге на одну семью;
5) материальная помощь на оформление подписки газет определяется в размере подписной цены на периодическое издание на момент подписки на один год.";
4) Раздел 8 "Об оказании материальной помощи к Дню пожилого человека и инвалида" пункт 17 дополнить подпунктом следующего содержания:
"4) лицам, приглашенным на прием Акима города и секретаря маслихата, посвященного Дню пожилого человека и Дню инвалида, размер социальной выплаты-1000 (одна тысяча) тенге каждому.";
5) Добавить раздел 8.1 "Порядок распределения и выплаты единовременной материальной помощи социально защищаемым слоям населения города Риддера в связи с понесенными затратами на ремонт фасадов домов" следующего содержания:
"Единовременная материальная помощь оказывается социально защищаемым слоям населения города Риддера, постоянно проживающим (зарегистрированным) в городе Риддере.
Единовременная материальная помощь является строго целевой и выплачивается не более одной суммы на семью.
Выплата производится по факту выполненных работ.";
6) Добавить раздел 8.2 "Оказание материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и ветеранскому активу города Риддера на оформление подписки газет "Рудный Алтай", "Казахстанская правда", "Егемен Казахстан", "Дидар", "Лениногорская правда", "Вечерка" следующего содержания:
"Городской Совет ветеранов предоставляет списки участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц из числа ветеранского актива города Риддера в отдел занятости и социальных программ города Риддера за подписью председателя городского Совета ветеранов. Согласно представленного списка назначается материальная помощь на оформление подписки газет."
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата

4) газетке жазылуды ресімдеуге материалдық көмек алушы талапкер адамдар келесі құжаттарды ұсынады:
өтініш;
Ұлы Отан соғысының ардагері, мүгедегі куәлігінің көшірмесі, зейнеткерлік куәлік;
жеке басының куәлігінің көшірмесі;
үй кітапшасының көшірмесі.";
3) 4 бөлім "Әлеуметтік төлемдер мөлшері" 12 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
4) үйлердің қасбетін жөндеуге кеткен шығындарға байланысты Риддер қаласының әлеуметтік қорғалған тұрғындарына бір жолғы материалдық көмек жұмсалған шығындар шегіндегі сомамен анықталады, бір отбасыға 10000 (он мың) теңгеден артық емес;
5) газетке жазылуды ресімдеуге материалдық көмек көрсету- бір жылға жазылу сәтіне мерзімдік басылымға жазылу бағасының мөлшерімен анықталады.";
4) 8 бөлім "Қарттар және мүгедектер Күніне материалдық көмек көрсету туралы" 17 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
4) Қарттар Күні және мүгедектер Күніне арналған Риддер қаласы әкімінің және мәслихат хатшысының қабылдауына шақырылған адамдарға әлеуметтік төлем мөлшері-әрқайсысына 1000 (бір мың) теңге.";
5) Келесі мазмұндағы "Үйлердің қасбетін жөндеуге кеткен шығындарға байланысты Риддер қаласының әлеуметтік қорғалған халық жіктеріне бір жолғы материалдық көмектің төлемі мен тарату тәртібі" 8.1 бөлімі қосылсын:
"Біржолғы материалдық көмек Риддер қаласының тұрақты әлеуметтік қорғалған халық жіктеріне көрсетіледі.
Біржолғы материалдық көмек қатаң мақсатты болып табылады және бір жанұяға бір сомадан төленеді.
Төлем орындалған жұмыстар фактілері бойынша жүргізіледі.";
6) Мына мазмұндағы "Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне, Риддер қаласының ардагерлер белсенділеріне "Рудный Алтай", "Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан", "Дидар", "Лениногорская правда", "Вечерка" газеттеріне жазылуды ресімдеуге материалдық көмек көрсету" 8.2 бөлімі қосылсын:
"Қалалық ардагерлер Кеңесі Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектерінің және Риддер қаласының ардагерлер белсенділерінің қалалық ардагерлер Кеңесі төрағасының қолы қойылған тізімін ұсынады. Берілген тізімге сәйкес, газетке жазылуды ресімдеуге материалдық көрсету белгіленеді."
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы