О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 447 "Об утверждении Правил открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года N 67. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2006 года N 4119. Утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года N 100
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года N 67 утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года  N 100 .
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 447 "Об утверждении Правил открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3333, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2005 г., N 17, ст. 135) следующее изменение:
в Правилах открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в первом предложении пункта 23 слова ", кроме лиц, подписывающих договоры и акты выполненных работ" исключить.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Шаженова Д.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

"Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 447 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 28 ақпандағы N 67 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 13 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4119. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 100 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі  N 100  (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен.
________________________________
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 447  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3333 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 ж. тамыз, N 17, 135-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың, жүргізудің және жабудың ережесінде:
23-тармақтың бірінші сөйлемінде "шарттарға және орындалған жұмыстардың актілеріне қол қоятын тұлғалардан басқа," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Д.М.Шәженова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр