Об утверждении правил регистрации водных объектов, используемых юридическими и физическими лицами при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения
Приказ Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года № 29. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2006 года № 4124. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 19-02/183
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 18.04.2012 № 19-02/183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1  статьи 92 Водного кодекса Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые правила регистрации водных объектов, используемых юридическими и физическими лицами при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Кеншимова А.К.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования
Председатель
"СОГЛАСОВАН"
Главный государственный
санитарный врач
Республики Казахстан,
Председатель Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан
Утверждены
приказом Председателя Комитета
по водными ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
от 17 февраля 2006 года N 29
Правила регистрации водных объектов, используемых
юридическими и физическими лицами при нецентрализованном
питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения
1. Общие положения
1. Настоящие Правила регистрации водных объектов, используемых юридическими и физическими лицами при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения (далее - Правила), разработаны в соответствии с пунктом 1 статьи 92 Водного кодекса Республики Казахстан (далее - Кодекс), и определяют порядок регистрации местными исполнительными органами поверхностных и подземных водных объектов, используемых юридическими лицами и физическими при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении.
2. В Правилах используются следующие понятия и определения:
1) нецентрализованное водоснабжение населения - использование сооружений, предназначенных для забора питьевой воды без подачи ее к местам расходования, открытых для общего пользования или находящихся в индивидуальном пользовании;

Халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезiнде заңды және жеке тұлғалармен пайдаланылатын су объектiлерiн тiркеу ережелерiн бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегі комитетi төрағасының 2006 жылғы 17 ақпандағы N 29 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 20 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4124. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 19-02/183 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.04.18 № 19-02/183 (ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 92 бабаның 1 тармағына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН :
1. Берілген халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде заңды және жеке тұлғалармен пайдаланылатын су объектілерін тіркеу ережесін бекіту.
2. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Комитет төрағасының орынбасары Ә.Кеншімовке жүктелсін.
3. Осы бұйрық, бұның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбектік он күннің ішінде күшіне енеді.
Төраға
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері,
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігінің
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің төрағасы
"__"_______2006 ж.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
Су ресурстары жөнiнде
комитетi төрағасының
2006 жылғы 17 ақпандағы
N 29 бұйрығымен бекiтiлген
Халықты орталықтандырылмаған ауыз су және
шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезiнде
заңды және жеке тұлғалармен пайдаланылатын
су объектiлерiн тiркеу ережелерi
1. Жалпы ережелер
1. Осы халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезiнде заңды және жеке тұлғалармен пайдаланылатын су объектiлерiн тiркеу Ережелерi (бұдан әрi - Ережелер), Қазақстан Республикасы Су кодексiнiң (бұдан әрi - Кодекс)  92 бабының 1 тармағына сәйкес әзiрленген және орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезiнде заңды және жеке тұлғалармен пайдаланылатын жер үстi және жерасты су объектiлерiн жергiлiктi атқарушы органдармен тiркеу тәртiбiн анықтайды.
2. Осы Ережелерде келесi түсiнiктер мен анықтамалар пайдаланылады:
1) халықты орталықтандырылмаған ауыз сумен жабдықтау - жеке немесе жалпы ашық пайдаланудағы ауыз суды шығындалу жерiне жеткiзбей алуға арналған құрылыстарды пайдалану;

2) питьевое и хозяйственно-бытовое водоснабжение - использование подземных или поверхностных водных источников для питьевых и бытовых нужд при помощи водозаборных устройств;
3) водозаборное сооружение - комплекс сооружений и устройств для забора воды из водных объектов;
4) водонапорная башня - напорный резервуар для воды на искусственной опорной конструкции;
5) шахтный колодец - вертикальная горная выработка, глубина которой больше поперечного сечения, созданная для забора подземных вод в целях водоснабжения;
6) трубчатый колодец - сооружение для забора подземных вод в виде цилиндрических вертикальных каналов, стенки которых закреплены обсадными трубами;
7) каптажное сооружение - инженерно-техническое сооружение, обеспечивающее на естественном выходе подземных вод вскрытие и вывод их на поверхность земли с целью использования;
8) скважина - устройство, предназначенное для подъема подземных вод на поверхность воды;
9) родник - естественный, сосредоточенный выход подземной воды на поверхность земли.
3. Нецентрализованное водопользование населения осуществляется:
1) физическими лицами, использующими водные источники для питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения в объеме до 50 кубических метров в сутки;
2) юридическими или физическими лицами, осуществляющими услуги по нецентрализованному водоснабжению населения в объеме до 50 кубических метров в сутки.
4. Для нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения населения используются водозаборные сооружения: скважины с водонапорными башнями (без разводящих сетей), шахтные и трубчатые колодцы, каптажные соружения родников.
5. Нецентрализованное питьевое и хозяйственно-бытовое водоснабжение населения не требует получения лицензии или разрешения на специальное водопользование при заборе воды из водных объектов в объеме до пятидесяти кубических метров в сутки.
2. Порядок регистрации водных объектов, использующихся
для нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового
водоснабжения населения
6. Регистрация водного объекта производится по его местонахождению соответствующим местным исполнительным органом.
7. Юридические или физические лица направляют в местный исполнительный орган заявление с приложением документов, указанных в пунктах 12 и 13 Правил.
В случае не полного представления документов, заявление возвращается без рассмотрения.
8. После принятия документов к рассмотрению местный исполнительный орган, в течении десяти дней, копии представленных документов, направляет на согласование:
1) в государственный орган санитарно-эпидемиологической службы соответствующей территории на предмет соответствия водного объекта санитарно-эпидемиологическим требованиям к нецентрализованному питьевому и хозяйственно-бытовому водоснабжению;

2) ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау - су алу құрылғылары арқылы ауыз су және тұрмыстық мұқтаждықтарды өтеу үшiн жер үстi және жерасты су көздерiн пайдалану;
3) су тарту құрылысы - су объектiлерiнен су алуға арналған құрылыстар мен құрылғылар кешенi;
4) суды қысыммен ағызатын мұнара - жасанды тiрек құрылмасындағы су үшiн арынды резервуар;
5) шахта құдығы - сумен жабдықтау мақсатында жер асты суларын алу үшiн құрылған тереңдiгi көлденең қимасынан үлкенiрек тiк тау-кен қазындысы;
6) құбырлы құдық - жерасты суларын алуға арналған қабырғасы құбырлармен айландыра бекiтiлген тiк целиндрлiк каналдар түрiндегi құрылғы;
7) шегендеу құрылысы - табиғи шығып жатқан жерасты суларының ашылуын және пайдалану мақсатында оларды жер бетiне шығарылуын қамтамасыз ететiн инженерлi-техникалық құрылыс;
8) ұңғыма - жерасты суларын жер бетiне көтеруге арналған құрылғы;
9) бұлақ - жерасты суының жер бетiне табиғи жинақталып шығуы.
3. Халықтың орталықтандырылмаған суды пайдалануы жүзеге асады:
1) ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға су көздерiн пайдаланатын жеке тұлғалармен тәулiгiне 50 текше метрге дейiнгi көлемде;
2) халықты орталықтандырылмаған сумен жабдықтау қызметiн көрсететiн жеке немесе заңды тұлғалармен тәулiгiне 50 текше метрге дейiнгi көлемде.
4. Халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн келесi су алу құрылғылары қолданылады: суды қысыммен ағызатын мұнаралы ұңғымалар (тарату желiсiз), шахталы және құбырлы құдықтар, бұлақтардың шегендеу құрылғылары.
5. Су объектiлерiнен тәулiгiне елу текше метрге дейiнгi көлемде су алу кезiнде халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау арнайы лицензия алуды талап етпейдi.
2. Халықты орталықтандырылмаған ауыз су және
шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн
пайдаланылатын су объектiлерiн тiркеу ретi
6. Су объектiсiн тiркеу оның орналасу орнына сәйкес жергiлiктi атқарушы органдармен жүзеге асырылады.
7. Заңды немесе жеке тұлғалар жергiлiктi атқарушы органдарға Ереженiң 12 және 13 тармақтарында көрсетiлген құжаттарға өтiнiштi қосып жолдайды.
Құжаттар толық тапсырылмаған жағдайда, өтiнiш қараусыз қайтарылады.
8. Құжаттарды қарастыруға қабылданғаннан кейiн жергiлiктi атқарушы орган оларды келiсiмге жолдайды:
1) сол аумақтың мемлекеттiк санитарлы-эпидемиологиялық қызмет органы, су объектiсiнiң, орталықтандырылмаған ауыз-су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға қойылатын талаптарға сәйкестiгiне қатысты;

2) территориальному органу уполномоченного органа в области использования и охраны водного фонда на предмет возможности использования водного объекта для нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения.
9. Государственные органы, указанные в пункте 8 Правил, в десятидневный срок согласовывают и представляют в местный исполнительный орган заключения о рассмотрении документов. Положительное заключение государственных органов является согласованием, отрицательное заключение - отказом в согласовании.
10. На основании согласованных документов, местный исполнительный орган, в месячный срок со дня приема заявления к рассмотрению, регистрирует водный объект, используемый для нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения населения.
11. В случае отрицательного заключения одного из государственных органов указанных в пункте 8 Правил, местный исполнительный орган в месячный срок со дня приема заявления к рассмотрению выдает письменный отказ с указанием причины.
3. Документы необходимые для регистрации
12. Для регистрации объекта водопользования физические лица, использующие водные источники для питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения для собственных нужд в объеме до 50 кубических метров в сутки, представляют в местный исполнительный орган:
1) заявление ( приложение 1 к Правилам);
2) копию плана земельного участка с указанием месторасположения водозаборного сооружения.
13. Юридические или физические лица, осуществляющие услуги по нецентрализованному водоснабжению населения в объеме до 50 кубических метров в сутки, представляют следующие документы:
1) заявление ( приложения 2 или  3 к Правилам);
2) ситуационную схему расположения водозаборного сооружения;
3) копию свидетельства о государственной регистрации юридического лица, засвидетельствованную нотариально (копию свидетельства о государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, засвидетельствованную нотариально - для физического лица);
4) копию акта отвода земельного участка (договора аренды, решения акима) под сооружения или технические устройства, при помощи которых производится забор подземных или поверхностных вод;
5) копию паспорта водохозяйственного сооружения или устройства;
6) при наличии собственной производственной лаборатории - копию лицензии на санитарно-гигиеническую, противоэпидемиологическую деятельность в части проведения бактериологических санитарно-химических исследований;
в случае проведения лабораторных исследований в других лабораториях - копию договора на проведение лабораторных исследований и копию лицензии данной лаборатории на указанный вид деятельности;

2) аумақтық су қорын пайдалану және қорғау саласындағы уәкiлеттi орган, су объектiсiн орталықтандырылмаған ауыз-су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау мүмкiндiгi мәселесi бойынша.
9. Осы Ереженiң 8-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк органдар он күн iшiнде келiсiмiн бередi және жергiлiктi атқарушы органға осы құжаттарды қарау туралы қорытындысын ұсынады. Мемлекеттiк органдардың оң қорытындысы келісiм, ал терiс қорытындысы - келiсiмнен бас тарту болып табылады.
10. Келiсiлген құжаттар негiзiнде жергiлiктi атқарушы орган өтiнiш қарауға қабылданған күннен бастап бiр ай iшiнде халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн пайдаланылатын су объектiлерiн тiркейдi.
11. Егер Ереженiң 8-тармағында көрсетiлген органдардың бiреуiнiң терiс қорытындысы болған жағдайда, жергiлiктi атқарушы орган өтiнiш қарауға қабылданған күннен бастап бiр ай iшiнде, себебiн жазбаша көрсете отыра бас тартады.
3. Тiркеуге қажеттi құжаттар
12. Ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға су көздерiн меншiктiк қажеттiктерi yшiн тәулiгiне 50 текше метрге дейiнгі көлемде пайдаланатын жеке тұлғалар су пайдалану объектiлерiн тiркеу үшiн жергiлiктi атқарушы органға ұсынады:
1) өтiнiш (Ереженiң  1 қосымшасы );
2) су тарту құрылғысы орналасқан орны көрсетiлген жер телімiнiң жоспарының көшiрмесi.
13. Тәулiгiне 50 текше метрге дейiнгi көлемде суды пайдаланатын халықты орталықтандырылмаған сумен жабдықтау қызметін көрсететiн жеке немесе заңды тұлғалар келесi құжаттарды ұсынады:
1) өтiнiш ( Ереженiң 2 немесе  3 қосымшасы );
2) су тарту құрылғысы орналасқан орнының ахуалды сұлбасы;
3) заңды тұлғаның мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiгінің нотариалды куәландырылған көшiрмесi (жеке тұлға үшiн - жеке кәсiпкер ретінде мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiгiнiң нотариалды куәландырылған көшiрмесi);
4) жер бетi немесе жерасты су алу жүзеге асатын техникалық құрылғылар немесе құрылымдар орналасқан жер телiмi актiсiнiң көшiрмесi (жалдау шарты, әкiмнiң шешiмi);
5) су шаруашылық құрылғының немесе құрылымның төлқұжатының көшiрмесi;
6) меншiктi лабораториясы болған жағдайда - санитарлық гигиеналық, эпидемияға қарсы қызметтерге, соның ішінде, бактериологиялық санитарлы-химиялық зерттеулер жүргiзуге лицензияның көшiрмесi;
лабораториялық зерттеулер басқа лабораторияларда өткізілген де - лабораториялық зерттеулер жүргiзуге келiсiм шарттың көшірмесі және сол лабораторияның көрсетiлген қызмет түрiн жүргiзуге арналған лицензиясының көшiрмесi;

7) копию ситуационного плана зоны санитарной охраны, согласно  санитарно-эпидемиологическим требованиям к содержанию зон санитарной охраны источников водоснабжения и водопроводов хозяйственно-питьевого назначения.
Приложение 1
к Правилам регистрации водных
объектов, используемых юридическими и
физическими лицами, при нецентрализованном
питьевом и хозяйственно-бытовом
водоснабжении населения
Форма заявления физических лиц, использующих
водные источники для питьевого и хозяйственно-бытового
водоснабжения в объеме до 50 кубических метров в сутки
В ______________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
От _____________________________________________________________
(полностью фамилия, имя, отчество физического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу зарегистрировать водный объект, используемый для
нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового
водоснабжения с объемом изъятия до 50 кубических метров в сутки.
Цель водопользования:
Вид водозаборного сооружения _____________________________
(наименование, год ввода
________________________________________________________________
в эксплуатацию, производственная мощность и т.п.)
Место забора воды ______________________________________________
(указать расположение водозаборного сооружения)
Сведения о физическом лице:
1. Номер и дата выдачи документа, удостоверяющего лица _________
________________________________________________________________
2. Дата рождения _______________________________________________
3. Местожительство _____________________________________________
4. РНН _________________________________________________________
Дополнительные сведения:
1. Количество проживающих людей ________________________________
2. Размер приусадебного участка (огорода) ______________________
3. Поголовье скота _____________________________________________
Приложение: ____________________________________________________
"__" ________ 200_г.
/__________/ _________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество)
Заявление принято к рассмотрению "__" __________ 200_г.
/____________/ ____________________________________________
(подпись)     (фамилия, имя, отчество ответственного лица
принявшего заявление)
Приложение 2
к Правилам регистрации водных
объектов, используемых юридическими и
физическими лицами, при нецентрализованном
питьевом и хозяйственно-бытовом
водоснабжении населения
Форма заявления юридических лиц, осуществляющих
услуги по нецентрализованному водоснабжению населения
в объеме до 50 кубических метров в сутки
В _______________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
От ______________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу зарегистрировать водный объект, используемый для
нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового
водоснабжения населения с объемом изъятия до 50 кубических метров
в сутки.
Наименование водного объекта и его характеристика _________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Тип водозаборного сооружения ______________________________
(наименование, год ввода
_________________________________________________________________
в эксплуатацию, производственная мощность и т.п.)
Сведения о количестве водопотребителей __________________________
Типы и количество приборов учета воды, дата их поверки __________
Сведения о юридическом лице:

7) Сумен қамту көздерi мен шаруашылық-ауызсуға арналған су құбырларын санитарлық қорғау аймағын күтiп ұстаудың санитарлық-эпидемиологиялық талаптарына сәйкес, санитарлық қорғау аймағының жағдайлық жоспарының көшiрмесi.
Халықты орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық
сумен жабдықтау үшiн заңды және жеке
тұлғалармен пайдаланылатын
су объектiлерiн тiркеу Ережелерiне
1 Қосымша
Тәулiгiне 50 текше метр көлемiнде орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн
су көздерiн пайдаланылатын жеке тұлғалардың өтiнiшiнiң нысаны
______________________________________________________________
(мемлекеттiк органның толық атауы)
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның толық фамилиясы, есiмi, әкесiнiң есiмi)
ӨТIНIШ
Су алу көлемi тәулiгiне 50 текше метр орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн
пайдаланылатын су объектiсiн тiркеудi сұраймын.
Суды пайдалану мақсаты________________________________________
(жеке мақсатта, халықты
____________________________________________________________________
орталықтандырылмаған сумен жабдықтау)
Су алу құрылысының түрi_______________________________________
(атауы, iске қосу жылы,
____________________________________________________________________
өндiрiстiк қуаты және т.б.)
Су алу орны___________________________________________________
(су алу құрылғысының орналасқан орнын көрсету)
____________________________________________________________________
Жеке тұлға туралы мағлұмат:
1. Тұлғаны куәландыратын құжаттың рет саны мен берiлген датасы
____________________________________________________________________
2. Туылу датасы_____________________________________________________
3. Мекен-жайы_______________________________________________________
4. РНН______________________________________________________________
Қосымша мағлұматтар:
1. Тұрғындар саны___________________________________________________
2. Үй жанындағы телiмнiң көлемi_____________________________________
3. Мал саны_________________________________________________________
Қосымша_____________________________________________________________
/_____________/_____________________________________________________
(қолы)            (фамилиясы, есiмi, әкесiнiң есiмi)
"_____"____________200_____ж.
Өтiнiш қарауға қабылданды "______"_________________200_______ж.
/____________/______________________________________________________
(қолы)      (өтiнiштi қабылдаған жауапты тұлғаның фамилиясы,
есiмi, әкесiнiң есiмi)
Халықты орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық - тұрмыстық
сумен жабдықтау үшiн заңды және жеке
тұлғалармен пайдаланылатын
су объектiлерiн тiркеу Ережелерiне
2 Қосымша
Тұрғылықты халыққа тәулiгiне 50 текше метр көлемiнде
орталықтандырылмаған сумен жабдықтау жөнiндегi қызмет
көрсететiн заңды тұлғалардың өтiнiшiнiң нысан
____________________________________________________________________
(мемлекеттiк органның толық атауы)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның толық Ф.Е.ӘЕ.)
ӨТIНIШ
Су алу көлемi тәулiгiне 50 текше метр орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн
пайдаланылатын су объектiсiн тiркеудi сұраймын.
Су объектiсiнiң атауы мен оның сипаттамасы____________________
____________________________________________________________________
Су алу құрылғысының түрi______________________________________
(атауы, iске қосу жылы, өндiрiстiк
қуаты және т.б.)
____________________________________________________________________
Су тұтынушылардың саны туралы мәлiметтер______________________
Су өлшеу аспаптарының түрлерi мен саны, оларды тексеру________
____________________________________________________________________
Заңды тұлға туралы мағлұмат:

1. Форма собственности __________________________________________
2. Свидетельство о регистрации __________________________________
(номер, кем и когда выдано)
3. Юридический адрес ____________________________________________
(индекс, область, район, город, улица,
_______________________________________
дом, офис, телефон, факс)
4. Банковские реквизиты _________________________________________
(р/счет, банк, БИК, РНН)
Перечень прилагаемых документов в соответствии с  пунктом 13 Правил
регистрации водных объектов, используемых юридическими и физическими
лицами, при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом
водоснабжении населения, утвержденных Приказом Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 29.
"__" ________ 200_г.
/_____________/ __________________________________________
(подпись)        (фамилия, имя, отчество руководителя
юридического лица)
М.П.
Заявление принято к рассмотрению "__" ________ 200_г.
/___________/ _________________________________________________
(подпись)   (фамилия, имя, отчество ответственного лица
принявшего заявление)
Приложение 3
к Правилам регистрации водных
объектов, используемых юридическими и
физическими лицами, при нецентрализованном
питьевом и хозяйственно-бытовом
водоснабжении населения
Форма заявления физических лиц, осуществляющих услуги
по нецентрализованному водоснабжению населения в объеме
до 50 кубических метров в сутки
В _______________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
От ______________________________________________________________
(полностью фамилия, имя, отчество физического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу зарегистрировать водный объект, используемый для
нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового
водоснабжения населения с объемом изъятия до 50 кубических метров
в сутки.
Наименование водного объекта и его характеристика _________
_________________________________________________________________
Тип водозаборного сооружения ______________________________
(наименование, год ввода в
_______________________________________________________
эксплуатацию, производственная мощность и т.п.)
Сведения о количестве водопотребителей __________________________
Типы и количество приборов учета воды, дата их поверки __________
Сведения о физическом лице:
1. Свидетельство о государственной регистрации частного
предпринимателя _________________________________________________
(номер, кем и когда выдано)

1. Меншiк түрi______________________________________________________
2. Құрылған жылы____________________________________________________
3. Тiркеу туралы куәлiк_____________________________________________
(нөмiрi, кiммен және қашан берiлдi)
4. Заңды мекен-жайы_________________________________________________
(индекс, облыс, аудан, қала, көше, үй офис,
телефон, факс)
____________________________________________________________________
5. Банктiк деректеме________________________________________________
(есеп шот, банк, БИК, РНН)
Бірге ұсынылатын құжаттар тiзiмi, Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi
төрағасының 2006 жылғы 17 ақпандағы N 29 бұйрығымен бекiтiлген
Тұрғылықты халықты орталықтандырылмаған ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн заңды және жеке
тұлғалармен пайдаланылатын су объектiлерiн тiркеу Ереженiң 13
тармағына сәйкес жүргiзiледi
/___________/_______________________________________________________
(қолы)      (заңды тұлға басшысының тегi, есiмi, әкесiнiң есiмi)
М.О.
"_____"____________200_____ж.
Өтiнiш қарауға қабылданды "______"_______________________200 ж.
/___________/_______________________________________________________
(қолы)       (өтiнiштi қабылдаған жауапты тұлғаның тегi, есiмi,
әкесiнiң есімі)
Халықты орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық - тұрмыстық
сумен жабдықтау үшiн заңды және жеке
тұлғалармен пайдаланылатын
су объектiлерiн тiркеу Ережелерiне
3 Қосымша
Тұрғылықты халыққа тәулiгiне 50 текше метр көлемiнде
орталықтандырылмаған сумен жабдықтау жөнiндегi қызмет
көрсететiн жеке тұлғалардың өтiнiшiнiң нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттiк органның толық атауы)
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның толық тегi, есiмi, әкесiнiң есiмi)
ӨТIНIШ
Су алу көлемi тәулiгiне 50 текше метр орталықтандырылмаған
ауыз су және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн
пайдаланылатын су объектiсiн тiркеудi сұраймын.
Су объектiсiнiң атауы мен оның сипаттамасы____________________
____________________________________________________________________
Су алу құрылғысының түрi______________________________________
(атауы, iске қосу жылы, өндiрiстiк
қуаты және т.б.)
Су тұтынушылардың саны туралы мәлiметтер____________________________
Су өлшеу аспаптарының түрлерi мен саны, оларды тексеру______________
Заңды тұлға туралы мағлұмат:
1. Жеке кәсiпкердi мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк___________
____________________________________________________________________
(номер, кiммен және қашан берiлдi)

2. РНН _________________________________________
3. Адрес ________________________________________________________
(индекс, область, район, город, улица, дом, офис,
_________________________________________________________________
телефон, факс)
Перечень прилагаемых документов в соответствии с  пунктом 13
Правил регистрации водных объектов, используемых юридическими и
физическими лицами, при нецентрализованном питьевом и
хозяйственно-бытовом водоснабжении населения, утвержденных Приказом
Председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 29.
"__"__________ 200_г.
/______________/ _________________________________________
(подпись)             (фамилия, имя, отчество)
Заявление принято к рассмотрению "__"__________ 200_г.
/______________/ _____________________________________________
(подпись)      (фамилия, имя, отчество ответственного лица
принявшего заявление)

2. СТРС_______________________________________________________
3. Мекен-жайы_________________________________________________
(индекс, облысы, ауданы, қаласы, көшесі, үйi,
офисi, телефоны, факсi)
Бiрге ұсынылатын құжаттар тiзiмi, Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi
төрағасының 2006 жылғы 17 ақпандағы N 29 бұйрығымен бекiтiлген
Тұрғылықты халықты орталықтандырылмаған ауыз су және
шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшiн заңды және жеке
тұлғалармен пайдаланылатын су объектiлерiн тiркеу Ереженiң 13
тармағына сәйкес жүргiзiледi
/___________/_______________________________________________________
(қолы)              (тегi, есiмi, әкесiнiң есiмi)
М.О.
"_____"____________200_____ж.
Өтiнiш қарауға қабылданды "______"_______________________200 ж.
/___________/_______________________________________________________
(қолы)       (өтiнiштi қабылдаған жауапты тұлғаның тегi, есiмi,
әкесiнiң есімі)