О внесении дополнений и изменений в постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 174 "О порядке, формах и сроках представления годовой финансовой отчетности накопительными пенсионными фондами" и от 15 декабря 2004 года № 175 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления ежемесячной финансовой отчетности накопительными пенсионными фондами"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 февраля 2006 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 20 марта 2006 года № 4128. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 25.02.2011 № 11 (вводится в действие с 01.07.2011).
В целях приведения нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в соответствие с  постановлением  Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 марта 2005 года N 109 "Об утверждении Правил оценки финансовых инструментов, находящихся в инвестиционных портфелях накопительных пенсионных фондов", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3603, Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 174 "О порядке, формах и сроках представления годовой финансовой отчетности накопительными пенсионными фондами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3387, опубликованное 16-31 января 2005 года в официальных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 2) внести следующие дополнения и изменения:
в приложении 1:
в таблице:
строки четвертую и пятую после слова "амортизации" дополнить словами "и убытков от обесценения";
после строки двадцать девятой дополнить строкой следующего содержания:
"Доля меньшинства";
строки тридцать вторую и тридцать третью исключить;
в приложении 3:
в таблице:
после строки третьей дополнить строкой следующего содержания:
"Аффинированные драгоценные металлы";
после строки пятой дополнить строкой следующего содержания:
"Ценные бумаги, предназначенные для торговли";
после строки седьмой дополнить строкой следующего содержания:
"Ценные бумаги, удерживаемые до погашения";
в приложении 4:
в таблице:
после строки тринадцатой дополнить строкой следующего содержания:
"от изменения справедливой стоимости ценных бумаг, предназначенных для торговли";
после строки шестнадцатой дополнить строкой следующего содержания:
"от переоценки прочих активов";
в приложении 6:
в таблице:
после столбца седьмого дополнить столбцом следующего содержания:
"Доля меньшинства".

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының жылдық қаржылық есеп беру тәртібі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 174 қаулысына және "Жинақтаушы зейнетақы қорларының ай сайын қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 175 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 18 ақпандағы N 9 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 20 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4128. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2011 жылғы 25 ақпандағы № 11 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2011.02.25 № 11(қолданысқа 2011.07.01 енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3603 тіркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының инвестициялық портфельдеріндегі қаржылық құралдарды бағалау ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 26 наурыздағы N 109 қаулысына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының жылдық қаржылық есеп беру тәртібі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 174 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3387 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" ресми басылымдарында 2005 жылғы 16-31 қаңтардағы N 2 жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1-қосымшада:
кестеде:
төртінші және бесінші жолдардағы "амортизацияны" деген сөзден кейін "және құнсызданудан болған зияндарды" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма тоғызыншы жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Азшылықтың үлесі";
отыз екінші және отыз үшінші жолдар алынып тасталсын;
3-қосымшада:
кестеде:
үшінші жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Аффинирленген қымбат металдар";
бесінші жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Саудаға арналған бағалы қағаздар";
жетінші жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Өтелгенге дейін ұсталатын бағалы қағаздар";
4-қосымшада:
кестеде:
он үшінші жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"сатуға арналған бағалы қағаздардың әділ құнының өзгеруінен";
он алтыншы жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"басқа активтерді қайта бағалаудан";
6-қосымшада:
кестеде:
жетінші бағаннан кейін мынадай мазмұндағы бағанмен толықтырылсын:
"Азшылықтың үлесі".

2.  Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 01.11.2010 № 88 (вводится в действие с 01.07.2011).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций и накопительных пенсионных фондов и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Таджиякова Б.Ш.
Председатель
Национального Банка
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций

2. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2010.11.01 № 88 (2011.07.01 бастап күшін жояды) Қаулысымен.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігіне, жинақтаушы зейнетақы қорларына және "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Б.Ш.Тәжіяқовқа жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығы мен қаржы
ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттігінің Төрағасы
2006 жылғы "___"_________