Об утверждении шкалы перевода баллов тестирования в оценки вступительных экзаменов по иностранным языкам в магистратуру высших учебных заведений в 2006 году
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 августа 2006 года N 453. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2006 года N 4357
В целях проведения конкурсного отбора претендентов в магистратуру высших учебных заведений Республики Казахстан
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить следующую шкалу перевода баллов тестирования в оценки вступительных экзаменов по иностранным языкам в магистратуру высших учебных заведений в 2006 году:
0 - 30 баллов - "2" неудовлетворительно
31 - 60 баллов - "3" удовлетворительно
61 - 80 баллов - "4" хорошо
81 - 100 баллов - "5" отлично
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (М. Нургужин):
1) обеспечить государственную регистрацию указанного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) довести настоящий приказ до сведения ректоров высших учебных заведений.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Министр

2006 жылы тестілеудің баллдарын жоғары оқу орындарының магистратурасына шет тілдері бойынша түсу емтихандарының бағаларына ауыстыру шкаласын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N 453 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 29 тамызда тіркелді. Тіркеу N 4357
Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының магистратурасына үміткерлерді конкурстық іріктеуді өткізу  мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. 2006 жылы тестілеудің баллдарын жоғары оқу орындарының магистратурасына шет тілдері бойынша түсу емтихандарының бағаларына ауыстырудың мынадай шкаласы бекітілсін:
0 - 30 балл     -      "2"»қанағаттанарлықсыз
31 - 60 балл     -      "3" қанағаттанарлық
61 - 80 балл     -      "4" жақсы
81 - 100 балл    -      "5" өте жақсы
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім    департаменті (М. Нұрғожин):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты жоғары оқу орындары ректорларының назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр