О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 48 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы N 2-ЗС "О рассмотрении заявлений и сообщений о преступлениях органами уголовного преследования" и Инструкции по его составлению"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года N 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2006 года N 4453. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2010 года N 34
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 17.06.2010 N 34 (вводится в действие с 22.07.2010).
В целях дальнейшего совершенствования статистической отчетности о зарегистрированных заявлениях и сообщениях о преступлениях, происшествиях в соответствии с  Законом Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах", руководствуясь подпунктом 4-1)  статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 48 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы N 2-ЗС "О рассмотрении заявлений и сообщений о преступлениях органами уголовного преследования" и Инструкции по его составлению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2441, опубликован в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2003 года, N 25-26 статье 868, с дополнениями и изменениями внесенными  приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 34 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 48 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы N 2-ЗС "О рассмотрении заявлений и сообщений о преступлениях органами уголовного преследования" и Инструкции по его составлению", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3726), следующие дополнения и изменения:
название после слова "преступлениях" дополнить словом ", происшествиях";
пункт 1 после слова "преступлениях" дополнить словом ", происшествиях";
в  Инструкции по составлению статистического отчета формы N 2-ЗС "О рассмотрении заявлений и сообщений о преступлениях органами уголовного преследования" (далее - Инструкция), утвержденной указанным приказом:
название после слов "сообщений о преступлениях" дополнить словом ", происшествиях";
пункт 1 после слова "преступлениях" дополнить словом ", происшествиях";
в пункте 11 цифры "1-25" и "1-133" заменить цифрами "1-26" и "141" соответственно;
пункт 12 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 11 тамыздағы "Қылмыстық қудалау органдарының қылмыстар жөніндегі өтініштер мен хабарламаларды қарауы туралы" N 2-3С нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" N 48 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 54 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 14 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4453 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2010 жылғы 17 маусымдағы N 34 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2010.06.17 № 34 Бұйрығымен.
Қылмыстар, оқиғалар жөніндегі тіркелген өтініштер мен хабарламалар туралы статистикалық есептіліктің одан әрі жетілдірілуі мақсатында, "Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 11 тамыздағы "Қылмыстық қудалау органдарының қылмыстар жөніндегі өтініштер мен хабарламаларды қарауы туралы" N 2-3С нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы N 48  бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 2441 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетені 2003 жылғы N 25-26 санының 868-бабында жарияланған, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 5-шілдедегі "Қылмыстық қудалау органдары арқылы қылмыстар жөніндегі өтініштер мен хабарларды қарастыру туралы N 2-ЗС нысанды статистикалық есепті және олардың құрылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту және іске қосу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 34  бұйрығымен енгізілген толықтырулар және өзгерістермен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 3726 тіркелген) келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
атауы "қылмыстар" сөзінен соң ", оқиғалар" сөзімен толықтырылсын;
1-тармақ "қылмыстар" сөзінен соң ", оқиғалар" сөзімен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген "Қылмыстық қудалау органдарының қылмыстар жөніндегі өтініштер мен хабарламаларды қарауы туралы" N2-3С нысанды статистикалық есепті құру бойынша Нұсқаулықта (бұдан әрі - Нұсқаулық):
атауы "қылмыстар" сөздерінен соң ", оқиғалар" сөзімен толықтырылсын;
1-тармақ "қылмыстар" сөзінен соң ", оқиғалар" сөзімен толықтырылсын;
11-тармақта "1-25" және "1-133" сандары тиісінше "1-26" және "1-141" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"12. Показатели граф должны соответствовать информационным учетным документам.
В графе 1 отражается количество заявлений и сообщений о преступлениях, происшествиях, оставшихся нерассмотренными на начало отчетного года.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. В графе 2 отражается количество зарегистрированных в отчетном периоде заявлений и сообщений о преступлениях, происшествиях, в том числе и приобщенных к ранее зарегистрированным в Книге учета заявлений по одному факту.
Сумма показателей нерассмотренных заявлений и сообщений о преступлениях, происшествиях на начало отчетного года (графа 1) и количества зарегистрированных в отчетном периоде заявлений и сообщений о преступлениях, происшествиях, в том числе и приобщенные к ранее зарегистрированным в Книге учета заявлений по одному факту (графа 2) должна равняться сумме показателей по принятым решениям в порядке части 1 статьи 185 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан (графа 6), приобщенным к ранее зарегистрированному заявлению в Книге учета заявлений по одному факту (графа 25) и остатку на конец отчетного периода (графа 26).
Последний календарный день периода, по итогам которого формируется отчет, является днем окончания отчетного периода. В Книге учета заявлений лицом, составляющим отчет, производится отметка за последним днем отчетного месяца и ставится разборчивая подпись с указанием фамилии и инициалов.
В графе 3 из графы 2 выделяется количество заявлений и сообщений о преступлениях, происшествиях поступивших из других органов уголовного преследования и зарегистрированных в Книге учета заявлений с присвоением порядкового номера.
В графе 4 отражается общее количество заявлений и сообщений о преступлениях, происшествиях, укрытых от регистрации в Книге учета заявлений, но впоследствии выявленных и зарегистрированных надлежащим образом. В графе 5, в том числе из графы 4, отражаются укрытые от учета заявления и сообщения о преступлениях, происшествиях выявленных органами прокуратуры.
Данные об укрытых заявлениях и сообщениях о преступлениях, происшествиях учитываются в отчете того подразделения органа уголовного преследования, в том числе органов прокуратуры (районного, областного и так далее), в котором выявлено нарушение учетно-регистрационной дисциплины.
При составлении отчета органами прокуратуры в графе 5 следует отражать заявления и сообщения о преступлениях, происшествиях выявленных вышестоящими прокурорами.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:

"12. Бағандардың көрсеткіштері ақпараттық есепке алу құжаттарына сәйкес келулері тиіс.
1-бағанда есептік жылдың басталуында қаралусыз қалған қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштердің және хабарламалардың саны бейнеленеді.";
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2-бағанда есептік кезеңде тіркелген қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштердің және хабарламалардың, сонымен қатар бір дерек бойынша Өтініштерді тіркеу кітабына алдында тіркелгендерге қосылған өтініштердің саны бейнеленеді.
Есептік жылдың басталуында қылмыстар, оқиғалар жөніндегі қаралмаған өтініштердің және хабарламалардың көрсеткіштер сомасы (1-баған) және есептік кезеңде тіркелген қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштер мен хабарламалардың саны, сонымен қатар бір дерек бойынша Өтініштерді есепке алу кітабына алдында тіркелгендерге қосылғандар (2-баған) Қазақстан Республикасы Қылмыстық Іс-жүргізу Кодексінің  185-бабының 1-бөлігі тәртібінде қабылданған шешімдер бойынша көрсеткіштер сомасына (6-баған), бір дерек бойынша Өтініштерді есепке алу кітабына алдында тіркелгендерге қосылғандарға (25-баған) және есептік кезеңнің соңындағы қалдыққа (26-баған) тең келуі тиіс.
Қорытындысы бойынша есеп болып қалыптастырылатын мерзімнің соңғы күнтізбелік күні есептік кезеңнің аяқталу күні болып табылады. Өтініштерді есепке алу кітабына есепті құрастырушы тұлға арқылы есептік айдың соңғы күнімен белгі белгіленеді және аты-жөнін көрсету арқылы анық көрсетілген қолы қойылады.
3-бағанда 2-бағаннан қылмыстық қудалаудың басқа органдарынан келіп түскен қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштер мен хабарламалардың және реттік нөмірдің белгіленуімен Өтініштерді тіркеу кітабына тіркелгендердің саны ерекшеленеді.
4-бағанда Өтініштерді тіркеу кітабына тіркелуден жасырынған, бірақ соңында анықталған және тиісті түрде тіркелген қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштердің және хабарламалардың жалпы саны бейнеленеді. 5-бағанда, сонымен қатар 4-бағаннан, прокуратура органдарымен анықталған, есепке алынудан жасырынған қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштер мен хабарламалар бейнеленеді.
Есепке алынудан жасырынған қылмыстар, оқиғалар туралы өтініштер мен хабарламалар туралы мәліметтер қылмыстық қудалау органының, сонымен қатар прокуратура органдарының (аудандық, облыстық және тағы басқа) есепке алу-тіркеу тәртібінің бұзылуы анықталған бөлімінің есебінде есептелетінін ескеру қажет.
Прокуратура органдарымен есепті құру кезінде 5-бағанда жоғарыдағы прокурорлармен анықталған қылмыстар, оқиғалар жөніндегі өтініштер мен хабарламалар бейнеленуі тиіс.";
14-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"14. В графе 6 учитываются все заявления и сообщения, по которым органом уголовного преследования приняты решения в соответствии с частью 1 статьи 185 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан.
В графе 7 из графы 6 выделяется количество принятых решений в порядке части 1 статьи 185 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан из остатка на начало отчетного года.";
в пункте 15 цифры "6", "7" и "3" заменить цифрами "8", "9" и "4" соответственно;
в пункте 16 цифры "8", "9", "10", "12" и "13" заменить цифрами "10", "11", "12", "13" и "14" соответственно;
в пункте 17 цифры "14" и "15" заменить цифрами "15" и "16" соответственно;
в пункте 18:
цифры "16-19", "16", "17", "18", "19" заменить цифрами "17-20", "17", "18", "19", "20" соответственно;
в абзаце втором слова "со времени истечения срока перерегистрации" заменить словами "с момента его поступления в орган уголовного преследования";
в пункте 19 цифры "20" и "21" заменить цифрами "21" и "22" соответственно;
в пункте 20 цифры "22" и "23" заменить цифрами "23" и "24" соответственно;
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. В графе 25 учитываются заявления и сообщения, приобщенные к ранее зарегистрированным в Книге учета заявлений. При этом принятые по ним процессуальные решения учету не подлежат.";
в пункте 22 цифру "25" заменить цифрой "26";
дополнить пунктом 24 следующего содержания:
"24. Сумма установленного и возмещенного ущерба по материалам, по которым отказано в возбуждении уголовного дела по реабилитирующим и нереабилитирующим основаниям, указывается в тысячах тенге.";
Приложение 1 к указанной Инструкции изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) в Министерство юстиции Республики Казахстан для проведения государственной регистрации;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан - Председателя Комитета (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
28 июля 2006 года
Председатель Агентства
Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)

"14. 6-бағанда Қазақстан Республикасы Қылмыстық Іс-жүргізу Кодексінің  185-бабының 1-бөлігіне сәйкес қылмыстық қудалау органымен шешімдер қабылданған барлық өтініштер мен хабарламалар ескеріледі.
7-бағанда 6-бағаннан есептік жылдың басталуындағы қалдықтан Қазақстан Республикасы Қылмыстық Іс жүргізу Кодексінің  185-бабының 1-бөлігі тәртібінде қабылданған шешімдер саны ерекшеленеді.";
15-тармақта "6", "7", және "3" сандары тиісінше "8", "9" және "4" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақта "8", "9", "10", "12" және "13" сандары тиісінше «10", "11", "12", "13" және"14" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақта "14" және "15" сандары тиісінше "15" және "16" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақта:
"16-19" және "16", "17", "18", "19" сандары тиісінше "17-20" және "17", "18", "19", "20" сандарымен ауыстырылсын;
екінші азат жолда "қайта тіркеу мерзімінің аяқталу уақытынан бастап есептеледі" сөздері "оның қылмыстық қудалау органына келіп түскен сәтінен бастап" сөздерімен ауыстырылсын.";
19-тармақта "20" және "21" сандары тиісінше "21" және "22" сандарымен ауыстырылсын;
20-тармақта "22" және "23" сандары тиісінше "23" және "24" сандарымен ауыстырылсын;
21-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"21. 25-бағанда Өтініштерді есепке алу кітабына алдында тіркелгенге қосылған өтініштер мен хабарламалар ескеріледі. Сонымен қатар олар бойынша қабылданған іс жүргізу шешімдері есепке алынуға тиісті емес.";
22-тармақта "25" саны "26" санымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 24-тармақпен толықтырылсын:
"24. Ақталған және ақталмаған негіздер бойынша қылмыстық істі қозғаудан бас тартылған материалдар жөніндегі анықталған және өтелген залал сомасы мыңдаған теңгемен белгіленеді.";
аталған Нұсқаулықтың 1-қосымшасы осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуындағы бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары - Комитет Төрағасына (Г.В.Ким) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
28 шілде 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
экономикалық қылмысқа
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінің
Төрағасы (қаржы полициясының)

21 июля 2006 года
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Министр обороны
Республики Казахстан
4 августа 2006 года
Министр юстиции
Республики Казахстан
29 сентября 2006 год
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
25 июля 2006 года
Председатель Комитета
таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
18 июля 2006 года
Приложение 1
к приказу Генерального Прокурора
Республики  Казахстан
от 25 сентября 2006 года N 54
Приложение №1
к Инструкции по составлению
статистического отчета формы  N 2-ЗС
"О рассмотрении заявлений и сообщений
о преступлениях органами уголовного
преследования"
Форма N 2-ЗС
"О рассмотрении заявлений и сообщений о преступлениях,
происшествиях органами уголовного преследования
Г
л
а
в
ы
УК
РК
Статья
УК РК
код ст-
ро-
ки
ос-
та-
ток
не-
рас-
смот-
рен-
ных
заяв-
ле-
ний
и
сооб-
щений
о
прес-
туп-
ле-
ниях,
про-
ис-
шест-
виях
на
на-
чало
от-
чет-
ного
года
коли-
чест-
во
заре-
гист-
риро-
ван-
ных
в
отчет-
ном
пе-
рио-
де
заяв-
лений
и
сооб-
щений
о
прес-
туп-
ле-
ниях,
проис-
шест-
виях
в
т.ч.
и
при-
общен-
ные к
ранее
заре-
гист-
риро-
ван-
ным в
КУЗ
по
одному
факту
коли-
чест-
во
заяв-
лений
и
сооб-
щений
о
прес-
тупле-
ниях,
проис-
шест-
виях
посту-
пивших
из
других
органов
уголов-
ного
прес-
ледо-
вания
всего
выяв-
лено
укры-
тых
от
учета
заяв-
лений
и
сооб-
щений
о
прес-
тупле-
ниях
в
т.ч.
выяв-
лено
укры-
тых
от
учета
заяв-
лений
и
сооб-
щений
проку-
рорами
из
гр.4
При-
нято
реше-
ний
в по-
ряд-
ке
ч.1
ст.185
УПК
РК
в
том
чис-
ле
из
ос-
тат-
ка
на
ко-
нец
от-
чет-
ного
года
(из
гр.6)
1
2
3
4
5
6
7
Г
л
а
в
а
1
Убийство (ст.96)
1
в том
числе по
фактам
исчезнове-
ния граждан
2
Причинение
смерти по
неосторожности
(ст.101)
3
в том
числе
по фактам
смерти
человека в
результате
несчастного
случая
4
Доведение до
самоубийства
(ст.102)
5
в том
числе
по фактам
самоубий-
ства
6
Умышленное
причинение
тяжкого вреда
здоровью
(ст.103)
7
Умышленное
причинение
средней
тяжести
вреда
здоровью
(ст.104)
8
Умышленное
причинение
легкого вреда
здоровью
(ст.105)
9
в том
числе по
фактам
побоев
10
Оставление
в опасности
(ст.119)
11
в том
числе по
фактам
обнаружения
трупов
людей без
видимых
признаков
насильст-
венной
смерти
12
Изнасилование
(ст.120)
13
Иные
преступления
против
личности
14
Г
л
а
в
а
2
Вовлечение
несовершен-
нолетних в
преступную
деятельность
(ст.131)
15
Торговля
несовершен-
нолетними
(ст.133)
16
Злостное
уклонение
от уплаты
средств на
содер. детей
или нетру-доспособных
родителей
(ст.136)
17
Иные
преступления
против семьи
и н/летних
18
Г
л
а
в
а
3
Нарушение
неприкосновен-
ности жилища
(ст.145)
19
Иные
преступления
против конс-
титуционных и
иных прав и
свобод
человека и
гражданина
20
Г
л
а
в
а
4
Пропаганда и
публичные
призывы к
развязыванию
агрессивной
войны (ст.157)
21
Производство
или распрост-
ранение оружия
массового
поражения
(ст.158)
22
Возбуждение
социальной,
национальной,
родовой,
расовой или
религиозной
вражды
(ст.164)
23
Иные
преступления
против мира и
безопасности
человека
24
Г
л
а
в
а
5
Шпионаж
(ст.166)
25
Призывы к
насильствен-
ному сверже-
нию или изме-
нению консти-
туционного
строя либо
насильствен-
ному нарушению
единства
территории
Республики
Казахстан
(ст.170)
26
Диверсия
(ст.171)
27
Уклонение от
призыва по
мобилизации
(ст.174)
28
Иные
преступления
против основ
конституцион-
ного строя и
безопасности
государства
29
Г
л
а
в
а
6
Кража (ст.175)
30
в том
числе по
фактам
обнаружения
следов
взлома или
нарушения
пломб
31
Присвоение
или растрата
вверенного
чужого
имущества
(ст.176)
32
Мошенничество
(ст.177)
33
в том
числе с
использо-
ванием
служебного
положения
(ст.177
ч.2 п."в")
34
Грабеж
(ст.178)
35
Разбой
(ст.179)
36
Вымогательство
(ст.181)
37
Причинение
имущественного
ущерба путем
обмана или
злоупотребле-
ния доверием
(ст.182)
38
Приобретение
или сбыт
имущества,
заведомо
добытого
преступным
путем (ст.183)
39
в том
числе по
фактам
перебития
номеров
агрегатов
(двигате-
лей)
автомобилей
40
Неправомерное
завладение
автомобилем
или иным
транспортным
средством без
цели хищения
(ст.185)
41
Умышленное
уничтожение
или
повреждение
чужого
имущества
(ст.187)
42
в том
числе по
фактам
пожаров
43
Неосторожное
уничтожение
или
повреждение
чужого
имущества
(ст.188 )
44
Иные
преступления
против
собственности
45
Г
л
а
в
а
7
Воспрепятство-
вание законной
предпринимате-
льской
деятельности
(ст.189)
46
Незаконное
предпринима-
тельство
(ст.190)
47
Незаконная
банковская
деятельность
(ст.191)
48
Лжепредприни-
мательство
(ст.192)
49
Легализация
денежных
средств или
иного
имущества,
приобретенного
незаконным
путем (ст.193)
50
Незаконное
получение и
нецелевое
использование
кредита
(ст.194)
51
Незаконное
использование
товарного
знака (ст.199)
52
Изготовление
или сбыт
поддельных
денег или
ценных бумаг
(ст.206)
53
Нарушение
порядка и
правил
маркировки
подакцизных
товаров
марками
акцизного
сбора,
подделка и
использование
марок
акцизного
сбора (ст.208)
54
Экономическая
контрабанда
(ст.209)
55
Уклонение
от уплаты
таможенных
платежей и
сборов
(ст.214)
56
Нарушение
правил
бухгалтерского
учета (ст.218)
57
Уклонение
гражданина от
уплаты налога
(ст.221)
58
Уклонение
от уплаты
налогов с
организаций
(ст.222)
59
Обман
потребителей
(ст.223)
60
Получение
незаконного
вознаграждения
(ст.224)
61
Иные
преступления
в сфере
экономической
деятельности
62
Г
л
а
в
а
8
Преступления
против
интересов
службы в
коммерческих
и иных
организаций
63
Г
л
а
в
а
9
Терроризм
(ст.233)
64
Создание и
руководство
организованной
преступной
группой или
преступным
сообществом
(преступной
организацией),
участие в
преступном
сообществе
(ст.235).
65
Бандитизм
(ст.237)
66
Угон, а
равно захват
воздушного
или водного
судна либо
железнодорож-
ного подвиж-
ного состава
(ст.239)
67
Заведомо
ложное
сообщение
об акте
терроризма
(ст.242)
68
Контрабанда
изъятых из
обращения
предметов или
предметов,
обращение
которых
ограничено
(ст.250)
69
Незаконное
приобретение,
передача,
сбыт,
хранение,
перевозка и
ношение
оружия,
боеприпасов,
взрывчатых
веществ и
взрывных
устройств
(ст.251)
70
Хищение либо
вымогательство
оружия,
боеприпасов,
взрывчатых
веществ и
взрывных
устройств
(ст.255)
71
Нарушение
правил
пожарной
безопасности
(ст.256)
72
Хулиганство
(ст.257)
73
Вандализм
(ст.258)
74
Иные
преступления
против
общественной
безопасности и
общественного
порядка
75
Г
л
а
в
а
10
Незаконные
изготовление,
приобретение,
хранение,
перевозка,
пересылка
либо сбыт
наркотических
средств или
психотропных
веществ
(ст.259)
76
Хищение либо
вымогательство
наркотических
средств или
психотропных
веществ
(ст.260)
77
Организация
или содержание
притонов для
потребления
наркотических
средств или
психотропных
веществ
(ст.264)
78
Нарушение
санитарно-
эпидемиологи-
ческих правил
(ст.267)
79
Иные
преступления
против
здоровья
населения и
нравственности
80
Г
л
а
в
а
11
Нарушение
экологических
требований к
хозяйственной
и иной
деятельности
(ст.277)
81
Нарушение
экологических
требований
при производ-
стве и
использовании
экологически
потенциально
опасных
химических,
радиоактивных
и биологичес-
ких веществ
(ст.278)
82
Нарушение
ветеринарных
правил и
правил,
установленных
для борьбы с
болезнями и
вредителями
растений
(ст.280)
83
Загрязнение,
засорение и
истощение вод
(ст.281)
84
Загрязнение
атмосферы
(ст.282)
85
Загрязнение
морской среды
(ст.283)
86
Порча земли
(ст.285)
87
Нарушение
правил охраны
и использова-
ния недр
(ст.286)
88
Незаконная
добыча водных
животных и
растений
(ст.287)
89
Незаконная
охота (ст.288)
90
Нарушение
правил охраны
животного
мира (ст.289)
91
Незаконное
обращение с
редкими и
находящимися
под угрозой
изчезновения
видами
животных и
растений
(ст.290)
92
Незаконная
порубка
деревьев и
кустарников
(ст.291)
93
Уничтожение
или
повреждение
лесов (ст.292)
94
Нарушение
режима особо
охраняемых
природных
территорий
(ст.293)
95
Непринятие
мер по
ликвидации
последствий
экологического
загрязнения
(ст.294)
96
Иные
экологические
преступления
97
Г
л
а
в
а
12
Нарушение
правил
дорожного
движения и
эксплуатац.
транспортных
средств
лицами,
управляющими
транспортными
средствами
(ст.296)
98
Умышленное
приведение в
негодность
транспортных
средств или
путей
сообщения
(ст.299)
99
Нарушение
правил,
обеспечивающих
безопасную
работу
транспорта
(ст.300)

21 шілде 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
4 тамыз   2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
29 қыркүйек 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөніндегі министрі
25 шілде 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитетінің
Төрағасы
18 шілде 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 25 қыркүйектегі
N 54 Бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2003 жылғы 11 тамыздағы
N 48 Бұйрығымен бекітілген
"Қылмыстық қудалау органдарының
қылмыстар жөніндегі өтініштер
мен хабарламаларды қарауы
туралы" 2-3С нысанды статистикалық
есептің құрылуы бойынша
Нұсқаулыққа N 1 қосымша
2-3С нысан
Қылмыстық қудалау органдарының қылмыстар, оқиғалар
туралы өтініштер мен хабарламаларды қарауы туралы
ҚР ҚК тараулары
ҚР ҚК бабы
код строки
есептік жылдың басталуына қылмыстар, оқиғалар жөніндегі қаралмаған өтініштер мен хабарламалардың қалдығы
Есептік кезеңде тіркелген қылмыстар, оқиғалар туралы өтініштер мен хабарламалардың саны, сон. қ. бір дерек бойынша ӨЕК алдында тір-ге қосыл-р саны
Қылмыстық қудалаудың басқа органдарынан келіп түскен қылмыс-р, оқиға-р жөн-гі өтініштер мен хабарлам-ң саны
қылмыстар туралы есепке алудан жасырылған өтініштер мен хабарла-ң анық-ң барлығы
с.қ. 5-бағаннан есепке алудан жасыр-ған өтініштер мен хабарламалар прокурорлармен анықталды
ҚР ҚІЖК 185-бабының 1-бөлігі тәртібінде шешім қабылданды
1
2
3
4
5
6
1-тарау
Адам өлтіру (96-бап)
1
соның ішінде азаматтардың жоғалу деректері бойынша
2
Абайсызда кісі өлтіру (101-бап)
3
соның ішінде жазатайым оқиға нәтижесінде адамның қаза болу деректері бойынша
4
Өзін-өзі өлтіруге дейін жеткізу (102-бап)
5
соның ішінде өзін-өзі өлтіру деректері бойынша
6
Денсаулыққа қасақана ауыр зиян келтіру (103-бап)
7
Денсаулыққа қасақана орташа ауырлықтағы зиян келтіру (104-бап)
8
Денсаулыққа қасақана жеңіл зиян келтіру (105-бап)
9
соның ішінде ұрып-соғу деректері бойынша
10
Қауіпті жағдайда қалдыру (119-бап)
11
соның ішінде зорлап өлтірудің белгілері анықталмаған адамдардың мәйіттерін табу деректері бойынша
12
Зорлау (120-бап)
13
Жеке адамға қарсы өзге де қылмыстар
14
2-тарау
Кәмелетке толмаған адамды қылмыстық іске тарту (131-бап)
15
Кәмелетке толмағандарды саудаға салу (133-бап)
16
Балаларын немесе еңбекке жарамсыз ата-анасын асырауға арналған қаражатты төлеуден әдейі жалтару (136-бап)
17
Отбасына және кәмелетке толмағандарға қарсы өзге де қылмыстар
18
3-тарау
Тұрғын үйге қол суғылмаушылықты бұзу (145-бап)
19
Адамның және азаматтың Конституциялық құқықтары мен бостандықтарына қарсы өзге де қылмыстар
20
4-тарау
Басқыншылық соғысты тұтандыруға насихат жүргізу және жария түрде шақыру (157-бап)
21
Жаппай қырып-жою қаруын өндіру немесе тарату (158-бап)
22
Әлеуметтік, ұлттық, рулық, нәсілдік немесе діни арыздықты қоздыру (164-бап)
23
Бейбітшілік пен адамзат қауіпсіздігіне қарсы өзге де қылмыстар
24
5-тарау
Шпионаж (166-бап)
25
Қазақстан Республикасының конституциялық құрылысын күштеп құлатуға немесе өзгертуге не оның аумақтық тұтастығын күшпен бұзуға шақыру (170-бап)
26
Диверсия (171-бап)
27
Жұмылдыруға шақырудан жалтару (174-бап)
28
Мемлекеттің конституциялық құрылысына және қауіпсіздігіне қарсы өзге де қылмыстар
29
6-тарау
Ұрлық (175-бап)
30
соның ішінде пломбыларды бұзу немесе қирату іздерін табу деректері бойынша
31
Сеніп тапсырылған бөтен мүлікті иеленіп алу немесе ысырап ету (176-бап)
32
Алаяқтық (177-бап)
33
соның ішінде қызмет бабын пайдалану жолымен (177-б., 2-б., "в"-т.)
34
Тонау (178-бап)
35
Қарақшылық (179-бап)
36
Қорқытып алушылық (181-бап)
37
Алдау немесе сенімге қиянат жасау жолымен мүліктік залал келтіру (182-бап)
38
Көрінеу қылмыстық жолмен табылған мүлікті сатып алу немесе сату (183-бап)
39
сонымен қатар автокөлік агрегаттарының (двигательдерінің) нөмірлерін бөлу деректері бойынша
40
Автомобильді немесе өзге де көлік құралдарын ұрлау мақсатынсыз заңсыз иелену (185-бап )
41
Бөтен адамның мүлкін қасақана жою немесе бүлдіру (187-бап)
42
соның ішінде өрт деректері бойынша
43
Бөтен адамның мүлкін абайсызда жою немесе бүлдіру (188-бап)
44
Меншікке қарсы өзге де қылмыстар
45
7-тарау
Заңды кәсіпкерлік қызметке кедергі жасау (189-бап)
46
Заңсыз кәсіпкерлік (190-бап)
47
Заңсыз банктік қызмет (191-бап)
48
Жалған кәсіпкерлік (192-бап)
49
Заңсыз жолмен алынған ақша қаражатын немесе өзге мүлікті заңдастыру (193-бап)
50
Несиені заңсыз алу және мақсатсыз пайдалану (194-бап)
51
Тауарлық белгіні заңсыз пайдалану (199-бап)
52
Жалған ақша немесе бағалы қағаздар жасау немесе сату (206-бап)
53
Акцизделетін тауарларды акциздік алым маркасымен таңбалаудың тәртібі мен ережелерін бұзу, акциздік алым маркасын қолдан жасау және пайдалану (208-бап)
54
Экономикалық контрабанда (209-бап)
55
Кеден төлемдері мен алымдарын төлеуден жалтару (214-бап)
56
Бухгалтерлік есеп ережелерін бұзу (218-бап)
57
Азаматтың салық төлеуден жалтаруы (221-бап)
58
Ұйымдарға салынатын салықты төлеуден жалтару (222-бап)
59
Тұтынушыларды алдау (223-бап)
60
Заңсыз сыйақы алу (224-бап)
61
Экономикалық қызмет саласындағы өзге де қылмыстар
62
8-тарау
Коммерциялық және өзге ұйымдардағы қызмет мүдделеріне қарсы қылмыстар
63
9-тарау
Терроризм (233-бап)
64
Ұйымдасқан қылмыстық топты немесе қылмыстық қауымдастықты (қылмыстық ұйымды) құру және оны басқару, қылмыстық қоғамдастыққа қатысу (235-бап)
65
Бандитизм (237-бап)
66
Әуе немесе су көлігін не жылжымалы темір жол составын айдап әкету, сол сияқты қолға түсіру (239-бап)
67
Терроризм актісі туралы көрінеу жалған хабарлау (242-бап)
68
Айналыстан алынған заттардың немесе айналысы шектелген заттардың контрабандасы (250-бап)
69
Қаруды, оқ-дәрілерді, жарылғыш заттарды және жару құрылғыларын заңсыз сатып алу, беру, өткізу, сақтау, тасымалдау немесе алып жүру (251-бап)
70
Қаруды, оқ-дәріні, жарылғыш заттар мен жару құрылғыларын ұрлау не қорқытып алу (255-бап)
71
Өрт қауіпсіздігі ережелерін бұзу (256-бап)
72
Бұзақылық (257-бап)
73
Тағылық (258-бап)
74
Қоғамдық қауіпсіздікке және қоғамдық тәртіпке қарсы қылмыстар
75
10-тарау
Есірткі заттарды немесе жүйкеге әсер ететін заттарды заңсыз дайындау, иемденіп алу сатып алу, сақтау, тасымалдау, жөнелту немесе сату (259-бап)
76
Есірткі заттарды немесе жүйкеге әсер ететін заттарды ұрлау не қорқытып алу (260-бап)
77
Есірткі заттарды немесе жүйкеге әсер ететін заттарды тұтыну үшін притондарды ұйымдастыру немесе ұстау (264-бап)
78
Санитарлық-эпидемиологиялық ережелерді бұзу (267-бап)
79
Халықтың денсаулығына және адамгершілікке қарсы қылмыстар
80
11-тарау
Шаруашылық және өзге де қызметке қойылатын экологиялық талаптардың бұзылуы (277-бап)
81
Ықтимал экологиялық қауіпті химиялық, радиоактивті және биологиялық заттарды өндіру мен пайдалану кезінде экологиялық талаптардың бұзылуы (278-бап)
82
Ветеринарлық ережелерді және өсімдіктерді аурулары мен зиянкестеріне қарсы күресу үшін белгіленген ережелердің бұзылуы (280-бап)
83
Суларды ластау, бітеу және сарқу (281-бап)
84
Атмосфераны ластау (282-бап)
85
Теңіз аясын ластау (283-бап)
86
Жерді бүлдіру (285-бап)
87
Жер қойнауын қорғау және пайдалану ережелерін бұзу (286-бап)
88
Су жануарлары мен өсімдіктерін заңсыз алу (287-бап)
89
Заңсыз аңшылық (288-бап)
90
Жануарлар дүниесін қорғау ережелерін бұзу (289-бап)
91
Жануарлар мен өсімдіктердің сирек кездесетін және құрып кету қауіпті төнген түрлерімен заңсыз іс-әрекеттер (290-бап)
92
Ағаштар мен бұталарды заңсыз кесу (291-бап)
93
Ормандарды жою немесе зақымдау (292-бап)
94
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар режимінің бұзылуы (293-бап)
95
Экологиялық ластау зардаптарын жою жөнінде шара қолданбау (294-бап)
96
Өзге де экологиялық қылмыстар
97
12-тарау
Көлік құралдарын жүргізуші адамдардың жол қозғалысы және көлік құралдарын пайдалану ережелерін бұзуы (296-бап)
98
Көлік құралдарын немесе қатынас жолдарын қасақана жарамсыздыққа келтіру (299-бап)
99
Көліктің қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ететін ережелерді бұзу (300-бап)

100
Нарушение
международных
правил
полетов
(ст.306)
101
Иные
транспортные
преступления
102
Г
л
а
в
а
13
Злоупотребле-
ния должност-
ными полномо-
чиями (ст.307)
103
Превышение
власти или
должностных
полномочий
(ст.308)
104
Получение
взятки
(ст.311)
105
Дача взятки
(ст.312)
106
Посредничество
во взяточни-
честве
(ст.313)
107
Бездействие
по службе
(ст.315)
108
Халатность
(ст.316)
109
Иные
преступления
против
интересов
государствен-
ной службы
110
Г
л
а
в
а
14
Оскорбление
представителя
власти
(ст.320)
111
Применение
насилия в
отношении
представителя
власти
(ст.321)
112
Воспрепятст-
вование
деятельности
прокурора и
неисполнения
его законных
требований
(ст.321-1)
113
Умышленное
незаконное
пересечение
охраняемой
Государствен-
ной границы
Республики
Казхастан
(ст.330)
114
Невыполнение
решения о
выдворении
(ст.330-1)
115
Организация
незаконной
миграции
(ст.330-2)
116
Неоднократное
нарушение
правил
привлечения и
использования
в Республике
Казахстан
иностранной
рабочей силы
(ст.330-3)
117
Противоправное
изменение
Государствен-
ной границы
Республики
Казахстан
(ст.331)
118
Нарушение
порядка
организации и
проведения
собраний,
митингов,
пикетов,
уличных
шествий и
демонстраций
(ст.334)
119
Иные
преступления
против порядка
управления
120
Воспрепятст-
вование
осуществлению
правосудия и
производству
предваритель-
ного рассле-
дования
(ст.339)
121
Неуважение к
суду (ст.342)
122
Принуждение к
даче показаний
(ст.347)
123
Пытки
(ст.347-1)
124
Побег из
мест лишения
свободы,
из-под ареста
или из-под
стражи
(ст.358)
125
Г
л
а
в
а
15
Уклонение
от отбывания
наказания в
виде лишения
свободы
(ст.359)
126
Злостное
неповиновение
требованиям
администрации
уголовно-ис-
полнительного
учреждения
(ст.360)
127
Неисполнение
приговора
суда, решения
суда или иного
судебного акта
(ст.362)
128
Иные
преступления
против
правосудия и
порядка
исполнения
наказаний
129
Г
л
а
в
а
16
Нарушение
уставных
правил взаимо-
отношений
между военно-
служащими при
отсутствии
между ними
отношений
подчиненности
(ст.370)
130
Самовольное
оставление
части или
места службы
(ст.372)
131
Дезертирство
(ст.373)
132
Нарушение
уставных
правил несения
караульной
(вахтенной)
службы
(ст.377)
133
Нарушение
уставных
правил несения
внутренней
службы или
патрулирования
в гарнизоне
(ст.378)
134
Злоупотребле-
ние властью,
превышение или
бездействие
власти
(ст.380)
135
Халатное
отношение к
службе
(ст.381)
136
Умышленное
уничтожение
или
повреждение
военного
имущества
(ст.387)
137
Нарушение
правил
обращения с
оружием, а
также
веществами и
предметами,
представляю-
щими опасность
для окружающих
(ст.390)
138
Нарушение
правил
вождения или
эксплуатации
машин (ст.391)
139
Иные воинские
преступления
140
ИТОГО:
141
продолжение таблицы
из числа принятых решений
о
воз-
буж-
дении
уго-
лов-
ного
дела
в
т.ч.
воз-
буж-
дено
уго-
лов-
ных
дел
из
гра-
фы
4
об отказе в возбуждении уголовного дела
о передаче
заявления со
снятия с учета

100
Ұшудың халықаралық ережелерін бұзу (306-бап)
101
Өзге де көліктегі қылмыстар
102
13-тарау
Қызмет өкілеттігін теріс пайдалану (307-бап)
103
Билікті немесе қызметтік өкілеттікті асыра пайдалану (308-бап)
104
Пара алу (311-бап)
105
Пара беру (312-бап)
106
Парақорлыққа делдал болу (313-бап)
107
Қызметтегі әрекетсіздік (315-бап)
108
Салақтық (316-бап)
109
Мемлекеттік қызмет мүдделеріне қарсы өзге де қылмыстар
110
14-тарау
Өкімет өкілін қорлау (320-бап)
111
Өкімет өкіліне қатысты күш қолдану (321-бап)
112
Прокурорлардың қызметіне кедергі жасау және оның заңды талаптарын орындамау (321-1-бап)
113
Қазақстан Республикасының күзетілетін Мемлекеттік шекарасынан әдейі заңсыз өту (330-бап)
114
Шығарып жіберу туралы шешімді орындамау (330-1-бап)
115
Заңсыз көші-қонды ұйымдастыру (330-2-бап)
116
Қазақстан Республикасында шетелдік жұмыс күшін тарту және пайдалану ережелерін бірнеше рет бұзу (330-3-бап)
117
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын құқыққа қарсы өзгерту (331-бап)
118
Жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, көше шерулерін және демонстрацияларды ұйымдастыру мен өткізу тәртібін бұзу (334-бап)
119
Басқару тәртібіне қарсы өзге де қылмыстар
120
15-тарау
Сот төрелігін жүзеге асыруға және алдын ала тергеу жүргізуге кедергі жасау (339-бап)
121
Сотты құрметтемеу (342-бап)
122
Жауап беруге мәжбүр ету (347-бап)
123
Азаптар (347-1-бап)
124
Бас бостандығынан айыру орнынан, тұтқындаудан немесе қамаудан қашу (358-бап)
125
Бас бостандығынан айыру түріндегі жазасыз өтеуден жалтару (359-бап)
126
Қылмыстық-атқару мекемесі әкімшілігінің талаптарына қасақана бағынбау (360-бап)
127
Сот үкімін, сот шешімін немесе өзге де сот актісін орындамау (362-бап)
128
Сот төрелігіне және жазалардың орындалу тәртібіне қарсы өзге де қылмыстар
129
16-тарау
Бір-бірінің арасында бағыныштылық қатынастары болмаған кезде әскери қызметшілердің арасындағы өзара қарым-қатынастардың жарғылық ережелерін бұзу (370-бап)
130
Бөлімді немесе қызмет орнын өз бетімен тастап кету (372-бап)
131
Қашқындық (373-бап)
132
Қарауыл (вахта) қызметін атқарудың жарғылық ережелерін бұзу (377-бап)
133
Ішкі қызмет атқарудың және гарнизонда патруль болудың жарғылық ережелерін бұзу (378-бап)
134
Билікті теріс пайдалану, биліктің асыра қолданылуы немесе әрекетсіздігі (380-бап)
135
Қызметке селқос қарау (381-бап)
136
Әскери мүлікті қасақана құрту немесе бүлдіру (387-бап)
137
Айналадағыларға қауіп туғызатын қару-жарақты, сондай-ақ заттар мен нәрселерді ұстау ережелерін бұзу (390-бап)
138
Машиналарды жүргізу немесе пайдалану ережелерін бұзу (391-бап)
139
Өзге де әскери қылмыстар
140
БАРЛЫҒЫ:
141
кестенің жалғасы
с.қ. есептік кезеңнің соңын-ғы қалдықтан (7-бағаннан)
шешім қабылданғандардың қатарынан
қылмыстық істі қозғау туралы
с.қ.
5-бағаннан қозғалған қылмыстық істер
қылмыстық істі қозғаудан бас тарту туралы

(п.3 ч.1 ст.185
УПК РК)
всего
по
нереа-
билит.
осно-
ваниям
в том
числе
п.3 ч.
1 ст.37
УПК РК
по
под-
след-
ствен-
ности
по
под-
суд-
ности
за
отсут-
ствием
состава
п.2 ч.1
ст.37
УПК РК
за
отсут-
ствием
события
п.1 ч.1
ст.37
УПК РК
8
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы
сроки рассмотрения
заявления и сообщения
о преступлении
Проку-
рором
отме-
нено
поста-
новле-
ние об
отказе
в воз-
бужде-
нии
уголов-
ного
дела с
возбуж-
дением
уголов-
ного
дела
в т.ч.
по
инициа-
тиве
органов
уголов-
ного
прес-
ледо-
вания
из
гр.21
Проку-
рором
отме-
нено
поста-
новле-
ний об
отказе
в
воз-
буж-
дении
уго-
лов-
ного
дела
с
нап-
рав-
лением
мате-
риалов
на
допол-
нитель-
ную
про-
верку
в т.ч.
по
ини-
циа-
тиве
орга-
нов
уго-
лов-
ного
прес-
ледо-
вания
из
гр.23
Приб-
щено к
ранее
заре-
гист-
риро-
ван-
ному
заяв-
лению
в КУЗ
по
одному
факту
Оста-
ток
на
конец
отчет-
ного
перио-
да
не
позд-
нее
3
су-
ток
от
3 до
10
су-
ток
от
10
су-
ток
до
1
ме-
сяца
свыше
1 ме-
сяца
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

өтінішті есептен алуға беру туралы (ҚР ҚІЖК 185-бабының 1-б 3-т.)
барлығы
ақталмаған негіздер бойынша
с.қ. ҚР ҚІЖК
37-бабының 1-бөлігі 3-тармағы бой-ша
тергеуде болуы бойынша
соттылығы бойынша
ҚР ҚІЖК
37-бабының 1-бөлігі 2-тармағы бой-ша құрамның болмау-на бай-ты
ҚР ҚІЖК
37-бабының 1-бөлігі 1-тармағы б-ша  оқиғаның болмау-на бай-ты
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды қарау мерзімдері
Қылмыс-қ істің қоз-мен қыл. істі қозғаудан бас тарту туралы қаулы прокурормен алынды
с.қ. қылмыстық қудалау орган-ның бастамасы бойынша 22-баған
Материалдарды қосымша тексеруге жолдаумен қыл. істі қозғаудан бас тарту туралы қаулы прокурормен алынды
с.қ. қылмыстық қудалау орган-ның бастамасы бойынша 24-бағаннан
Бір дерек бойынша ӨЕК алдында тір-ге қосылды
Есептік кезеңнің соңын-ғы қалдық
3 тәуліктен кешіктірілмей
3 тәуліктен 10 тәулікке дейін
10 тәуліктен 1 айға дейін
1 айдан астам
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Есеп ____ данада құрылған
200_жыл "__"_________N___