О внесении дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года № 345-I "Об утверждении Правил деятельности оператора вагонов (контейнеров)"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 ноября 2006 года № 284. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2006 года № 4467. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В соответствии с подпунктом 17) пункта 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года N 345-I "Об утверждении Правил деятельности оператора вагонов (контейнеров)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3088 и опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2005 г., N 1, ст.3; "Официальной газете" от 6 ноября 2004 года N 45 (202) следующее дополнение:
в Правилах деятельности оператора вагонов (контейнеров), утвержденных указанным приказом:
подпункт 3) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"обеспечения равного права для использования своего подвижного состава в соответствии с предоставленными заявками грузоотправителей.".
2. Комитету путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Уразбеков М.Ж.) обеспечить представление настоящего приказа для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Министр

"Вагондар (контейнерлер) операторы қызметінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 345-І бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 6 қарашадағы N 284 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 29 қарашадағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4467 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының14-бабы 2-тармағының 17) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Вагондар (контейнерлер) операторы қызметінің ережесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3088 нөмірмен тіркелген және "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде", 2005 ж., N 1, 3-құжат; "Официальная газета" газетінің 2004 жылғы 6 қарашадағы 45 (201) нөмірінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 345-І  бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Вагондар (контейнерлер) операторы қызметінің ережесінде:
3-тармақтың 3) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жүк жөнелтушілердің ұсынылған өтінімдеріне сәйкес өз жылжымалы құрамын пайдалану үшін тең құқықты қамтамасыз етуді.".
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Қатынас жолдары комитеті (М.Ж.Оразбеков) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр