О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 312 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2006/2007 учебный год"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 ноября 2006 года N 578. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2006 года N 4488
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 июня 2006 года  N 312 "О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2006/2007 учебный год", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4261), следующие изменения и дополнения:
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2006/2007 учебный год, утвержденном указанным приказом:
в приложении 1 к указанному приказу:
в разделе 7. "Технические науки и технологии":
строку "050710 Материаловедение и технология новых материалов 160 160 90 70" заменить строкой "050710 Материаловедение и технология новых материалов 155 155 90 65";
строку "050724 Технологические машины и оборудование (по отраслям) 630 630 320 310" заменить строкой "050724 Технологические машины и оборудование (по отраслям) 625 625 320 305";
строку "050729 Строительство 750 750 390 360" заменить строкой "050729 Строительство 745 745 390 355"
строку "СУММА 10572 10572 5867 4705" заменить строкой "СУММА 10557 10557 5867 4690";
строку "Квота для иностранных граждан, прибывших по межведомственным соглашениям 35" исключить;
строку "ВСЕГО 10990" заменить строкой "ВСЕГО 10940";
в разделе 12. "Ветеринария":
строку "051201 Ветеринарная медицина 310 310 180 130" заменить строкой "051201 Ветеринарная медицина 330 330 192 138";
строку "051202 Ветеринарная санитария 130 130 80 50" заменить строкой "051202 Ветеринарная санитария 140 140 86 54";
строку "СУММА 440 440 260 180" заменить строкой "СУММА 470 470 278 192";
строку "ВСЕГО 460" заменить строкой "ВСЕГО 490";
после строки "На обучение студентов в Казахстанско-Британском техническом университете 200" дополнить строками следующего содержания:
"На обучение студентов из числа граждан Республики Таджикистан 91";
"На обучение студентов из числа граждан Кыргызской Республики 34";
строку "На обучение слушателей подготовительных отделений вузов, 1825" заменить строкой "На обучение слушателей подготовительных отделений вузов, 1700";
строку "в т.ч. на обучение иностранных граждан 125" исключить;
в разделе "Казахская национальная академия музыки":
строку "050401 Музыковедение 6" заменить строкой "050401 Музыковедение 2";

"2006/2007 оқу жылына кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 312 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 14 қарашадағы N 578 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 12 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4488 болып енгізілді.
БҰЙЫРАМЫН:
"2006/2007 оқу жылына кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 6 маусымдағы  N 312 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4261 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2006/2007 оқу жылына кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасында:
"Техникалық ғылымдар және технологиялар" деген 7-бөлімде:
"050710 Материалтану және жаңа материалдар технологиясы 160 160 90 70" деген жол "050710 Материалтану және жаңа материалдар технологиясы 155 155 90 65" деген жолмен ауыстырылсын;
"050724 Техникалық машиналар және жабдықтар 630 630 320 310" деген жол "050724 Техникалық машиналар және жабдықтар 625 625 320 305" деген жолмен ауыстырылсын;
"050729 Құрылыс 750 750 390 360" деген жол "050729 Құрылыс 745 745 390 355" деген жолмен ауыстырылсын;
"СОМАСЫ 10572 10572 5867 4705" деген жол "СОМАСЫ 10557 10557 5867 4690" деген жолмен ауыстырылсын;
"Ведомствоаралық келісімдер бойынша келген шетел азаматтар үшін квота 35" деген жол алынып тасталсын;
"БАРЛЫҒЫ 10990" деген жол "БАРЛЫҒЫ 10940" деген жолмен
ауыстырылсын;
"Ветеринария" деген 12-бөлімде:
"051201 Ветеринарлық медицина 310 310 180 130" деген жол "051201 Ветеринарлық медицина 330 330 192 138" деген жолмен ауыстырылсын;
"051202 Ветеринарлық санитария 130 130 80 50" деген жол "051202 Ветеринарлық санитария 140 140 86 54" деген жолмен ауыстырылсын;
"СОМАСЫ 440 440 260 180" деген жол "СОМАСЫ 470 470 278 192" деген жолмен ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ 460" деген жол "БАРЛЫҒЫ 490" деген жолмен ауыстырылсын;
"Қазақстан-Британ техникалық университетінде студенттерді оқытуға 200" деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Тәжікстан Республикасының азаматтарын оқытуға 91";
"Қырғыз Республикасының азаматтарын оқытуға 34";
"Жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдерінде тыңдаушыларды оқытуға 1825" деген жол "Жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдерінде тыңдаушыларды оқытуға 1700" деген жолмен ауыстырылсын;
"оның ішінде шетел азаматтарын оқыту үшін 125" деген жол алынып тасталсын;
"Қазақ ұлттық музыка академиясы" деген бөлімде:
"050402 Музыкатану 6" деген жол "050402 Музыкатану 2" деген жолмен ауыстырылсын;

строку "050402 Инструментальное исполнительство: фортепиано, струнные инструменты, духовые инструменты 60" заменить строкой "050402 Инструментальное исполнительство: фортепиано, струнные инструменты, духовые инструменты 51";
строку "050404 Традиционное музыкальное искусство: народные инструменты, народное пение 32" заменить строкой "050404 Традиционное музыкальное искусство: народные инструменты, народное пение 49";
строку "050405 Дирижирование (по видам) 10" заменить строкой "050405 Дирижирование (по видам) 11";
строку "050406 Режиссура 4" заменить строкой "050406 Режиссура 5";
строку "050407 Актерское искусство 16" заменить строкой "050407 Актерское искусство 17";
строку "050408 Искусство эстрады 15" заменить строкой "050408 Искусство эстрады 9";
строку "050106 Музыкальное образование 8" заменить строкой "050106 Музыкальное образование 7";
строку "Квота для детей сирот (1 %) 2" заменить строкой "Квота для детей сирот (1 %) 3";
строку "Квота для инвалидов I, II групп, инвалидов с детства, детей инвалидов (0,5%) 1" заменить строкой "Квота для инвалидов I, II групп, инвалидов с детства, детей инвалидов (0,5%) 2";
строку "Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (2 %) 3" заменить строкой "Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (2 %) 1";
в разделе "Казахская национальная консерватория им. Курмангазы":
строку "050402 Инструментальное исполнительство (по видам инструментов) 62" заменить строкой "050402 Инструментальное исполнительство (по видам инструментов) 69";
строку "050403 Вокальное искусство (по видам вокального искусства) 18" заменить строкой "050403 Вокальное искусство (по видам вокального искусства) 14";
строку "050404 Традиционное музыкальное искусство (по видам) 50" заменить строкой "050404 Традиционное музыкальное искусство (по видам) 55";
строку "050405 Дирижирование 18" заменить строкой "050405 Дирижирование 10";
строку "050103 Педагогика и психология 12" заменить строкой "050103 Педагогика и психология 10";
строку "СУММА 174" заменить строкой "СУММА 172";
строку "Квота для детей сирот (1 %) 2" заменить строкой "Квота для детей сирот (1 %) 1";
строку "Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (2 %) 3" заменить строкой "Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан (2 %) 6".
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (К. Курманалиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

"050402 Аспаптық орындау: фортепиано, ішекті аспаптар, үрлемелі аспаптар 60" деген жол "050402 Аспаптық орындау: фортепиано, ішекті аспаптар, үрлемелі аспаптар 51" деген жолмен ауыстырылсын;
"050404 Дәстүрлі музыка өнері: халық аспаптары, халық әндері 32" деген жол "050404 Дәстүрлі музыка өнері: халық аспаптары, халық әндері 49" деген жолмен ауыстырылсын;
"050405 Дирижерлеу (түрлері бойынша) 10" деген жол "050405 Дирижерлеу (түрлері бойынша) 11" деген жолмен ауыстырылсын;
"050406 Режиссура 4" деген жол "050406 Режиссура 5" деген жолмен ауыстырылсын;
"050407 Актерлық өнер 16" деген жол "050407 Актерлық өнер 17" деген жолмен ауыстырылсын;
"050408 Эстрадалық өнер 15" деген жол "050408 Эстрадалық өнер 9" деген жолмен ауыстырылсын;
"050106 Музыкалық білім беру 8" деген жол "050106 Музыкалық білім беру 7" деген жолмен ауыстырылсын;
"Жетім балалар үшін квота (1 %) 2" деген жол "Жетім балалар үшін квота (1 %) 3" деген жолмен ауыстырылсын;
"I, II топтағы мүгедектер, бала кезінен мүгедектер, мүгедек балалар үшін квота (0,5%) 1" деген жол "I, II топтағы мүгедектер, бала кезінен мүгедектер, мүгедек балалар үшін квота (0,5%) 2" деген жолмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға квота (2 %) 3" деген жол "Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға квота (2 %) 1" деген жолмен ауыстырылсын;
"Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы" деген бөлімде:
"050402 Аспаптық орындау (аспаптардың түрлері бойынша) 62" деген жол "050402 Аспаптық орындау (аспаптардың түрлері бойынша) 69" деген жолмен ауыстырылсын;
"050403 Вокалдық өнер (вокалдық өнердің түрлері бойынша) 18" деген жол "050403 Вокалдық өнер (вокалдық өнердің түрлері бойынша) 14" деген жолмен ауыстырылсын;
"050404 Дәстүрлік музыка өнері (түрлері бойынша) 50" деген жол "050404 Дәстүрлік музыка өнері (түрлері бойынша) 55" деген жолмен ауыстырылсын;
"050405 Дирижерлеу 18" деген жол "050405 Дирижерлеу 10" деген жолмен ауыстырылсын;
"050103 Педагогика және психология 12" деген жол "050103 Педагогика және психология 10" деген жолмен ауыстырылсын;
"СОМАСЫ 174" деген жол "СОМАСЫ 172" деген жолмен ауыстырылсын;
"Жетім балалар үшін квота (1 %) 2" деген жол "Жетім балалар үшін квота (1 %) 1" деген жолмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға квота (2 %) 3" деген жол "Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға квота (2 %) 6" деген жолмен ауыстырылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті
(Қ.Құрманәлиев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр

3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Министр