О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года N 75 "Об утверждении формы отчета об итогах размещения паев паевого инвестиционного фонда"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 11 декабря 2006 года N 287. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2007 года N 4509. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 мая 2016 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 30.05.2016 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность инвестиционных фондов, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правления Агентства от 25 марта 2006 года N 75 "Об утверждении формы отчета об итогах размещения паев паевого инвестиционного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4201), следующие изменения и дополнения:
первое предложение пункта 2 изложить в следующей редакции:
"Отчет об итогах размещения паев паевого инвестиционного фонда представляется на бумажном носителе в двух экземплярах (на государственном и русском языках) и на электронном носителе в формате Аcrobat Reader (без сведений о собственниках паев паевого инвестиционного фонда) с заявлением о рассмотрении отчета об итогах размещения паев.";
в приложении 1:
в Отчете об итогах размещения паев паевого инвестиционного фонда:
в пункте 10:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) даты начала и окончания периода размещения паев паевого инвестиционного фонда
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________";
подпункт 2) дополнить словами ", с учетом ранее размещенных паев";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) сумма денег, поступившая в оплату паев паевого инвестиционного фонда в отчетном периоде, подтвержденная справкой кастодиана о поступлении денег в оплату паев, размещенных в отчетном периоде
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_____________________________________________________________";
в пункте 11:
абзац первый изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының»Инвестициялық пай қорының пайларын орналастыру қорытындылары жөніндегі есептің нысанын бекіту туралы» 2006 жылғы 25 наурыздағы N 75 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 287 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 12 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4509 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 30 мамырдағы № 130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 30.05.2016 № 130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Инвестициялық қорлардың қызметін реттейтін нормативтік құқықтық кесімдерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі - Агенттік) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Инвестициялық пай қорының пайларын орналастыру қорытындылары жөніндегі есептің нысанын бекіту туралы" 2006 жылғы 25 наурыздағы N 75  қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4201 тіркелген) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
2-тармақтың бірінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"Инвестициялық пай қорының пайларын орналастыру қорытындылары туралы есеп екі данада қағаз тасымалдауышта (мемлекеттік және орыс тілінде) және Acrobat Reader форматындағы электрондық тасымалдауышта (инвестициялық пай қорының пайларының меншік иелері туралы мәліметтерсіз) пайларды орналастыру қорытындылары туралы есепті қарау туралы өтінішпен бірге ұсынылады.";
1-қосымшада:
Инвестициялық пай қорының пайларын орналастыру қорытындылары жөніндегі есепте:
10-тармақта:
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) инвестициялық пай қорының пайларын орналастыру кезеңінің басталу және аяқталу күні_________________________________
____________________________________________________________________
__________________________________________________________________";
2) тармақша "бұрынғы орналастырылған пайларды ескере отырып," деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) есепті кезеңде инвестициялық пай қорының пайларын төлеуге түскен, есепті кезеңде орналастырылған пайларды төлеуге ақшаның түскендігі туралы кастодиан анықтамасымен расталған ақша сомасы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
______________________________________________________________";
11-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"11. Сведения о собственниках паев паевого инвестиционного фонда в разрезе каждого собственника, приобретших паи у управляющей компании в отчетном периоде:";
во втором столбце таблицы слова "с указанием его фактического местонахождения" исключить;
второе предложение пункта 12 изложить в следующей редакции:
"Каждый экземпляр отчета прошивается с копиями выписки регистратора с лицевого счета паевого инвестиционного фонда по учету размещенных паев и справкой кастодиана о подтверждении поступления денег в оплату паев, размещенных в отчетном периоде, составленные на дату окончания отчетного периода и скрепляется бумажной пломбой, наклеенной на узел прошивки и частично на лист.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Хаджиевой М.Ж.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц в форме ассоциации "Ассоциация финансистов Казахстана", организатора торгов.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель

"11. Есепті кезеңде басқарушы компаниядан пайларды сатып алған, әрбір меншік иесі бөлігінде инвестициялық пай қоры пайларының меншік иелері туралы мәліметтер:";
кестенің екінші бағанындағы "және нақты орналасқан жерін көрсете отырып" деген сөздер алып тасталсын;
12-тармақтың екінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептің әрбір данасы есепті кезеңнің аяқталған күнінде жасалған, орналастырылған пайлардың есебі бойынша инвестициялық пай қорының жеке шотынан тіркеуші үзіндісінің және есепті кезеңде орналастырылған пайларды төлеуге ақшаның түскендігін растау туралы кастодиан анықтамасының көшірмесімен бірге тігіледі және жіптің түйініне әрі ішінара параққа желімделген қағаз пломбамен бекітіледі.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Хаджиева М.Ж.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы Заңды тұлғалар бірлестігіне, сауда-саттықты ұйымдастырушысына жіберсін.
4. Агенттіктің Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға