О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 13 января 2005 года N 3-1-28п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан"
Постановление Акимата города Астаны от 9 января 2006 года N 23-6-29п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 17 февраля 2006 года за N 431. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12 октября 2007 года N 23-887п
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением акимата города Астаны от 30 декабря 2004 года N 3-1-1978п "О некоторых вопросах местного исполнительного органа города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Астаны от 13 января 2005 года N 3-1-28п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 21 января 2005 года за N 371, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 26 февраля 2005 года, N 28-29; "Вечерняя Астана" от 10 февраля 2005 года, N 20) следующие изменения и дополнения:
1) в указанном постановлении:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан ", " О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним ", с учетом решения маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить прилагаемый Перечень лекарственных средств для обеспечения отдельных категорий граждан на 2006 год (приложение 2).";
2) в Правилах оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан, утвержденных указанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила оказания социальной помощи по бесплатному лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан (далее - Правила) разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан ", " О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним ", с учетом решения маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны".";

Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 3-1-28қ»"Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 23-6-29қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 17 ақпанда N 431 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына , Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 3-1-1978қ "Астана қаласының жергілікті атқарушы органдарының кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 3-1-28қ "Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 21 қаңтарда N 371 болып тіркелген; 2005 жылғы 26 ақпанда N 28-39""Астана хабары"; 2005 жылғы 10 ақпанда N 20 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) аталған қаулыда:
преамбула мынадай редакцияда мазмұндалсын:
" Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", " Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізімі туралы" шешімін ескеріп Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"2. Қоса беріліп отырған 2006 жылға азаматтардың жекелеген санаттарын қамтамасыз ету үшін дәрі-дәрмек құралдарының тізімі бекітілсін (2-қосымша).";
2) аталған қаулымен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасында:
преамбула мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Осы Азаматтардың жекелеген санаттарын тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөнінде әлеуметтік көмек көрсету Қағидасы (бұдан әрі - Қағида) " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", " Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-III "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізімі туралы" шешімін ескеріп әзірленді".";

в подпункте 1) пункта 1 слова "Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 8 апреля 1995 года N 2247" заменить словами " Закона  Республики Казахстан";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Администратором программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее - Программа) является Государственное учреждение "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" (далее - Администратор).";
3) приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                      У. Шукеев
Первый
заместитель акима                         Есилов С.С.
Заместитель акима                         Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                         Мустафина С.С.
Заместитель акима                         Толибаев М.Е.
Заместитель акима                         Фомичев С.В.
Руководитель
аппарата акима                            Тамабаев К.Ж.
Директор
Государственного
учреждения "Департамент
финансов города
Астаны"                                   Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной
экспертизы                                Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"                   Демеува А.С.
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 9 января 2006 года
N 23-6-29П
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 13 января 2005 года

1-тармақтың 1-тармақшасындағы "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 8 сәуірдегі N 2247 Заң күші бар Жарлығы "  сөздері "Қазақстан Республикасының Заңы" сөздерімен ауыстырылсын.
2-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"2. "Жергілікті өкілдік органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер" (бұдан әрі - Бағдарлама) бағдарламасының әкімдері "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі" (бұдан әрі - Департамент) болып табылады.";
3) осы қаулының қосымшасына сәйкес аталған қаулының 2-қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнің орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсiн.
Әкім
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар департаментi"
мемлекеттiк мекемесiнiң директоры
Астана қаласы әкімдігінің
2006 жылғы"9 қаңтардағы
N 23-6-29қ қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2005 жылғы 13 қаңтардағы