О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 5 августа 2003 года N а-8/211 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества"
Постановление Акимата Акмолинской области от 18 января 2006 года N а-1/32. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 1 февраля 2006 года N 3178. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 9 июня 2009 года № А-6/249
Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 09.06.2009 № А-6/249
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях эффективного управления коммунальной собственностью акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества" от 5 августа 2003 года N а-8/211 (зарегистрированное в управлении юстиции Акмолинской области 5 сентября 2003 года N 1992) следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за коммунальными государственными предприятиями и коммунальными государственными учреждениями Акмолинской области:
в пункте 1 слово "или" заменить словом "и";
в пункте 5 слово "или" заменить словом "и";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Списание имущества государственных предприятий осуществляется:
при балансовой стоимости более 1000-кратного минимального расчетного показателя - по согласованию с органом государственного управления и после письменного разрешения Департамента финансов Акмолинской области (далее - Департамент);
при износе 100 процентов или балансовой стоимости не более 1000-кратного минимального расчетного показателя - по согласованию с органом государственного управления и после письменного разрешения Департамента / районного (города областного значения) отдела финансов.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Списание имущества государственных учреждений, являющихся исполнительными органами, осуществляется по согласованию с Департаментом";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Списание имущества государственных учреждений, содержащихся за счет местного бюджета и не являющихся государственными органами, производится по согласованию с органами государственного управления и Департаментом / районным (города областного значения) отделом финансов".
в пункте 11 слово "Управление" заменить словом "Департамент/районный (город областного значения) отдел финансов".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нургалиева А.К.
И.о. акима области

Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 5 тамыздағы N а-8/211 "Мүлікті есептен шығару тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N А-1/32 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 1 ақпанда N 3178 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 маусымдағы № А-6/249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.06.09 № А-6/249 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  заңына сәйкес, коммуналдық меншікті тиімді басқару мақсатында облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 5 тамыздағы N а-8/211 "Мүлікті есептен шығару тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы"» қаулысына (Ақмола облысының әділет басқармасында 2003 жылғы 5 қыркүйекте N№1992 бойынша тіркеуден өткен) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Ақмола облысының коммуналдық мемлекеттік мекемелеріне және мемлекеттік кәсіпорындарына бекітілген мүліктерді есептен шығару нұсқаулығында:
1-тармақта "немесе" сөзі "және" сөзімен ауыстырылсын;
5-тармақта "немесе" сөзі "және" сөзімен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттік кәсіпорындардың мүлкін есептен шығару жүзеге асырылады:
баланстық құны 1000 еселік ең төмен есепті көрсеткіштен артылғанда - мемлекеттік басқару органының келісімімен және Ақмола облысының қаржы департаментінің жазбаша рұқсат беруінен кейін (бұдан әрі қарай - Департамент);
100 пайыздық тозуында немесе баланстық құны 1000 еселік ең  төмен есепті көрсеткіштен артылмағанда - мемлекеттік басқару органының келісімімен және Департаменттің/аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімінің жазбаша рұқсат беруінен кейін";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Атқарушы орган болып табылатын мемлекеттік мекемелердің мүлкін есептен шығару Департаменттің келісімімен жүзеге асырылады";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын және мемлекеттік орган болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің мүліктерін есептен шығару мемлекеттік басқару органының және Департаменттің/аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімінің келісімі бойынша орындалады";
11-тармақта "Басқарма" сөзі "Департамент/аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.қ.Нұрғалиевке жүктелсін.
Облыс әкімінің м.а.