О местах размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты маслихатов, вместо выбывших
Постановление Акимата города Кокшетау от 9 марта 2006 года N А-3/324. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау 13 марта 2006 года N 1-1-40. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау от 12 мая 2010 года № А-5/756
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау от 12.05.2010 № А-5/756
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года N 2464,  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и во исполнении решения Акмолинской избирательной комиссии от 06 февраля 2006 года N 43 "О назначении выборов депутатов маслихатов Акмолинской области вместо выбывших", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить места для размещения печатных агитационных материалов в городе Кокшетау кандидатов в депутаты маслихатов вместо выбывших согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в Управление юстиции города Кокшетау.
3. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кулушева К.К.
Аким города
Приложение
к постановлению
акимата города Кокшетау
N A-3/324 от 09.03.2006 г.
Места
размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты маслихатов вместо выбывших
N
Места и адреса нахождения конструкции для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Тумбы-витрины:
- улица Абая, дом 86 район ТОО "Кондитер";
- улица Кенесары, дом 89 "а" район ТОО "Кокшетауские городские электрические сети".
2
Информационные щиты:
- улица Абая, дом 48 район ТОО "Торговый дом "Коктем";
- улица Сатпаева, дом 85 район ГККП "Городская больница N 1" Департамента здравоохранения Акмолинской области;
- улица Кенесары, дом 191 район ТОО "Достык";
- улица Куйбышева, дом 112 район РГКП  "Акмолинская областная ветеринарная лаборатория".
3
Информационные щиты на автобусных остановках:
- по улице Горького: "Швейная фабрика",
"Отан", "Горбольница";
- по улице Куанышева: "Потанина", "Янко";
- по улице Чкалова: "Поселок строителей";
-в микрорайоне "Жайлау": "Жайлау 2";
- по улице Кенесары: "Средняя школа N 21";
-по улице Пугачева: "Областная больница".

Мәслихаттан шыққан депутаттардың орнына кандидаттардың үгітпе баспа материалдарын орналастыру орындары туралы
Көкшетау қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 наурыздағы N А-3/324 қаулысы. Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2006 жылғы 13 наурыздағы N 1-1-40 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № А-5/756 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010.05.12 № А-5/756 қаулысымен
1995 жылғы 28 қыркүйектегі N№2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңның 28 бабы 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақмола облысы бойынша сайлау комиссиясының 2006 жылғы 6 ақпандағы N 43 "Ақмола облыстық мәслихатынан шыққан депутаттардың орнына депутаттарды сайлауды белгілеу туралы" шешімін орындау үшін қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласында мәслихаттан шыққан депутаттардың орнына кандидаттардың үгітпе баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. Көкшетау қаласының әділет Басқармасында  мемлекеттік тіркеуден өткен уақыттан бастап күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Қ. Құлышевқа жүктелсін.
Қала әкімі
Қала әкімдігінің
2006 жылғы 9 наурыздағы
N А-3/324 қаулысына қосымша
Мәслихаттан шыққан депутаттардың орнына
кандидаттардың үгітпе баспа материалдарын
орналастыру орындары
N№
Сайлау алды үгіт-насихат жүргізу үшін үгітпе баспа материалдарын орналастыру үшін конструкциялардың орналасқан орындары мен мекен-жайлары
1.
Тумба-ветрина:
- Абай көшесі, 86 үй, "Кондитер" ЖШС ауданы
- Кенесары көшесі, 89 "а" үй, "Көкшетау электр желілері" ЖШС ауданы
2.
Ақпарат қалқандары:
- Абай көшесі, 48 үй, "Көктем" Сауда үйі" ЖШС ауданы
- Сәтпаев көшесі, 85 үй, Ақмола облысы Денсаулық сақтау Департаменті "N№1 қалалық аурухана" МКҚК ауданы
- Кенесары көшесі, 191 үй, "Достық" ТШС ауданы
- Куйбышев көшесі, 112 үй, "Ақмола облыстық ветеринарлық зертхана" РМҚК ауданы
3.
Автобус аялдамаларындағы ақпараттық қалқандар
Горький көшесі бойында: "Тігін фабрикасы", "Отан", "Қалалық аурухана";
Қуанышев көшесі бойында: "Потанин", "Янко";
Чкалов көшесі бойында: "Құрылысшылар поселкесі";
Жайлау»шағын ауданы: "Жайлау 2"
Кенесары көшесі бойында: "N 21 орта мектеп";
Пугачев көшесі бойында: "Облыстық аурухана".