Об утверждении дислокации временных торговых точек-юрт по реализации казахских национальных напитков на территории города Тараза
Постановление Акимата города Тараз от 09 апреля 2006 года № 398. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Тараз 19 мая 2006 года за № 30. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 27 января 2014 года № 72
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 27.01.2014 № 72.
На основании статей 3243 Земельного кодекса Республики Казахстан, руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан", акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Тараз қаласы аумағында қазақтың ұлттық сусындар сату жөнінде уақытша киіз үйлердің сауда нүктелерінің орындарын бекіту туралы
Тараз қалалық әкімиятының 2006 жылғы 09 сәуірдегі № 398 қаулысы. Тараз қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 19 мамырда 30 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 72 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 27.01.2014 № 72 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 32, 43 баптарының негізінде, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить дислокацию временных торговых точек - юрт по реализации казахских национальных напитков (кумыс, шубат) на территории города Тараза на землях общего пользования, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата города Тараза" (Мамедов Н.М.) принять необходимые меры для реализации продукции сезонного характера, организовать работу согласно дислокации.
3 . Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Астаева Е.К., заместителя акима города.
Аким города Тараза                         И. Тортаев
Приложение к постановлению
акимата города Тараза № 398

1. Қосымшаға сәйкес, жалпы пайдаланудағы жерлерде Тараз қаласының аумағында қазақтың ұлттық сусындар (қымыз, шұбат) сату жөнінде уақытша киіз үйлердің сауда нүктелерінің орындары бекітілсін.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Мамедов Н.М.) маусымдық сипаттағы өнімдерді сату үшін тиісті шаралар қолданып, орындар бойынша жұмыстарды ұйымдастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. К. Астаевқа жүктелсін.
Тараз қаласының әкімі                      І. Тортаев
Тараз қаласы әкімдігінің