Об отнесении поселка Умирзак к категории "село"
Решение Мангистауского областного Маслихата от 28 июля 2006 года N 16/289 и постановление Акимата Мангистауской области от 24 июля 2006 года N 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 августа 2006 года за N 1954
Сноска. По всему тексту слова "аул (село)" заменены словом "село" совместным постановлением акимата Мангистауской области от 21.05.2015 № 148 и решением маслихата Мангистауской области от 21.05.2015 № 25/390(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение Актауского городского маслихата и акима города Актау об отнесении поселка Умирзак к категории "село", и в соответствии с п.3 статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ и акимат области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Отнести поселок Умирзак к категории "село".
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в департаменте юстиции.
Председатель сессии                 Аким области
М.Курбанбаев                     К. Кушербаев
Секретарь областного маслихата
Б. Чельпеков

Өмірзақ кентін "ауыл" санатына жатқызу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2006 жылғы 28 шілдедегі N 16/289 шешімі және Маңғыстау облысы әкімінің 2006 жылғы 24 шілдедегі N 239 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет Департаментінде 2006 жылғы 31 тамызда N 1954 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында, кіріспесінде және 1-тармағында: «(село)» сөзі алып тасталды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақтау қалалық мәслихаты мен Ақтау қаласы әкімінің Өмірзақ кентін "ауыл" санатына жатқызу туралы ұсынысын қарай отырып,  "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 3-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Өмірзақ кенті "ауыл" санатына жатқызылсын.
2. Осы шешім мен қаулы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы