О внесении изменений и дополнений в решение от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год"
Решение Костанайского областного Маслихата от 27 октября 2006 года N 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 ноября 2006 года N 3555
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3529, 27 декабря 2005 года "Қостанай таңы", 27 декабря 2005 года "Костанайские новости"), ранее вносились изменения и дополнения решениями Костанайского областного маслихата от 28 декабря 2005 года N 277 " О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3531, 20 января 2006 года "Қостанай таңы", 25 января 2006 года "Костанайские новости"), от 20 января 2006 года N 280 "О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3533, 31 января 2006 года "Костанай таны", 7 февраля 2006 года "Костанайские новости"), от 3 марта 2006 года N 296 "О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3541, 17 марта 2005 года "Қостанай таңы", 4 апреля 2006 года "Костанайские новости"), от 26 апреля 2006 года N 311 "О внесении изменений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3546, 12 мая 2006 года "Қостанай таңы", 23 мая 2006 года "Костанайские новости"), от 2 июня 2006 года N 321 "О внесении изменений в решение от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3549, 18 июня 2006 года "Қостанай таңы", 28 июня 2006 года "Костанайские новости"), от 21 июля 2006 года N 332 "О внесении изменений в решение от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3552, 8 августа 2006 года "Қостанай таңы", 26 августа 2006 года "Костанайские новости"):

"Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2006 жылғы 27 қазандағы N 359 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 7 қарашада N 3555 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3529, 2005 жылғы 27 желтоқсандағы "Қостанай таңы", 2005 жылғы 27 желтоқсандағы "Костанайские новости"), бұрын Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 277 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3531, 2006 жылғы 20 қаңтардағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 25 қаңтардағы "Костанайские новости"), 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 280 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3533, 2006 жылғы 31 қаңтардағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 7 ақпандағы "Костанайские новости"), 2006 жылғы 3 наурыздағы N 296 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3541, 2006 жылғы 17 наурыздағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 4 сәуірдегі "Костанайские новости"), 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 311 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3546, 2006 жылғы 12 мамырдағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 23 мамырдағы "Костанайские новости"); 2006 жылғы 2 маусымдағы N 321 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3549, 2006 жылғы 18 маусымдағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 28 маусымдағы "Костанайские новости"); 2006 жылғы 21 шілдедегі N 332 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3552, 2006 жылғы 8 тамыздағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 26 тамыздағы "Костанайские новости"), шешімдерімен өзгерістер енгізілген:

1) пункт 1 решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2006 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 30 997 800 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 349 233 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 150 348 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 10 501 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 29 487 718 тысяч тенге;
2) затраты - 31 052 969 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 55169 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 010 372 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 765 391 тысяча тенге
погашение бюджетных кредитов - 1 775 763 тысячи тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 34 800 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 34 800 тысяч тенге;
6) профицит - 920 403 тысячи тенге;
7) использование профицита бюджета - - 920 403 тысячи тенге.";
приложение 1 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) Пункт 2-13 решения изложить новой редакции:
"2-13. Учесть, что в областном бюджете на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам районов и городов в общей сумме 656 942 тысячи тенге, в том числе:
бюджетам районов и городов - 206 357 тысяч тенге;
на содержание передаваемой численности городу Костанаю - 1 933 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 127 605 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог - 321 047 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
3) Пункт 3-1 решения изложить новой редакции:
"3-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2006 год возврат целевых трансфертов из бюджетов районов городов областного значения в областной бюджет в сумме 10793 тысячи тенге, согласно приложению 7.";
приложение 7 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему решению;
4) Приложение 2 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению;
5) Пункт 10 решения изложить новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2006 год в сумме 64 438 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты - 53 887 тысяч тенге;

1) шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті мынадай көлемдерде 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер - 30 997 800 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 349 233 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 150 348 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10 501  мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 29 487 718 мың теңге;
2) шығындар - 31 052 969 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 55169 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - - 1 010 372 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 765 391 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 775 763 мың теңге;
5) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо - 34 800 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 34 800 мың теңге;
6) профицит - 920 403 мың теңге;
7) бюджет профицитін пайдалану - - 920 403 мың теңге."
шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) шешімнің 2-13 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-13. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалалар бюджеттеріне 656 942 мың теңге жалпы сомасындағы  нысаналы ағымдағы трансферттер және дамытуға арналған трансферттер қарастырылғаны есептелсін, оның ішінде:
аудандар мен қалалар бюджеттеріне - 206 357 мың теңге;
Қостанай қаласына берілетін сандарды  ұстауға - 1 933 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға - 127 605 мың теңге;
автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге - 321 047 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің  қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
3) Шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 7-қосымшаға сәйкес 2006 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңыздағы аудандар қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке 10793 мың теңге сомасында қайтаруды қарастыру.";
шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) Шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5) Шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Қостанай облысының 2006 жылға арналған  жергілікті атқарушы орган резерві 64438 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға - 53 887  мың теңге;

14591
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
133787
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
428935
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
46560
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
42394
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
100104
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6982
3
Начальное профессиональное образование
565949
261
Департамент (Управление) образования области
565949
008
Начальное профессиональное образование
565949
4
Среднее профессиональное образование
698643
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
83247
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
83247
261
Департамент (Управление) образования области
615396
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
615396
5
Дополнительное профессиональное образование
85070
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
29506
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
29506
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
10376
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10376
261
Департамент (Управление) образования области
45188
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
45188
9
Прочие услуги в области образования
1019573
261
Департамент (Управление) образования области
120837
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
34657
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
35789
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
13793
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования

14591
013
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология  кабинеттерін оқу жабдықтармен қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133787
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
428935
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
46560
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
42394
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
100104
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6982
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
565949
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
565949
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
565949
4
Орта кәсіби бiлiм беру
698643
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
83247
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
83247
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
615396
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
615396
5
Қосымша кәсіби білім беру
85070
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
29506
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
29506
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
10376
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10376
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
45188
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
45188
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1019573
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
120837
001
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
34657
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
35789
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
13793
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер