О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 12 апреля 2006 года № 250. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 25 апреля 2006 года № 9-1-44
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год" (номер государственной регистрации № 9-1-34, газета "Костанай" от 13 января 2006 года № 3-4, ранее внесены изменения решением маслихата от 27 января 2006 года № 216 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год", номер государственной регистрации № 9-1-35, решением маслихата от 10 марта 2006 года № 229 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год", номер государственной регистрации 9-1-40, решением маслихата от 15 марта 2006 года № 231 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год", номер государственной регистрации 9-1-41):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2006 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 7896711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 6115941 тысяч тенге;
неналоговые поступления 42152 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 761921 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов 976697 тысяч тенге;
2) затраты 7946329 тысяч тенге;
3) операционное сальдо 49618 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование 5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов 5544 тысяч тенге;
5) профицит 113952 тысяч тенге;
6) использование профицита 113952 тысяч тенге:

"Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2006 жылғы 12 сәуірдегі № 250 шешімі. Қостанай облысы Костанай қаласының Әділет басқармасында 2006 жылға 25 сәуірде № 9-1-44 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-34, 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 3-4 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 27 қаңтардағы № 216 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-35, "Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 10 наурыздағы № 229 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-40, "Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 15 наурыздағы № 231 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-41, өзгерістер енгізілген):
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2006 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
Кірістер 7896711 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салық түсімдері 6115941 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 42152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 761921 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері 976697 мың теңге.
шығыстар 7946329 мың теңге;
операциялық сальдо - 49618 мың теңге;
таза бюджеттік несиелеу 5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу 5544 мың теңге;
профицит - 113952 мың теңге;
профицитті пайдалану 113952 мың теңге:

направляется на погашение займа 861886 тысяч тенге, также на погашение займа направляется свободный остаток бюджетных средств в сумме 241747 тысяч тенге."
Пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7.Утвердить резерв акимата города Костаная на 2006 год в сумме 63008 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты в размере 27796 тысяч тенге;
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в размере 35212 тысяч тенге".

қарыздарды өтеуге 861886 мың теңге, сондай-ақ қарыздарды өтеуге 241747 мың теңге
сомасында бюджеттік қаражаттардың бос қалдығы жіберіледі."
Аталған шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қостанай қаласы әкімдігінің 2006 жылға арналған резерві 63008 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының күтпеген шығыстарға арналған резерві 27796 мың теңге көлемінде;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға 35212 мың теңге көлемінде".