О внесении изменений и дополнений в решение XX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 13 декабря 2005 года N 202 "О бюджете города Алматы на 2006 год"
Решение XХI сессии Маслихата города Алматы III-го созыва N 221 от 16 января 2006 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 января 2006 года за N 692. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
В соответствии со статьей 7  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в  решение XX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2006 год" от 13 декабря 2005 года N 202 (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы N 685 от 21 декабря 2005 года, опубликовано в газетах, от 27 декабря 2005 года - "Алматы Акшамы", от 27 декабря 2005 года - "Вечерний Алматы") следующие изменения и дополнения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2006 год согласно приложению N 1 в следующих объемах:
1) доходы - 129 935 171 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 88 621 380 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 608 670 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 14 737 819 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов из республиканского бюджета - 24 967 302 тысяч тенге;
2) затраты - 130 254 422 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 319 251 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 2 084 500 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 2 084 500 тыс.тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 727 800 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 977 800 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 250 000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 1 037 449 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 1 037 449 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 2 429 709 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 1 392 260 тысяч тенге.
2. В пункте 7 цифру "844 700" заменить цифрой "846 493".
3. В пункте 8 цифру "3 835 024" заменить цифрой "3 858 592".
4. В пункте 9 цифру "13 102 204" заменить цифрой "14 127 419".

III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XХ сессиясының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы "2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 202 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 16 қаңтардағы N 221 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2006 жылы 24 қаңтарда N 692 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Ескерту.Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңының  7 бабына сәйкес III-сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
III-сайланған Алматы қаласы мәслихатының XХ сессиясының "2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 202  шешіміне  (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2005 жылғы 21 желтоқсанда N 685 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Алматы Ақшамы", 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2006 жылға арналған бюджеті N 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 129 935 171 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 88 621 380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 608 670 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 737 819 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттердің түсімі - 24 967 302 мың теңге;
2) шығындар - 130 209 256 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 274 085 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - 2 084 500 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -  2 084 500 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 772 966 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 1 022 966 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 250 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - 1 037 449 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1 037 449 мың теңге, оның ішінде:
қарыздары өтеу - 2 429 709 мың теңге;
бюджеттік қаражат қалдықтарының айналысы - 1 392 260 мың теңге."
2. 7 тармақтағы "844 700" саны "846 493" санымен ауыстырылсын.
3. 8 тармақтағы "3 835 024" саны "3 858 592" санымен ауыстырылсын.
4. 9 тармақтағы "13 102 204" саны "14 127 419" санымен ауыстырылсын.

11000
15
Плата за пользование земельными участками
770000
16
Плата за загрязнение окружающей среды
707000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1254200
01
Сбор за государственную регистрацию  индивидуальных предпринимателей
60000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
108500
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
111800
04
Сбор с аукционов
40000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
18700
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
37200
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
108000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
770000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
583270
1
Государственная пошлина
583270
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных судов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
475000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств  о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением   записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
19000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
4545
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
65000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1255
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
10780
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты

11000
15
Жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлем
770000
16
Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
707000
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1254200
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
60000
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
108500
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
111800
04
Аукциондық сатудан алынатын алым
40000
05
Жылжымалы мүлікті кепілге салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
18700
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
37200
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
108000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
770000
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
583270
1
Мемлекеттік баж
583270
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
475000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін  тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
19000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
4545
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе олардың орнына қолданылатын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
65000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1255
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10780
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

520
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия  (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми и раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм)
1300
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
5870
2
Неналоговые поступления
1608670
01
Доходы от государственной собственности
1254600
2
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
18000
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
18000
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
13500
2
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
13500
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в  государственной собственности
654440
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в  коммунальной собственности
654440
7
Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным из государственного бюджета
537950
06
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
500
11
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета до 2005 года юридическим лицам
537450
9
Прочие доходы от государственной собственности
30710
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
30710
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1750
1
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1750
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1750
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми  из государственного бюджета
16150
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми  из государственного бюджета
16150
02
Поступления денег от проведения госзакупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
16150
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
300670
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка  Республики Казахстан
300670
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами

520
10
Азаматтық, қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгі қарулар)  әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1300
12
Қаруды және оның оқтарын  сақтауға немесе сақтауға, алып жүруге, тасымалдауға және Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
5870
2
Салықтық емес түсiмдер
1608670
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1254600
2
1
Мемлекеттік кәсіпорынның таза кірісі бөлігіндегі түсімдер
18000
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
18000
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
13500
2
Коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
13500
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
654440
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
654440
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
537950
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
500
11
Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен 2005 жылға дейін берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
537450
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін өзге де кірістер
30710
02
Жер телімдерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлем
30710
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді)   өткізуінен түсетін түсімдер
1750
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
1750
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
1750
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
16150
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алу өткізуден түсетін ақша түсімдері
16150
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
16150
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300670
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300670
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар